חדשות כאן ישראל מלחמת חרבות ברזל צבא | משטרה | ביטחון

המפכ״ל רנ”צ שבתאי: אפס סובלנות כלפי מי שקם עלינו בתקופת מלחמה

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי: "משטרת ישראל תנציח את זכרם של שוטרי משטרת ישראל, לוחמי מג״ב והימ״מ שנפלו בהגנה על תושבי הדרום, בקרבות מול חוליות המחבלים שפלשו לשטח ישראל ב-7 באוקטובר ובכך מנעה משטרת ישראל את התקדמות המחבלים צפונה והוסיף כי גבורת הנופלים תסופר גם לדורות הבאים...".
0
0

המפכל רנ”צ שבתאי, קיים והשמיע היום (יום שלישי, ט”ז בחשון התשפ”ד | 31.10.23) שיחות מעוררות מוטיבציה עם כלל מפקדי המרחבים ותחנות המשטרה בארגון למפקדי המשטרה האנשים שהמשטרה והציבור, יכולים לסמוך עליהם בכל זמן ובכל מקום.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי | צילום: דוברות המשטרה | צילום: משטרת ישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו©
יעקב שבתאי, מפכ״ל

במהלך דבריו שיבח מפכל המשטרה רנ”צ שבתאי, את מפקדי המשטרה ואת פקודיהם על הנחישות, החתירה למגע, אומץ הלב, ההקרבה והשרות לכלל הציבור בימי הלחימה ובכל ימות השנה.

בדבריו הוסיף וציין המפכ״ל שבתאי, כי; ״עברתי בין הפצועים, השוטרים והלוחמים ואני אומר לכם, יש לנו משטרה של גיבורים.

לשמוע על שוטרת פצועה שמרימה רימון ומחסלת ארבעה מחבלים או שוטר הוצאה לפועל (הוצלפ)  שבכלל הגיע לתגבר את התחנה ונלחם במחבלים.

אלה גיבורים. תהיו גאים במדים שלכם תהיו גאים בדגל שלנו״.

מטעם דוברות משטרת ישראל, נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; בהמשך דבריו אמר המפכ״ל; ״אני מצפה ל”אפס סובלנות” כלפי כל מי שקם עלינו בזמן מלחמה. מוכנות מבצעית, תגובה לאירועים, לא לאפשר פגיעה בעורף ולעטוף את כלל התושבים שלנו. עם ישראל, סומך עלינו…״.

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי, סיכם ואמר למפקדים, כי משטרת ישראל, תנציח את זכרם של שוטרי משטרת ישראל, לוחמי משמר הגבול, בראשי תיבות; (מג״ב) וה’יָמָ”ם‘ (היחידה הלאומית המיוחדת ללוחמה בטרור) שנפלוּ בהגנה על תושבי דרום הארץ, בקרבות מול חוליות המחבלים שפלשו לשטח ישראל ב-7 באוקטובר 2023 ובכך מנעה משטרת ישראל את התקדמות המחבלים צפונה והוסיף, כי גבורת הנופלים תסוּפר גם לדורות הבאים.

אתם מייצרים את השלום והביטחון שאנחנו נהנה מהם ביום-יום. אני מעריך את העבודה החשובה שאתם עושים, ואני מאחל לכם בהצלחה בעבודת המשימה שלכם”.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-8 נכדים; כפיר-שלמה, רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן