מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בריאות הציבור חדשות בריאות מוזיקה

המלצות מדא לקהל בהופעת ג’ניפר לופז הערב בפארק הירקון

מנהל מרחב איילון ב'מגן דוד אדום' מר אפי בר; "כמו בכל אבטחה רפואית באירועים גדולים בהם משתתפים עשרות אלפי בני אדם, נערכנו מבעוד מועד בתיאום עם ההפקה, משטרת ישראל והגורמים הרלוונטיים. יותר ממאה (100) חובשים, פראמדיקים ומגישי עזרה ראשונה של מגן דוד אדום, ייקחו חלק באבטחה הרפואית וערוכים לכל מקרה בהופעת הזמרת הבינלאומית ג'ניפר לופז במתחם פארק הירקון בעיר תל אביב.
0
0
ג'ניפר לופז השחקנית ורקדנית אמריקאית ברקע: כוחות עזרה ראשונה של מגן דוד אדום | צילום מדא, פייסבוק | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ג’ניפר לופז

חובשים, פראמדיקים ומגישי עזרה ראשונה של ‘מגן דוד אדום’ ייפרשו החל מהיום (חמישי, כ”ט  תמוז   תשע”ט) משעות אחר הצהריים ברחבי מתחם פארק הירקון בתל אביב, כדי לאבטח רפואית את עשרות אלפי האנשים שיגיעו לצפות בהופעתה של הזמרת שחקנית ורקדנית אמריקאית הבינלאומית ג’ניפר (לין) לופז, המוכרת גם בכינויה; ג’יי לו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כחלק מהיערכות מדא, יוצבו במקום אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ ורכבים ייחודיים נוספים של מדא שמסוגלים להגיע למקומות צרים בתוך שטח הפארק. בנוסף, יוקמו בשטח האירוע מספר מתחמי טיפול של מגן דוד אדום.

במדא, קוראים לקהל שיגיע להופעה להצטייד בכמויות גדולות של מים ולהימנע מצפיפות ומדוחק ככל האפשר.

לאלו שמתכוונים להגיע לשטחי הפארק הירקון תל אביב, שעות לפני ההופעה, יש לשהות במקומות מוצלים בלבד, להימרח בקרם הגנה, להרבות בשתייה, לחבוש כובע ולא להימצא תחת השמש.

דובר מגן דוד אדום תת-מגן מר זכי הלר, מסר לפורטלכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; בכל צורך רפואי, יש להזעיק את כוחות מדא בטלפון החירום 101, או באמצעות יישומון “מד”א שלי“, דרכו יכולים החובשים והפראמדיקים של מדא ב-מוקד ובשטח לאתר את מיקומכם המדויק, גם במקרים בהם שירותי האינטרנט בטלפון אינם פועלים.

מנהל מרחב איילון ב’מדא’; “אני קורא לבאי ההופעה להרבות בשתייה, להימנע מצפיפות ודוחק, בכל צורך רפואי, להזעיק את כוחות ‘מדא’ בטלפון החירום 101

מנהל מרחב איילון ב‘מגן דוד אדום‘ מר אפי בר; “כמו בכל אבטחה רפואית באירועים גדולים בהם משתתפים עשרות אלפי בני אדם, נערכנו מבעוד מועד בתיאום עם ההפקה, משטרת ישראל והגורמים הרלוונטיים.

יותר ממאה (100) חובשים, פראמדיקים ומגישי עזרה ראשונה של מגן דוד אדום, ייקחו חלק באבטחה הרפואית וערוכים לכל מקרה בהופעת הזמרת הבינלאומית ג’ניפר לופז במתחם פארק הירקון בעיר תל אביב.

אני קורא לבאי ההופעה להרבות בשתייה, להימנע מצפיפות ודוחק, בכל צורך רפואי, להזעיק את כוחות ‘מדא’ בטלפון החירום 101, או להוריד את יישומון ‘מדא שליבאמצעותו ניתן להזעיק בלחיצת כפתור את צוותי מדא, שיזהו את מיקומכם המדויק, ויגיעו אליכם במהירות”. סיכם מנהל מרחב איילון ב‘מגן דוד אדום‘ מר בר.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן