איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

בריאות הציבור חדשות בריאות מוזיקה

המלצות מדא לקהל בהופעת ג’ניפר לופז הערב בפארק הירקון

מנהל מרחב איילון ב'מגן דוד אדום' מר אפי בר; "כמו בכל אבטחה רפואית באירועים גדולים בהם משתתפים עשרות אלפי בני אדם, נערכנו מבעוד מועד בתיאום עם ההפקה, משטרת ישראל והגורמים הרלוונטיים. יותר ממאה (100) חובשים, פראמדיקים ומגישי עזרה ראשונה של מגן דוד אדום, ייקחו חלק באבטחה הרפואית וערוכים לכל מקרה בהופעת הזמרת הבינלאומית ג'ניפר לופז במתחם פארק הירקון בעיר תל אביב.
ג'ניפר לופז השחקנית ורקדנית אמריקאית ברקע: כוחות עזרה ראשונה של מגן דוד אדום | צילום מדא, פייסבוק | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ג’ניפר לופז

חובשים, פראמדיקים ומגישי עזרה ראשונה של ‘מגן דוד אדום’ ייפרשו החל מהיום (חמישי, כ”ט  תמוז   תשע”ט) משעות אחר הצהריים ברחבי מתחם פארק הירקון בתל אביב, כדי לאבטח רפואית את עשרות אלפי האנשים שיגיעו לצפות בהופעתה של הזמרת שחקנית ורקדנית אמריקאית הבינלאומית ג’ניפר (לין) לופז, המוכרת גם בכינויה; ג’יי לו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כחלק מהיערכות מדא, יוצבו במקום אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ ורכבים ייחודיים נוספים של מדא שמסוגלים להגיע למקומות צרים בתוך שטח הפארק. בנוסף, יוקמו בשטח האירוע מספר מתחמי טיפול של מגן דוד אדום.

במדא, קוראים לקהל שיגיע להופעה להצטייד בכמויות גדולות של מים ולהימנע מצפיפות ומדוחק ככל האפשר.

לאלו שמתכוונים להגיע לשטחי הפארק הירקון תל אביב, שעות לפני ההופעה, יש לשהות במקומות מוצלים בלבד, להימרח בקרם הגנה, להרבות בשתייה, לחבוש כובע ולא להימצא תחת השמש.

דובר מגן דוד אדום תת-מגן מר זכי הלר, מסר לפורטלכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; בכל צורך רפואי, יש להזעיק את כוחות מדא בטלפון החירום 101, או באמצעות יישומון “מד”א שלי“, דרכו יכולים החובשים והפראמדיקים של מדא ב-מוקד ובשטח לאתר את מיקומכם המדויק, גם במקרים בהם שירותי האינטרנט בטלפון אינם פועלים.

מנהל מרחב איילון ב’מדא’; “אני קורא לבאי ההופעה להרבות בשתייה, להימנע מצפיפות ודוחק, בכל צורך רפואי, להזעיק את כוחות ‘מדא’ בטלפון החירום 101

מנהל מרחב איילון ב‘מגן דוד אדום‘ מר אפי בר; “כמו בכל אבטחה רפואית באירועים גדולים בהם משתתפים עשרות אלפי בני אדם, נערכנו מבעוד מועד בתיאום עם ההפקה, משטרת ישראל והגורמים הרלוונטיים.

יותר ממאה (100) חובשים, פראמדיקים ומגישי עזרה ראשונה של מגן דוד אדום, ייקחו חלק באבטחה הרפואית וערוכים לכל מקרה בהופעת הזמרת הבינלאומית ג’ניפר לופז במתחם פארק הירקון בעיר תל אביב.

אני קורא לבאי ההופעה להרבות בשתייה, להימנע מצפיפות ודוחק, בכל צורך רפואי, להזעיק את כוחות ‘מדא’ בטלפון החירום 101, או להוריד את יישומון ‘מדא שליבאמצעותו ניתן להזעיק בלחיצת כפתור את צוותי מדא, שיזהו את מיקומכם המדויק, ויגיעו אליכם במהירות”. סיכם מנהל מרחב איילון ב‘מגן דוד אדום‘ מר בר.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן