פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בניה ירוקה מסחר | תעשייה

החברה לנכסי קיסריה תשקיע 40 מיליון ₪ במרכז לוגיסטי

המרלוג (מרכז לוגיסטי) נוסף, יוקם בקונספט מודולרי - שיתופי ששטחו כ-15,000 מטרים רבועים ◄בשנה האחרונה, נאמד סך ההשקעות של החברה לנכסי קיסריה בהקמת מרכזים לוגיסטיים מתקדמים ומבני משרדים ב'פארק העסקים החכם' במעל ל-100 מיליון ₪ ◄סמנכל החברה לנכסי קיסריה, מר רן אלישע: "המרלוג השיתופי, החדש ייבנה ב'קונסטרוקציות פלדה' במשקל של כ-400 טון ורצפת בטון מסיבי מפלדה בשטחים של כ-11,000 מ"ר וללא תפרים.
שאולי אלסברג, רן אלישע, מיכאל כרסנטי, וגיא סברסקי
שאולי אלסברג, רן אלישע, מיכאל כרסנטי, וגיא סברסקי

החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד, חברות בנות של קרן רוטשילד קיסריה, ממשיכות בתנופת הפיתוח של מתחם התעשיות המתקדמות ב’פארק העסקים והתעשייה’ של קיסריה וקידום המודל החדשני של מרלוג שיתופי (מרכז לוגיסטי) ששואב את השראתו ממתחמי חללי העבודה השיתופיים של עולם ההי-טק.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עולה, כי הביקוש ל‘מרכזים לוגיסטיים משותפים’ (מרלו”גים שיתופיים) בפארק העסקים קיסריה, מאיץ את תנופת הבנייה בחברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, איתרו צורך שוק במבני אחסנה ושירותי לוגיסטיקה בגדלים משתנים בקרב חברות אשר גודלן אינו מצדיק בניית ‘מרלוג ייעודי’ ויצרו פתרון ייחודי; ‘מרלוג מודולארי שיתופי‘ המציע שכירת שטחי משרד, אחסנה, ליקוט, שיגור והפצה, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

ב”מרלוג האשל” שבנייתו כבר החלה תוכלנה גם חברות קטנות ובינוניות לשכור מרכז לוגיסטי התפור בדיוק לפי מידתן (Tailor Made), בגדלים של החל מ-2,000 מטרים רבועים, תוך התאמת שטחי התפעול, האחסון, הליקוט והשינוע לצרכים של כל אחד מהשוכרים העתידיים.

מנכל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, מר מיכאל כרסנטי, ציין בטקס ההשקה החגיגי של המרלוג החדש; “הביקוש הגדול ורשימת ההמתנה הארוכה של חברות התרות אחר פתרונות אחסנה לשטחים משתנים הובילו אותנו ליצור מודל חדשני של מרלוג שיתופי, כזה שלא קיים בפארקים של תעשייה אחרים”.

קיסריה מרכז לוגיסטי האשל | הדמיה באמצעות אליקים אדריכלים
קיסריה מרכז לוגיסטי האשל

█ החברה לנכסי קיסריה; פיתחנו מודל ייחודי שבו מתכננים מראש מרכז לוגיסטי אחד, עבור מספר לקוחות

כרסנטי, הוסיף וציין, כי; “עד כה הוקמו בישראל בעיקר מרכזים לוגיסטיים ייעודיים, עבור ארגון אחד וחברות קטנות ובינוניות, נאלצו למצוא פתרונות לוגיסטיים פחות איכותיים.

אנחנו זיהינו את הבעיה ופיתחנו מודל ייחודי שבו מתכננים מראש מרכז לוגיסטי אחד, עבור מספר לקוחות. בדומה לשוק חללי העבודה המשותפים, המודל שפיתחנו מציע ללקוחותינו גמישות מירבית, התורמת להתייעלות וכמובן לניהול מושכל.

על גג המתחם תותקן מערכת פוטו-וולטאית שתאפשר שימוש יעיל בחשמל ירוק ומוזל, כחלק מאסטרטגית ה-ONE STOP SHOP, שלנו עבור לקוחותינו”.

סמנכל החברה לנכסי קיסריה, מר רן אלישע,  מוסיף כי: “המרלוג השיתופי, החדש ייבנה ב‘קונסטרוקציות פלדה’ במשקל של כ-400 טון ורצפת בטון מסיבי מפלדה בשטחים של כ-11,000 מטרים רבועים וללא תפרים, בדרגת דיוק מיוחדת המיועדת לעומס מידוף של 10 טון/רגל.

השוכרים גם יוכלו לבחור בין ניהול עצמאי של המבנה המושכר או להמשיך ולהתמקד בעסקי הליבה שלהם כשניהול הנכס, יבוצע על ידי החברה לנכסי קיסריה“.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן