חדשות כאן ישראל מחוז הצפון פלילים צפת תיק נעדר/ת

היימנוט קסאו בת ה-9 מ-צְפַת: החיפוש וחקירת המשטרה נמשכים

מפקד מחוז צפון של משטרת ישראל ניצב תחאוכה; "מבצע פני מלאך, נמצא בראש סדר העדיפויות של מחוז צפון ואנחנו מפעילים את כל הכלים הנדרשים לאיתורה של הילדה הקטנה היימנוט קאסו, כלים שנמצאים במשטרת ישראל וכלים אחרים שדאגנו להביא ל"מבצע פני מלאך". החיפושים שלנו, יימשכו 24/7 זאת מתוך נקודת הנחה שבסוף נצליח לאתר את היימנוט, בריאה ושלמה" ◄ תיאורה של היימנוט קסאו, בת ה-9; גובה; 1.20 ס"מ, מבנה גוף; רזה, שיער; כהה, עיניים; כהות, לבשה מכנסיים בצבע ורוד ומעליהם חצאית שחורה ו-חולצה לבנה.
0
0
היימנוט קסאו בת ה-9 הנעדרת מ-צְפַת, התארגנות לאיתורה, מכוּנה תיק נעדר; מבצע פני מלאך, צילום: באדיבות המשפחה, צילום: דוברות המשטרה | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
היימנוט קסאו (9) נעדרת

היימנוט קסאו בת ה-9 הנעדרת מהעיר צְפַת, אשר נראתה לאחרונה ביום ראשון האחרון, בשעה 17:30 ומאז נעלמו עקבותיה עדיין לא אותרה, גם היום (יום שישי, כ”א באדר א’ התשפ”ד) נכון לשעה 18:55, ההתארגנות לאיתורה, מכוּנה ב’תיק נעדר’ בשם; “מבצע פני מלאך”.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

עם קבלת הדיווח על היעדרותה של היימנוט קסאו בת ה-9, בראשית השבוע (א’) בשעות הלילה, לא נפסקו החיפושים וגם הבוקר (שישי) על ידי אלפי מתנדבים שהגיעו אל צְפַת היא עיר שבמחוז הצפון, הנחשבת לבירת הגליל העליון.

המתנדבים, הגיעו כדי לסייע לעשרות השוטרים שעסוקים לילות כימים בחיפושים אחר היימנוט בת ה-9 וזאת במטרה לאתרה בריאה ושלמה.

יצוין, כי במקביל לחיפושים של הנעדרת היימנוט, נכנסה לחקירה גם יחידת העילית של המחוז ‘היחידה המרכזית של מחוז צפון‘ (ימ”ר צפון) הלא היא יחידת חקירות ומודיעין המרכזית של משטרת ישראל, הפועלת כנגד הפשיעה החמורה בארץ.

ימ”ר צפון, אמורה לתת מענה למפקד מחוז צפון של משטרת ישראל ניצב תחאוכה, בתופעות בעייתיות ומורכבות שלעיתים קרובות קורה והשוטרים מוצאים בה את עצמם אפילו בעימות ישיר בינם לבין העבריינים בהם הם מטפלים.

הבוקר הזה, נכנס לתמונה גם ניצב שוקי תחאוכה, המשמש מפקד מחוז צפון, הגיע אל חדר פיקוד קידמי  (חפ”ק) שהוקם ברחוב צה”ל 9 בעיר צפת ושם קיבל סקירה על הפעולות שנעשו עד כה ועל דרכי הפעולה להמשך מבצע “פני מלאך” לאיתורה של הילדה היימנוט קסאו בת ה-9.

ניצב תחאוכה, אמר, כי; “מבצע פני מלאך, נמצא בראש סדר העדיפויות של מחוז צפון ואנחנו מפעילים את כל הכלים הנדרשים לאיתורה של הילדה הקטנה היימנוט קאסו, כלים שנמצאים במשטרת ישראל ו-כלים אחרים שדאגנו להביא ל”מבצע פני מלאך“.

החיפושים שלנו, יימשכו 24/7 זאת מתוך נקודת הנחה שבסוף נצליח לאתר את היימנוט, בריאה ושלמה.

אני רוצה לשבח את ההירתמות למשימה של השוטרים וכמובן להודות לאלפי המתנדבים שהגיעו להשתתף בפעילות מכל קצוות המדינה“. הוסיף וסיכם מפקד מחוז צפון ניצב תחאוכה.

נעדרת; היימנוט קסאו בת ה-9, צְפַת

להלן, תיאורה של היימנוט קסאו, בת ה-9;

  • גובה; 1.20 ס”מ,
  • מבנה גוף; רזה,
  • שיער; כהה,
  • עיניים; כהות,
  • לבשה מכנסיים בצבע ורוד ומעליהם חצאית שחורה ו-חולצה לבנה.

מטעם דוברות המשטרה, נמסר על ידי מר רועי גולן, כי כל היודע דבר על מקום הימצאה של היימנוט קסאו, מתבקש לחייג ל-חפ”ק החיפושים ב-טלפון; 04-6827475 או אל משטרת צפת ב-טלפון; 04-6978444 או אל מוקד 100 של משטרת ישראל.

https://www.youtube.com/watch?v=6LtwFPXOOnw

איתור מידע על נעדרים | משטרת ישראל

בשנה שעברה (יוני 2022) נחשף בכנסת בישראל יש כ-600 אזרחים שהם בגדר ‘נעדרים‘ מאז קום המדינה ועד שנת 2017, כאשר מדי שנה, מצטרפים כ-20 אזרחים נוספים להגדרה זו.

משטרת ישראל, מטפלת בחיפוש ואיתור הנעדרים, אך כיום יש חֶסֶר (“לָקוּנָה“) בנושא מבחינת העדר מערך התומך וזכויות למשפחות הנעדרים, בעיקר ביחס לרכוש הנעדר וסוגיות משפטיות נוספות.

שירות זה של “תיק נעדר“, מאפשר לחפש מידע אודות נעדרים אשר משטרת ישראל, מחפשת אחריהם.

במערכת לאיתור נעדרים תוכלו לאתר את המידע באמצעות חיפוש חופשי, באמצעות; חיפוש שם, שם משפחה, תאריך לידה ותאריך היעדרות, מגדר ושם היחידה החוקרת.

השירות מאפשר לצפות בתמונות הנעדרים ובפרטיהם המלאים וכן בתיאור הפרטים הידועים על היעדרותם, לרבות המקום האחרון בו נראו, מועד ההיעדרות ותיאור הלבוש.

ניתן ליצור קשר עם היחידה המטפלת שפרטיה מופיעים ב’תיק הנעדר‘.

אל איתור מידע.

שימו לב, במקרה של סתירה או אי התאמה בין המידע המופיע בדף המידע לבין הוראות הדין הרלוונטיות, יגברו הוראות הדין.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן