101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות מחוז חיפה מינויים במגזר הציבורי פרקליטי ישראל

הילה כץ, נבחרה לתפקיד פרקליטת מחוז חיפה (פלילי) הבחירה הנכונה

ועדת המכרזים בחרה בעורכת דין הילה כץ, לפרקליטת מחוז חיפה (פלילי) ניהלה בין היתר, שורה של תיקי פשיעה חמוּרה מורכבים ובהם; תיקי רצח, אלימות חמוּרה, עבירות מין, שחיתות שלטונית, מרמה ועוד. כמו וכן, הופיעה ב'ערעורים' בבית המשפט המחוזי בעיר חיפה ◄ עורכת דין הילה כץ, בלטה ביכולותיה המקצועיות ורק בשנה האחרונה, ניהלה במקביל שני תיקי רצח קשים ומורכבים.
0
0
הילה כץ, פרקליטת מחוז חיפה (פלילי) ברקע: אסיר מאחורי סורגים בתוך תא כלא חשוך | צילום: באדיבות דוברות משרד המשפטים | צילום רקע: Depositphotos | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
הילה כץ

עורכת דין הילה כץ, שנבחרה בסוף השבוע שעבר (יום רביעי, כ”ו באב תשפ”א) ל’פרקליטת מחוז חיפה (פלילי)’ ראתה לעבריינים בעיניים. ללא מורא וללא משׁוא פנים (ללא אפליה או דעה קדומה, באופן הוגן וצודק) היא הגיעה כמשנה לפרקליט המחוז, לשורת הישגים חשובים ומשמעותיים, ועדת המכרזים של נציבות שירות המדינה, לא היססה בבחירתה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

עורך דין אורי כהן (יושב ראש); פרקליט המדינה, עורך דין עמית איסמן; היועצת המשפטית לרשות החשמל, עורכת דין חרות חסיד; ויושב ראש ועד הפרקליטים, עורכת דין אורית קורין, היו בין חברי ‘ועדת המכרזים’ שבחרה בעורכת דין הילה כץ, היו גם אב בית הדין למשמעת של נציבות שירות המדינה.

עורכת דין כץ, המכהנת כיום כמשנה לפרקליט המחוז, תחליף בתפקיד את עורך דין עמית איסמן, שמוּנה השנה בינואר השנה 2021, לשמש בתפקיד כממלא-מקום פרקליט המדינה ובהמשך מוּנה לתפקיד כפרקליט המדינה במינוי קבוע.

עורכת דין כץ, בת ה-48, היא תושבת העיר חיפה, נשואה ואם לשתי בנות, היא בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות מטעם ‘אוניברסיטת חיפה‘ וכן, תואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה.

עורכת דין כץ, החלה את דרכה המקצועית בשנת 1998 כ’מתמחה בפרקליטות מחוז חיפה (פלילי)‘. היא הצטרפה כפרקליטה לאחר הסמכתה כעורכת דין ב-1999 וניהלה תיקים רגישים ו-מורכבים.

כץ, מוּנתה בשנת 2012 לתפקיד ‘ממונה וראש צוות פלילי במחוז‘ וכעבור כשנתיים, נבחרה למנהלת מחלקה במחוז חיפה, ומאז יוני 2018 היא משמשת כ’משנה לפרקליט המחוז‘.

היא ניהלה בין היתר, שורה של תיקי פשיעה חמוּרה מורכבים ובהם; תיקי רצח, אלימות חמוּרה, עבירות מין, שחיתות שלטונית, מרמה ועוד. כמו וכן, הופיעה ב’ערעורים‘ בבית המשפט המחוזי בעיר חיפה.

מחוז חיפה (פלילי) מטפל בשנים האחרונות בכמות תיקי הרצח הגבוהה ביותר בכל הארץ, ומתמודד עם היקף נרחב של תיקים ביטחוניים, תיקי נשק ו-אמצעי לחימה.

ראש מחלקת הדוברות של אגף דוברות הסברה ותקשורת, משרד המשפטים עורך דין נועם שרביט, מסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי בין התיקים הבולטים בהם טיפלה עורכת דין כץ, ניתן למנות את תיק הרצח שנוהל במסגרת המשפט החוזר של;

  • רוצחי הנער דני כץ, זיכרו לברכה,
  • תיק הרצח של ענבל חן זיכרה לברכה בידי בעלה,
  • תיק עבירות המין של השחקן משה איבגי,
  • תיק ההריגה של מתן אדלשטיין זיכרו לברכה,
  • ליווי החקירה וטיפול בתיק בעניינו של רב העיר חיפה וחבר מועצת הרבנות הראשית הרב שלמה שלוש זיכרו לברכה, ועוד.

עורכת דין הילה כץ, היא הבחירה הנכונה משום שבלטה ביכולותיה המקצועיות לאוך תקופה ארוכה ורק בשנה האחרונה, ניהלה במקביל שני תיקי רצח קשים ומורכבים.

מדובר היה בתיק רצח הנער עאדל חטיב זיכרו לברכה מהעיר שפרעם, שנחטף ונרצח על ידי ויסאם אבו אלחסנה, שנידון באחרונה למאסר עולם.

כמו כן, תיק הרצח של הנער בן ה-17, אבי ציצואשוילי (12.1.20) זיכרו לברכה אשר נוּרה למוות בשוגג, ברח׳ ויצמן בעיר נהריה.

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) למעשה חולשת על שטח גיאוגרפי גדול מאד שתחילתו בעיר חדרה וסופו ב-ראש הנקרה.

עולה, כי מחוז חיפה (פלילי) מטפל בשנים האחרונות בכמות תיקי הרצח הגבוהה ביותר בכל הארץ, ומתמודד עם היקף נרחב של תיקים ביטחוניים, תיקי נשק ו-אמצעי לחימה.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן