מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות

הלל יפה: דר’ אפרת סיטי-אליפז מנהלת מח’ פסיכיאטרית

במרכז רפואי הלל יפה מצהירים, כי הם "דואגים לבריאות הנפשית שלכם" ומינו את דר' אפרת סיטי-אליפז, מינוי חדש לתפקיד מנהלת המחלקה הפסיכיאטרית ומערך השירותים האמבולטוריים של בריאות הנפש במרכז הרפואי הלל יפה – חדרה ◄ דר' סיטי- אליפז, היא גם  מרצה בפקולטה לרפואה בטכניון והינה בעלת עשייה אקדמית רחבה. חברה בוועד המרכזי של  איגוד הפסיכיאטריה בישראל ושימשה כמזכלית החברה לבריאות הנפש בקהילה.
דר' אפרת סיטי אליפז מנהלת המחלקה הפסיכיאטרית ומערך השירותים האמבולטוריים של בריאות הנפש | עיבוד צילום: שולי סונגו
דר’ אפרת סיטי-אליפז

 “כמנהלת חשוב לי להוות מוקד מצוינות אקדמי וטיפולי בתחום ‘בריאות הנפש'” – כך אומרת בין השאר, דר’ אפרת סיטי-אליפז, עם כניסתה לתפקיד הבכיר כמנהלת המחלקה הפסיכיאטרית ומערך השירותים האמבולטוריים של בריאות הנפש במרכז הרפואי הלל יפה, חדרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

דר’ סיטי-אליפז, מדגישה, כי;  “בהתאם למוקד המצוינות האקדמית, אני רואה חשיבות רבה בהנגשת הטיפולים לבריאות הנפש בקהילה והשימוש בכל הכלים המקצועיים העומדים לרשותנו, כאן ב”הלל יפה” לטובת מטופלנו”.

דר’ אפרת סיטי-אליפז, החלה לנהל את המחלקה לפסיכיאטריה של המרכז הרפואי הלל יפה, בראשית פברואר, שנה זו.

תפקיד שמסגרתו היא אחראית גם על כל השירותים המוגדרים תחת בריאות הנפש בבית החולים ובכללם – המרפאות לבריאות הנפש בילדים ונוער, במבוגרים. כמו כן על ‘היחידה לאשפוז יום’  ומחלקת האשפוז הפתוחה.

דר’ סיטי-אליפז, החליפה את דוקטור לידיה לרנר, אשר פרשה לגמלאות.

 דר’ סיטי-אליפז, היא גם מרצה בפקולטה לרפואה בטכניון, והינה בעלת עשייה אקדמית רחבה.

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה, הגב דפנה נבו, מוסיפה לפורטל ‘כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה‘ כי דר’ סיטי-אליפז, היא תושבת חיפה.

היא בוגרת ‘הפקולטה לרפואה של הטכניון’ בחיפה ובימים אלו, היא אף לומדת לתואר שני בניהול מערכות בריאות במסגרת אוניברסיטת חיפה.

את התמחותה השלימה דר’ סיטי-אליפז ב‘מרכז לבריאות הנפש, שלוותה’. בהמשך, שימשה כרופאה בכירה ב‘מרכז לבריאות הנפש לב השרון’.

משנת 2010, עבדה דר’ סיטי-אליפז, כמנהלת המיון הפסיכיאטרי במרכז לבריאות הנפש מזור, עכו ובהמשך מונתה למנהלת המחלקה האַמְבּוּלָטוֹרית ב”מזור“, שכללה יחידה לטיפול  יום.

דר’ אפרת סיטי-אליפז, היא גם  מרצה בפקולטה לרפואה בטכניון, והינה בעלת עשייה אקדמית רחבה.

חברה בוועד המרכזי של  ‘איגוד הפסיכיאטריה בישראל’ ואף שימשה כמזכלית ‘החברה לבריאות הנפש בקהילה‘.
דילוג לתוכן