ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות קהילה

הלל יפה: גיבורי העל חילקו משלוח מנות למטופלים מבעד לחלונות

היוזמה המשעשעת והברוכה, הייתה כולה ב-התנדבות והיא זכתה להתלהבות רבה מצד  המאושפזים והן מאנשי הצוות של "המרכז הרפואי הלל יפה".ההתרגשות וההתלהבות ניכרה היטב גם בקרב מהמבקרים בבית החולים, כמו למשל, הוריה של יובל מסטלמן, בת ה-4 ממושב תלמי אלעזר, שקיבלה משלוח מנות ישירות מ"ספיידרמן", התרגשה מהמחווה הנהדרת מאוד וכך גם דר' עדי קליין, מנהלת מחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה.
עובדי חברת הניקיון "גבהים" של חלונות מרכז הרפואי על שם הלל יפה, הופיעו בחלונות חדרי המאושפזים מחופשים ל"גיבורי העל המצויירים" והעניקו למאושפזים משלוח מנות לפורים
עובדי חב’ “גבהים” במרכז הרפואי הלל יפה

ב’מרכז הרפואי על שם הלל יפה’ בעיר חדרה, הופתעו הבוקר הזה (שושן פורים, ט”ו באדר ב’ התשע”ט) מטופלי מחלקת הילדים, המחלקות הפנימיות, האורתופדיות והכירורגיות של בית החולים כשעובדי חברת הניקיון “גבהים” של חלונות מבנה בית החולים – הציצו כשהם מחופשים ל”גיבורי העל המצויירים” אל תוך חדרם והעניקו לאושפזים משלוח מנות לחג הפורים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

הבוקר היה פורימי שכולו נתינה, זאת כשאנשי חברת ‘גבהים’ – איטום ושיקום מבנים, המוכרת על ידי משרד העבודה לביצוע עבודות בגבהים והפועלים על פי תקנת הבטיחות של מכון התקנים, אשר כידוע, בימים כתיקונם, עובדיה עוסקים בניקוי חלונות בגובה רב.

יובל מסטלמן, בת ה- 4 מתלמי אלעזר, שקיבלה משלוח מנות לפורים ישירות מ"ספיידרמן" עובד חב' גבהים לניקוי חלונות ב-בית חולים הלל יפה חדרה
יובל מסטלמן, מתלמי אלעזר

יובל מסטלמן, בת ה- 4 מתלמי אלעזר, שקיבלה משלוח מנות לפורים ישירות מ”ספיידרמן” עובד חב’ גבהים לניקוי חלונות ב-בית חולים הלל יפה חדרה

עובדי חברת ‘גבהיםהפתיעו,הבוקר, כאמור, את המטופלים, כאשר עובדיה התחפשו לגיבורי על מצויירים, וחילקו משלוחי מנות בעת גלישה, מבעד לחלונות, במקום לנקות אותם.

סנונית ראשונה המבשרת בוא ‘יום המעשים הטובים’ שיחול באפריל, אליו נרתמו חברי עמותת הידידים של הלל יפה

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה, הגב דפנה נבו, מוסיפה לפורטל ‘כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה‘ כי היוזמה המשעשעת והברוכה, הייתה כולה ב-התנדבות והיא זכתה להתלהבות רבה מצד  המאושפזים והן מאנשי הצוות של “המרכז הרפואי הלל יפה.

ההתרגשות וההתלהבות ניכרה היטב גם בקרב מהמבקרים בבית החולים, כמו למשל, הוריה של יובל מסטלמן, בת ה-4 ממושב תלמי אלעזר, שקיבלה משלוח מנות ישירות מ”ספיידרמן“, התרגשה מהמחווה הנהדרת מאוד וכך גם דר’ עדי קליין, מנהלת מחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה.

יצוין, כי מדובר בפעילות שהיא בגדר סנונית ראשונה המבשרת את בוא יום המעשים הטובים שיחול בתחילת אפריל, אליו נרתמו חברי ‘עמותת הידידים של הלל יפה‘, אשר במהלך היום עצמו, מתכננים פעילות נרחבת לטובת המטופלים והסגל הרפואי של המרכז הרפואי הלל יפה, חדרה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן