"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

הכינרת ערוכה לפתיחת עונת הרחצה שבוע לפני פסח

בשורה לרוחצים חודש נוסף לעונת הרחצה; משרד הפנים, הקדים את פתיחת עונת הרחצה לאמצע חודש מרץ, 22.3, בכינרת ◄ 'איגוד ערים כינרת' ברך על ההחלטה שתאפשר מתן מענה ראוי וטוב להמוני הרוחצים באגם הלאומי  ◄ על פי הנחיית שר הפנים, הכניסה לחופים, תהיה גם בעונת הקיץ הנוכחית, ללא תשלום.
כינרת ערוכה לפתיחת עונת הרחצה
כינרת ערוכה לפתיחת עונת הרחצה

ביוזמת שר הפנים הרב אריה דרעי ובתיאום עם איגוד ערים כינרת ועיריית טבריה, תוקדם, לראשונה, פתיחת עונת הרחצה באגם הלאומי של ישראל באופן משמעותי. שירותי הצלה בחופי הכינרת ניתנים בכל שנה, במהלך חג הפסח ולאחר החג, מתבצעת הפוגה עד לפתיחה הרשמית של עונת הרחצה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

שר הפנים הרב אריה דרעי , החליט השנה, להקדים את תאריך פתיחת עונת הרחצה בכינרת, כבר לאמצע מרץ יום (חמישי, ו ניסן ה'תשע"ח, 22.3), היום בו יצאו התלמידים לחופשת חג הפסח.

הקדמת תאריך פתיחת עונת הרחצה בכינרת

לאור החלטת השר, יסמל תאריך זה, השנה את הפתיחה הרשמית של עונת הרחצה בכינרת כך שמיום חמישי, 22.3, כבר יינתנו שירותי הצלה באגם כינרת ברציפות עד תום עונת הרחצה.

על ההחלטה אמר שר הפנים חבר כנסת אריה דרעי; ״החלטתי להקדים את פתיחת החופים בכנרת מיד עם תחילת חופשת הפסח, כדי לאפשר בעיקר לתלמידי בתי הספר ליהנות בחופים בבטחה ועם מצילים בתחנות ההצלה. הכי חשוב שכל המתרחצים, יעשו זאת רק ב'חופים מוכרזים'״.

כינרת ערוכה לפתיחת עונת הרחצה עם שירותי ההצלה
כינרת ערוכה לפתיחת עונת הרחצה עם שירותי ההצלה

ב'איגוד ערים כינרת' ברכו על ההחלטה שתאפשר מתן מענה ראוי וטוב להמוני הרוחצים באגם הלאומי.

חופים שקטים בהם תיאסר השמעת מוסיקה

יושב ראש איגוד ערים כינרת מר אלי מלכה, ציין; "כחלק מהערכות האיגוד לעונת הרחוצה ובמקביל להכרזה על כל 15 חופי האיגוד כחופים שקטים בהם תיאסר השמעת מוסיקה, יתווסף השנה' כמעט חודש למשך עונת הרחצה הרשמית, לרווחת הרוחצים בחופי הכינרת.

אנו מודים לשר הפנים על ההחלטה החשובה שתאפשר להמוני הרוחצים בכינרת לרחוץ בבטחה באזור סוכות ההצלה באגם הלאומי ".

הכניסה לחופי הכנרת, תהיה גם בעונת הקיץ הנוכחית, ללא תשלום

ראש עיריית טבריה, מר יוסי בן דוד, הוסיף; "רבבות מתרחצים, יגיעו ל'חופי הכנרת' ב-חופשת הפסח הקרובה. על פי הנחיית שר הפנים, הכניסה לחופים, תהיה גם בעונת הקיץ הנוכחית, ללא תשלום.

אני שב ומבקש מהציבור לנהוג באחריות ולהקפיד להתרחץ רק בחופים מוכרזים בהם יש שרותי הצלה. בעקבות הסיכום עם משרד הפנים הנחתי את החברה הכלכלית לפיתוח טבריה להיערך להפעלה המוקדמת של החופים ".

רשות הכינרת, מציינת, כי החל מתחילת עונת הרחצה, יום (חמישי, ו ניסן ה'תשע"ח, 22.3) יפעלו כל חופי איגוד ערים כינרת כחופים שקטים בהם תיאסר השמעת מוזיקה ומבקשים מציבור הנופשים להישמע להנחיות.

רחצה רק בחופים המוכרזים, בסמוך ל'סוכות ההצלה'

כמו כן, מבקשים מהציבור לרחוץ רק בחופים המוכרזים, בסמוך ל'סוכות ההצלה' ובשעות פעילות המצילים. אין להיכנס למי הכינרת תחת השפעת אלכוהול ו/או על מזרנים.

"על הרוחצים לנהוג באחריות במהלך הבילוי בכינרת בפרט ובכל מקורות המים בכלל. להיענות להוראות המצילים מצילות חיי אדם, יחד נעבור את עונת הרחצה בהנאה ובשלום" אמרו ברשות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן