איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

‘הילדים של כולנו’ המלווים בדרכם האחרונה החיילים הבודדים שנפלו

הסרט התיעודי "הילדים של כולנו" סרטו של הבמאי אבי  מאור מרזוק,  יוקרן בערוץ 'כאן 11' הערב, יום שלישי, ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה תשע"ט, 7 במאי 2019, ב- 22:45 ◄ הסרט מספר את סיפורם של שלושה חיילים בודדים מחטיבת גולני שנהרגו ביום הראשון לכניסה הקרקעית של צהל לעזה במבצע "צוק איתן": שון כרמלי ז"ל – אמריקני, בן למשפחת יורדים מטקסס, ג'ורדן בן-סימון ז"ל – יהודי צרפתי מליון ומקס שטיינברג ז"ל – צעיר יהודי שעלה לארץ מלוס אנג'לס ועל עשרות אלפי ישראלים מלווים בדרכם האחרונה חיילים בודדים שנפלו בקרב.
הלווית "חייל הבודד" מתוך הסרט התיעודי "הילדים של כולנו" בערוץ 11 | צולם על ידי יואב דודקביץ' באדיבות וואלה | עיבוד צילום שולי סונגו ©
הלווית “חייל הבודד”

ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה (היום שלישי, ב’ באייר התשע”ט, ה-7 במאי 2019, בשעה 22:45) יוקרן בערוץ ‘כאן 11 הסרט התיעודי “הילדים של כולנו” סרטו של הבמאי אבי  מאור מרזוק.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

שון כרמלי זכרו לברכה, אמריקאי בן ל”משפחת יורדים” מ-טקסס שבארצות הברית, היהודי הצרפתי ג’ורדן בן סימון זכרו לברכה, מהעיר ליון ומקס שטיינברג זכרו לברכה, והצעיר היהודי שעלה מהעיר לוס אנג’לס, שבארצות הברית.

גורלם הטרגי שזור זה בזה; הרצון העז לשרת ביחידות לוחמות בצהל, מחיר האישי להיות  “חייל בודד“, ההתמודדות של ההורים מעבר לים וסיפור נפילתם, שעות ספורות זה מזה, על אותה אדמה בשכונת סג’עייה שבעזה.

הלוויות שון, מקס וג’ורדן, הפכו לאחד מסמלי מבצע צוק איתן כמשל הירואי להקרבה ולשליחות.

שון, מקס וג’ורדן, חיילים בודדים מחטיבת גולני, פרצו לתודעה הלאומית כאשר לוו בדרכם האחרונה על ידי עשרות אלפי ישראלים שנחשפו לסיפורם ברשתות החברתיות.

הלוויותיהם, הפכו לאחד מסמלי מבצע “צוק איתן” כמשל הירואי להקרבה ולשליחות.

‘מבצע צוק איתן’ היה מבצע צבאי רחב-היקף שהוביל צהל ברצועת עזה בין ה-8 ביולי ל-26 באוגוסט 2014 במשך 50 ימי לחימה. המבצע, הוכרז בעקבות ירי רקטי בלתי פוסק מרצועת עזה לעבר אוכלוסייה אזרחית ויישובים בדרום ישראל, שהחל כתגובה ל”מבצע שובו אחים” של צהל, לאחר חטיפת שלושת הנערים הישראלים ורציחתם ב-12 ביוני אותה שנה.

הסרט, יספר את סיפורם כרשומון דוקומנטרי, חוצה יבשות מרגע הבחירה לעלות לארץ, דרך שירותם הצבאי, הקרב האחרון, ההלוויות והתמודדות בני המשפחה עם אובדן בנם.

  • בימוי; אבי מאור מרזוק. בן 48, בעל תואר ראשון בתקשורת המונים, ביים; “קפיצה למחר” (2019), “האח הגדול” (2012), במאי יומי / story editor, “הרהורים על מרפסת” (2009), “האח הגדול VIP” (2009), “כלבוטק” (2009), “השורה התחתונה” (2008).  במאי עריכה; “הדור הבא 24/7″, (2011), עורך תורן; “אורלי וגיא בעמ” (2011), עורך תוכן; “הבוקר של קשת” (2006), עורך משנה/תסריטאי; “קפיצה למחר” (2019), יוצר; “קפיצה למחר”, (2019), תפקידים שונים; “דייט בחשיכה” (2014).
  • הפקה; לילך קדוש.
  • משך הסרט; 55 דקות.

“הילדים של כולנו”, הערב, יום שלישי, ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, 7במאי 2019, בשעה 22:45 בערוץ ‘כאן 11.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן