בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

בניה ירוקה חדשות מדינה ירוקה קיימות ירוקה

המועצה הישראלית לבניה ירוקה ביום ג הכנס השנתי 'מראה מקום'

בכנס השנתי שיתקיים ביום שלישי ה-10.9, החל מהשעה 8:00 באוניברסיטת תל אביב, צפויים להשתתף למעלה מ-1,000 משתתפים בהם מאות מאנשי המקצוע המובילים בישראל ◄ מנכלית המועצה הישראלית לבניה ירוקה הגב' הילה ביניש; "מטרת הכנס היא לשים דגש על מקומות במרחב שנעים להיות בהם, ומאפשרים ניהול אורך חיים בריא...".
הילה ביניש מנכלית המועצה הישראלית לבניה ירוקה ברקע לוגו הכנס השנה בסימן; "מראה מקום" | צילום: עדי כהן| עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
הילה ביניש

הכנס השנתי של 'המועצה הישראלית לבניה ירוקה באוניברסיטת תל אביב' יתקיים השנה בסימן; "מראה מקום" ביום שלישי, ה-10.9, החל מהשעה 8:00. במסגרתו של הכנס, תתקיים הצגה וחשיפה למקומות שונים ב-ערים, רחובות ובניינים אשר מהווים נקודות המחברות אליהן אנשים, רעיונות, כלים ופרויקטים המבקשים לייצר "מקום".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

'המועצה הישראלית לבניה ירוקה' הינה הגוף המוביל בקידום מרחב בנוי סביבתי, איכותי, בריא ונגיש לכל בישראל. הכנס השנתי של 'המועצה הישראלית לבניה ירוקה הוא הכנס המרכזי בתחום ולוקחים בו חלק עם למעלה מ-1,000 משתתפים בהם מאות מאנשי המקצוע המובילים בישראל בתחום.

הכנס, בסימן; "מראה מקום" יכלול דוברים בינלאומיים המובילים בתחומם, מיצגי קונספט, מתחם תוכן, מושב מקביל לאורך הכנס, אירועי Networking ועוד.

בין הדוברים המרכזיים;

 • דר' מריאלה אלפונסו, מייסדת State of Place, פלטפורמה לניתוח נתונים עירוניים שמסייעת לתכנון ופיתוח מיטבי של מרחבים בעיר.
 • מייקל זץ, מנהל תכנית ה-energy star – ב-Environmental Protection Agency.
 • תמר ורבורג, דירקטורית לחוסן וקיימות בפירמת האדריכלים הבינלאומית Sasaki.

עוד בין הדוברים;

 • מיטל להבי, סגנית ראש עירית תל אביב-יפו,
 • ניסים פרץ, מנכל נתיבי ישראל,
 • דניאלה פוסק, אדריכלית,
 • רמי בונה, יושב ראש הועדה מחוזית בתל אביב,
 • עורך דין איתן אטיה, נשיא קבוצת אלומיניום קונסטרקשיין,
 • גלית כהן, מנכל פורום ה-15, סמנכלית לתכנון ומדיניות במשרד להגנת הסביבה,
 • אלי כהן, מנכל תרמוקיר.
 דר' מריאלה אלפונזו, המייסדת והמנכ"לית של State of Place | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
דר' מריאלה אלפונזו

מנכלית המועצה הישראלית לבניה ירוקה הגב' הילה ביניש; "מטרת הכנס היא לשים דגש על מקומות במרחב שנעים להיות בהם ומאפשרים ניהול אורח חיים בריא.

אנו נתמקד בתכנון שמעודד סביבת מגורים פעילה להליכה ברגל, שיש בה עירוב שימושים וכלכלה מקומית.

כלל נושאים אלו, יבואו לידי ביטוי בשיח עם מאות משתתפים ומובילי דעת קהל.

בדיונים ובהרצאות, ייקחו חלק בכירים ממשרדי הממשלה, הרשויות המקומיות, מתכננים, אדריכלים, אושיות בינלאומיות בתחום ועוד". סיכמה הגב' ביניש מנכלית המועצה הישראלית לבניה ירוקה.

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה, מוסד ללא מטרות רווח, הוקמה ב-2009 כפלטפורמה רב מגזרית של המגזר העסקי, הציבורי, השלישי והאקדמי.

קשת של חברות וארגונים שותפים בקהילת החברים של המועצה הפועלת לשיפור המרחב הבנוי תוך יצירת שיח רחב הנותן ביטוי לאינטרסים השונים.

קהילת החברים מסייעת למועצה לציבור ידע על מצב התכנון והביצוע בשטח, תוך קידום התעשייה המקומית ולהשפיע על קביעת מדיניות דרך הכרות עם החסמים וההזדמנויות בשטח בכל רגע נתון.

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה, אמונה על פיתוח מקצועי של ידע וכלים בעולמות הבנייה הירוקה והתכנון בר קיימא אותם היא מפיצה באמצעות מגוון פעילויות, בהן הכשרות של בית הספר לבנייה ירוקה המארחות אלפי משתתפים כל שנה ועבודות ייעוץ לגופים פרטיים, רשויות מקומיות וגורמים ממשלתיים.

במקביל, המועצה הישראלית לבנייה ירוקה, יוזמת ומנהלת פרויקטים בשטח התורמים להעלאת מודעות ובהם שיפור מרחבי למידה בבתי ספר בהתאם  לעקרונות ה-בנייה הירוקה, הטמעת תכנים חדשניים במוסדות אקדמיים המכשירים את הדור המקצועי הבא ותכנית מנהיגות לבכירים בשלטון המקומי.
דילוג לתוכן