קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

בניה ירוקה מסחר | תעשייה

החברה לנכסי קיסריה תשקיע 40 מיליון ₪ במרכז לוגיסטי

המרלוג (מרכז לוגיסטי) נוסף, יוקם בקונספט מודולרי - שיתופי ששטחו כ-15,000 מטרים רבועים ◄בשנה האחרונה, נאמד סך ההשקעות של החברה לנכסי קיסריה בהקמת מרכזים לוגיסטיים מתקדמים ומבני משרדים ב'פארק העסקים החכם' במעל ל-100 מיליון ₪ ◄סמנכל החברה לנכסי קיסריה, מר רן אלישע: "המרלוג השיתופי, החדש ייבנה ב'קונסטרוקציות פלדה' במשקל של כ-400 טון ורצפת בטון מסיבי מפלדה בשטחים של כ-11,000 מ"ר וללא תפרים.
שאולי אלסברג, רן אלישע, מיכאל כרסנטי, וגיא סברסקי
שאולי אלסברג, רן אלישע, מיכאל כרסנטי, וגיא סברסקי

החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד, חברות בנות של קרן רוטשילד קיסריה, ממשיכות בתנופת הפיתוח של מתחם התעשיות המתקדמות ב'פארק העסקים והתעשייה' של קיסריה וקידום המודל החדשני של מרלוג שיתופי (מרכז לוגיסטי) ששואב את השראתו ממתחמי חללי העבודה השיתופיים של עולם ההי-טק.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עולה, כי הביקוש ל'מרכזים לוגיסטיים משותפים' (מרלו"גים שיתופיים) בפארק העסקים קיסריה, מאיץ את תנופת הבנייה בחברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, איתרו צורך שוק במבני אחסנה ושירותי לוגיסטיקה בגדלים משתנים בקרב חברות אשר גודלן אינו מצדיק בניית 'מרלוג ייעודי' ויצרו פתרון ייחודי; 'מרלוג מודולארי שיתופי' המציע שכירת שטחי משרד, אחסנה, ליקוט, שיגור והפצה, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

ב"מרלוג האשל" שבנייתו כבר החלה תוכלנה גם חברות קטנות ובינוניות לשכור מרכז לוגיסטי התפור בדיוק לפי מידתן (Tailor Made), בגדלים של החל מ-2,000 מטרים רבועים, תוך התאמת שטחי התפעול, האחסון, הליקוט והשינוע לצרכים של כל אחד מהשוכרים העתידיים.

מנכל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, מר מיכאל כרסנטי, ציין בטקס ההשקה החגיגי של המרלוג החדש; "הביקוש הגדול ורשימת ההמתנה הארוכה של חברות התרות אחר פתרונות אחסנה לשטחים משתנים הובילו אותנו ליצור מודל חדשני של מרלוג שיתופי, כזה שלא קיים בפארקים של תעשייה אחרים".

קיסריה מרכז לוגיסטי האשל | הדמיה באמצעות אליקים אדריכלים
קיסריה מרכז לוגיסטי האשל

█ החברה לנכסי קיסריה; פיתחנו מודל ייחודי שבו מתכננים מראש מרכז לוגיסטי אחד, עבור מספר לקוחות

כרסנטי, הוסיף וציין, כי; "עד כה הוקמו בישראל בעיקר מרכזים לוגיסטיים ייעודיים, עבור ארגון אחד וחברות קטנות ובינוניות, נאלצו למצוא פתרונות לוגיסטיים פחות איכותיים.

אנחנו זיהינו את הבעיה ופיתחנו מודל ייחודי שבו מתכננים מראש מרכז לוגיסטי אחד, עבור מספר לקוחות. בדומה לשוק חללי העבודה המשותפים, המודל שפיתחנו מציע ללקוחותינו גמישות מירבית, התורמת להתייעלות וכמובן לניהול מושכל.

על גג המתחם תותקן מערכת פוטו-וולטאית שתאפשר שימוש יעיל בחשמל ירוק ומוזל, כחלק מאסטרטגית ה-ONE STOP SHOP, שלנו עבור לקוחותינו".

סמנכל החברה לנכסי קיסריה, מר רן אלישע,  מוסיף כי: "המרלוג השיתופי, החדש ייבנה ב'קונסטרוקציות פלדה' במשקל של כ-400 טון ורצפת בטון מסיבי מפלדה בשטחים של כ-11,000 מטרים רבועים וללא תפרים, בדרגת דיוק מיוחדת המיועדת לעומס מידוף של 10 טון/רגל.

השוכרים גם יוכלו לבחור בין ניהול עצמאי של המבנה המושכר או להמשיך ולהתמקד בעסקי הליבה שלהם כשניהול הנכס, יבוצע על ידי החברה לנכסי קיסריה".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן