101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות כאן ילדי ישראל מסחר | תעשייה צרכנות

הממונה על התקינה, מזהיר: סכנה בשימוש מאווררים ליד ילדים

לאחרונה התקבלו דיווחים נוספים בהם ילדים הכניסו אצבעות לתוך רשת מגן המאוורר ונפגעו בעוצמה מהלהבים המסתובבים. חלק מהמקרים אף הובילו עד לכדי קטיעת אצבעות ◄ הממונה על התקינה, מר איגור דוסקלוביץ', מבקש מציבור ההורים והמטפלים בילדים להרחיק מאווררים מהישג ידם של ילדים ובכך למנוע פגיעות קשות כתוצאה מפגיעה מכנית של חלקים נעים או התחשמלוּת ממערכת החשמל המניעה את המאוורר.
0
0
ילד נוגע באצבעו במאוורר, סכנה | עיבוד: שולי סונגו ©
ילד נוגע באצבעו במאוורר

ציבור ההורים מוזהר מן הסכנה בשימוש מאווררים בקרבת ילדים זאת לאחר מקרי פגיעה חוזרים ונשנים, כך הודיע היום (יום שלישי, י”ט בתמוז התשפ”א) הממונה על התקינה ב’מינהל התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה’ המהנדס איגור דוסקלוביץ.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עם קבלת הדיווחים הראשונים על מקרי פגיעה של ילדים כתוצאה ממאווררים, בספטמבר 2020, פעל הממונה על התקינה להפסקת מכירה ואיסוף מוצרים מן החנויות וכן לפרסום הודעות אזהרה בערוצי התקשורת השונים לגבי מאווררים שגרמו לפציעות;

איגור דוסקלוביץ הממונה על התקינה ומנהל מינהל התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
איגור דוסקלוביץ

לאחרונה, התקבלו דיווחים נוספים בהם ילדים הכניסו אצבעות לתוך רשת מגן המאוורר ונפגעו בעוצמה מהלהבים המסתובבים.

חלק מהמקרים אף הובילו עד לכדי קטיעת אצבעות.

הממונה על התקינה, המהנדס מר איגור דוסקלוביץ’, מבקש מציבור ההורים והמטפלים בילדים להרחיק מאווררים מהישג ידם של ילדים ובכך למנוע פגיעות קשות כתוצאה מפגיעה מכנית של חלקים נעים או התחשמלוּת ממערכת החשמל המניעה את המאוורר.

כמו כן, בהמלצת הממונה על התקינה, במידה ויש ילדים קטנים בבית, כדאי לוודא ש-רשת המגן שמונעת גישה ללהבים של המאוורר, צפופה ומונעת כניסת אצבעות ילדים.

לדברי דוסקלביץ, מאוורר, הינו מוצר שעלול לסכן ילדים בקרבתו, גם אם הוא מתאים להוראות התקן.

לחצו בקישור אל; דיווח על מוצר לא בטיחותי ניתן לפנות למנהל התקינה

המלצות לפני רכישה ולשימוש במאווררים; 

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן