קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות

הלל יפה: דר' אפרת סיטי-אליפז מנהלת מח' פסיכיאטרית

במרכז רפואי הלל יפה מצהירים, כי הם "דואגים לבריאות הנפשית שלכם" ומינו את דר' אפרת סיטי-אליפז, מינוי חדש לתפקיד מנהלת המחלקה הפסיכיאטרית ומערך השירותים האמבולטוריים של בריאות הנפש במרכז הרפואי הלל יפה – חדרה ◄ דר' סיטי- אליפז, היא גם  מרצה בפקולטה לרפואה בטכניון והינה בעלת עשייה אקדמית רחבה. חברה בוועד המרכזי של  איגוד הפסיכיאטריה בישראל ושימשה כמזכלית החברה לבריאות הנפש בקהילה.
דר' אפרת סיטי אליפז מנהלת המחלקה הפסיכיאטרית ומערך השירותים האמבולטוריים של בריאות הנפש | עיבוד צילום: שולי סונגו
דר' אפרת סיטי-אליפז

 "כמנהלת חשוב לי להוות מוקד מצוינות אקדמי וטיפולי בתחום 'בריאות הנפש'" – כך אומרת בין השאר, דר' אפרת סיטי-אליפז, עם כניסתה לתפקיד הבכיר כמנהלת המחלקה הפסיכיאטרית ומערך השירותים האמבולטוריים של בריאות הנפש במרכז הרפואי הלל יפה, חדרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

דר' סיטי-אליפז, מדגישה, כי;  "בהתאם למוקד המצוינות האקדמית, אני רואה חשיבות רבה בהנגשת הטיפולים לבריאות הנפש בקהילה והשימוש בכל הכלים המקצועיים העומדים לרשותנו, כאן ב"הלל יפה" לטובת מטופלנו".

דר' אפרת סיטי-אליפז, החלה לנהל את המחלקה לפסיכיאטריה של המרכז הרפואי הלל יפה, בראשית פברואר, שנה זו.

תפקיד שמסגרתו היא אחראית גם על כל השירותים המוגדרים תחת בריאות הנפש בבית החולים ובכללם – המרפאות לבריאות הנפש בילדים ונוער, במבוגרים. כמו כן על 'היחידה לאשפוז יום'  ומחלקת האשפוז הפתוחה.

דר' סיטי-אליפז, החליפה את דוקטור לידיה לרנר, אשר פרשה לגמלאות.

 דר' סיטי-אליפז, היא גם מרצה בפקולטה לרפואה בטכניון, והינה בעלת עשייה אקדמית רחבה.

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה, הגב דפנה נבו, מוסיפה לפורטל 'כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי דר' סיטי-אליפז, היא תושבת חיפה.

היא בוגרת 'הפקולטה לרפואה של הטכניון' בחיפה ובימים אלו, היא אף לומדת לתואר שני בניהול מערכות בריאות במסגרת אוניברסיטת חיפה.

את התמחותה השלימה דר' סיטי-אליפז ב'מרכז לבריאות הנפש, שלוותה'. בהמשך, שימשה כרופאה בכירה ב'מרכז לבריאות הנפש לב השרון'.

משנת 2010, עבדה דר' סיטי-אליפז, כמנהלת המיון הפסיכיאטרי במרכז לבריאות הנפש מזור, עכו ובהמשך מונתה למנהלת המחלקה האַמְבּוּלָטוֹרית ב"מזור", שכללה יחידה לטיפול  יום.

דר' אפרת סיטי-אליפז, היא גם  מרצה בפקולטה לרפואה בטכניון, והינה בעלת עשייה אקדמית רחבה.

חברה בוועד המרכזי של  'איגוד הפסיכיאטריה בישראל' ואף שימשה כמזכלית 'החברה לבריאות הנפש בקהילה'.
  • דילוג לתוכן