איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות רדיו | טלוויזיה

המוח – מדריך למשתמש סדרה של רינת ספיבק ודר’ אייל דורון, ערוץ 11

"המוח – מדריך למשתמש" - ניסוי טלוויזיוני ראשון מסוגו של 'ערוץ 11' שבמסגרתו ינסו שישה אנשים בגילים שונים לשפר את יכולות המוח שלהם ב-100 ימים בסדרה בהובלתם של רינת ספיבק ודר' אייל דורון ◄הסדרה "המוח – מדריך למשתמש" תשודר בכל יום שלישי, מ-9 ביולי 2019, בשעה 22:00 בכאן 11 ובדיגיטל. 4 פרקים, משך כל פרק 30 דקות.
רינת ספיבק עיתונאית, ערוץ 11 ברקע לוגו "המוח – מדריך למשתמש" | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
רינת ספיבק, ערוץ 11

כאן – תאגיד השידור הישראלי, יחל בשידורה של “המוח – מדריך למשתמש” סדרה תיעודית מ-9 ביולי 2019 בשעה 22:00 ב-כאן 11 ובדיגיטל, סדרה תיעודית בת ארבעה פרקים בהובלתם של רינת ספיבק ודר’ אייל דורון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

השניים יוצאים למסע חווייתי ומונגש ב‘מסתרי המוח האנושי’ כדי להבין כיצד הוא פועל ומהן דרכי העיבוד של ההכרה, הזיכרון, השפה והתנועה.

במשך שנים חקרו מדענים את המוח האנושי, כדי להבין כיצד הוא פועל.

רינת ספיבק, בוגרת החוג למדעי המוח באוניברסיטת בר-אילן, ודר’ אייל דורון, חוקר בתחום החשיבה היצירתית, יוצאים לבחון כיצד פועל המוח האנושי וכיצד אנו יכולים לשפר את חיינו באמצעות המידע הזה.

הם יבחנו שיטות לשיפור יכולות המוח ולשימורן, יפגשו חוקרי מוח מובילים, ייחשפו לדיאטות ולרכיבי תזונה שמעשירים את המוח, יבדקו את אמינותן של שיטות טיפול, יבקרו במעבדות מחקר ובמרכזי פיתוח טכנולוגיים, ילוו מקרוב ניסויים חברתיים וייחשפו לסיפורים אישיים מרתקים.

הניסוי יימשך 100 ימים והנסיינים, יעברו בהם סדרה של אתגרים, תרגילים ומשימות לשיפור תפקוד המוח שלהם.

לצד כל אלה, יתקיים ניסוי טלוויזיוני ראשון מסוגו, ובו שישה אנשים בגילים שונים יעמידו למבחן את השאלה; האם יש משהו שאפשר לעשות, כדי לשפר את יכולות המוח שלנו?

הניסוי יימשך 100 ימים והנסיינים, יעברו בהם סדרה של אתגרים, תרגילים ומשימות לשיפור תפקוד המוח שלהם.

העיתונאית רינת ספיבק ודר' אייל דורון, עם משתתפי הסדרה 'המוח – מדריך למשתמש' שתשודר בערוץ 11 | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ספיבק ודר’ דורון עם משתתפי הסדרה

במשך כל ימי הניסוי המסקרן, יהיו הנבדקים במעקב ובבדיקות פיזיולוגיות ונירולוגיות. בפרק האחרון בסדרה, ייחשפו תוצאות הניסוי.

עורך ראשי; דובי קרויטורו | במאי; אייל רובינשטיין | מפיקה ראשית; אורטל דהן | עורך וידאו; עודד פרבר | חברת הפקה; 2shot סרטים.

הסדרה “המוח – מדריך למשתמש” תשודר בכל יום שלישי, מ-9 ביולי 2019, בשעה 22:00 ב-כאן 11 ובדיגיטל. 4 פרקים, משך כל פרק 30 דקות.

█ אודות כאן, תאגיד השידור הישראלי

כאן, תאגיד השידור הישראלי, נולד ב-2015 (בעקבות חקיקה ב-2014) כדי לספק שידור ציבורי עצמאי, חדשני, מקצועי ומגוון, הנותן ביטוי לכלל הדעות והזרמים בחברה הישראלית.

כאן” עלה לאוויר במאי 2017, ולו שלוש זרועות שידור; דיגיטל, רדיו וטלוויזיה. מערכת דיגיטל ליצירת תוכן ולהפצת השידורים באתרים, באפליקציות וברשתות החברתיות;

9 רשתות רדיו FM; כאן ב’, כאן גימל, כאן קול המוסיקה, כאן 88, כאן תרבות, כאן רקע, כאן מורשת, מכאן, תחנת הרדיו הערבית, וכאן פרסית; ושידורי טלוויזיה: ערוץ בשפה העברית – כאן 11, כאן חינוכית 23 – המשדר תכניות לילדים ולנוער ברצף וערוץ בשפה הערבית – מכאן 33.

השידורים משודרים מהמערכות ומהאולפנים של התאגיד בירושלים, מודיעין, תל-אביב, חיפה ובאר-שבע.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן