קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

הכינרת ערוכה לפתיחת עונת הרחצה שבוע לפני פסח

בשורה לרוחצים חודש נוסף לעונת הרחצה; משרד הפנים, הקדים את פתיחת עונת הרחצה לאמצע חודש מרץ, 22.3, בכינרת ◄ 'איגוד ערים כינרת' ברך על ההחלטה שתאפשר מתן מענה ראוי וטוב להמוני הרוחצים באגם הלאומי  ◄ על פי הנחיית שר הפנים, הכניסה לחופים, תהיה גם בעונת הקיץ הנוכחית, ללא תשלום.
כינרת ערוכה לפתיחת עונת הרחצה
כינרת ערוכה לפתיחת עונת הרחצה

ביוזמת שר הפנים הרב אריה דרעי ובתיאום עם איגוד ערים כינרת ועיריית טבריה, תוקדם, לראשונה, פתיחת עונת הרחצה באגם הלאומי של ישראל באופן משמעותי. שירותי הצלה בחופי הכינרת ניתנים בכל שנה, במהלך חג הפסח ולאחר החג, מתבצעת הפוגה עד לפתיחה הרשמית של עונת הרחצה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

שר הפנים הרב אריה דרעי , החליט השנה, להקדים את תאריך פתיחת עונת הרחצה בכינרת, כבר לאמצע מרץ יום (חמישי, ו ניסן ה'תשע"ח, 22.3), היום בו יצאו התלמידים לחופשת חג הפסח.

הקדמת תאריך פתיחת עונת הרחצה בכינרת

לאור החלטת השר, יסמל תאריך זה, השנה את הפתיחה הרשמית של עונת הרחצה בכינרת כך שמיום חמישי, 22.3, כבר יינתנו שירותי הצלה באגם כינרת ברציפות עד תום עונת הרחצה.

על ההחלטה אמר שר הפנים חבר כנסת אריה דרעי; ״החלטתי להקדים את פתיחת החופים בכנרת מיד עם תחילת חופשת הפסח, כדי לאפשר בעיקר לתלמידי בתי הספר ליהנות בחופים בבטחה ועם מצילים בתחנות ההצלה. הכי חשוב שכל המתרחצים, יעשו זאת רק ב'חופים מוכרזים'״.

כינרת ערוכה לפתיחת עונת הרחצה עם שירותי ההצלה
כינרת ערוכה לפתיחת עונת הרחצה עם שירותי ההצלה

ב'איגוד ערים כינרת' ברכו על ההחלטה שתאפשר מתן מענה ראוי וטוב להמוני הרוחצים באגם הלאומי.

חופים שקטים בהם תיאסר השמעת מוסיקה

יושב ראש איגוד ערים כינרת מר אלי מלכה, ציין; "כחלק מהערכות האיגוד לעונת הרחוצה ובמקביל להכרזה על כל 15 חופי האיגוד כחופים שקטים בהם תיאסר השמעת מוסיקה, יתווסף השנה' כמעט חודש למשך עונת הרחצה הרשמית, לרווחת הרוחצים בחופי הכינרת.

אנו מודים לשר הפנים על ההחלטה החשובה שתאפשר להמוני הרוחצים בכינרת לרחוץ בבטחה באזור סוכות ההצלה באגם הלאומי ".

הכניסה לחופי הכנרת, תהיה גם בעונת הקיץ הנוכחית, ללא תשלום

ראש עיריית טבריה, מר יוסי בן דוד, הוסיף; "רבבות מתרחצים, יגיעו ל'חופי הכנרת' ב-חופשת הפסח הקרובה. על פי הנחיית שר הפנים, הכניסה לחופים, תהיה גם בעונת הקיץ הנוכחית, ללא תשלום.

אני שב ומבקש מהציבור לנהוג באחריות ולהקפיד להתרחץ רק בחופים מוכרזים בהם יש שרותי הצלה. בעקבות הסיכום עם משרד הפנים הנחתי את החברה הכלכלית לפיתוח טבריה להיערך להפעלה המוקדמת של החופים ".

רשות הכינרת, מציינת, כי החל מתחילת עונת הרחצה, יום (חמישי, ו ניסן ה'תשע"ח, 22.3) יפעלו כל חופי איגוד ערים כינרת כחופים שקטים בהם תיאסר השמעת מוזיקה ומבקשים מציבור הנופשים להישמע להנחיות.

רחצה רק בחופים המוכרזים, בסמוך ל'סוכות ההצלה'

כמו כן, מבקשים מהציבור לרחוץ רק בחופים המוכרזים, בסמוך ל'סוכות ההצלה' ובשעות פעילות המצילים. אין להיכנס למי הכינרת תחת השפעת אלכוהול ו/או על מזרנים.

"על הרוחצים לנהוג באחריות במהלך הבילוי בכינרת בפרט ובכל מקורות המים בכלל. להיענות להוראות המצילים מצילות חיי אדם, יחד נעבור את עונת הרחצה בהנאה ובשלום" אמרו ברשות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן