בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

בניה ירוקה מסחר | תעשייה

החברה לנכסי קיסריה תשקיע 40 מיליון ₪ במרכז לוגיסטי

המרלוג (מרכז לוגיסטי) נוסף, יוקם בקונספט מודולרי - שיתופי ששטחו כ-15,000 מטרים רבועים ◄בשנה האחרונה, נאמד סך ההשקעות של החברה לנכסי קיסריה בהקמת מרכזים לוגיסטיים מתקדמים ומבני משרדים ב'פארק העסקים החכם' במעל ל-100 מיליון ₪ ◄סמנכל החברה לנכסי קיסריה, מר רן אלישע: "המרלוג השיתופי, החדש ייבנה ב'קונסטרוקציות פלדה' במשקל של כ-400 טון ורצפת בטון מסיבי מפלדה בשטחים של כ-11,000 מ"ר וללא תפרים.
שאולי אלסברג, רן אלישע, מיכאל כרסנטי, וגיא סברסקי
שאולי אלסברג, רן אלישע, מיכאל כרסנטי, וגיא סברסקי

החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד, חברות בנות של קרן רוטשילד קיסריה, ממשיכות בתנופת הפיתוח של מתחם התעשיות המתקדמות ב'פארק העסקים והתעשייה' של קיסריה וקידום המודל החדשני של מרלוג שיתופי (מרכז לוגיסטי) ששואב את השראתו ממתחמי חללי העבודה השיתופיים של עולם ההי-טק.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עולה, כי הביקוש ל'מרכזים לוגיסטיים משותפים' (מרלו"גים שיתופיים) בפארק העסקים קיסריה, מאיץ את תנופת הבנייה בחברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, איתרו צורך שוק במבני אחסנה ושירותי לוגיסטיקה בגדלים משתנים בקרב חברות אשר גודלן אינו מצדיק בניית 'מרלוג ייעודי' ויצרו פתרון ייחודי; 'מרלוג מודולארי שיתופי' המציע שכירת שטחי משרד, אחסנה, ליקוט, שיגור והפצה, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

ב"מרלוג האשל" שבנייתו כבר החלה תוכלנה גם חברות קטנות ובינוניות לשכור מרכז לוגיסטי התפור בדיוק לפי מידתן (Tailor Made), בגדלים של החל מ-2,000 מטרים רבועים, תוך התאמת שטחי התפעול, האחסון, הליקוט והשינוע לצרכים של כל אחד מהשוכרים העתידיים.

מנכל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, מר מיכאל כרסנטי, ציין בטקס ההשקה החגיגי של המרלוג החדש; "הביקוש הגדול ורשימת ההמתנה הארוכה של חברות התרות אחר פתרונות אחסנה לשטחים משתנים הובילו אותנו ליצור מודל חדשני של מרלוג שיתופי, כזה שלא קיים בפארקים של תעשייה אחרים".

קיסריה מרכז לוגיסטי האשל | הדמיה באמצעות אליקים אדריכלים
קיסריה מרכז לוגיסטי האשל

█ החברה לנכסי קיסריה; פיתחנו מודל ייחודי שבו מתכננים מראש מרכז לוגיסטי אחד, עבור מספר לקוחות

כרסנטי, הוסיף וציין, כי; "עד כה הוקמו בישראל בעיקר מרכזים לוגיסטיים ייעודיים, עבור ארגון אחד וחברות קטנות ובינוניות, נאלצו למצוא פתרונות לוגיסטיים פחות איכותיים.

אנחנו זיהינו את הבעיה ופיתחנו מודל ייחודי שבו מתכננים מראש מרכז לוגיסטי אחד, עבור מספר לקוחות. בדומה לשוק חללי העבודה המשותפים, המודל שפיתחנו מציע ללקוחותינו גמישות מירבית, התורמת להתייעלות וכמובן לניהול מושכל.

על גג המתחם תותקן מערכת פוטו-וולטאית שתאפשר שימוש יעיל בחשמל ירוק ומוזל, כחלק מאסטרטגית ה-ONE STOP SHOP, שלנו עבור לקוחותינו".

סמנכל החברה לנכסי קיסריה, מר רן אלישע,  מוסיף כי: "המרלוג השיתופי, החדש ייבנה ב'קונסטרוקציות פלדה' במשקל של כ-400 טון ורצפת בטון מסיבי מפלדה בשטחים של כ-11,000 מטרים רבועים וללא תפרים, בדרגת דיוק מיוחדת המיועדת לעומס מידוף של 10 טון/רגל.

השוכרים גם יוכלו לבחור בין ניהול עצמאי של המבנה המושכר או להמשיך ולהתמקד בעסקי הליבה שלהם כשניהול הנכס, יבוצע על ידי החברה לנכסי קיסריה".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן