אסטרולוגיה בלי עין הרע הורוסקופ | צילה שיר-אל חדשות

הורוסקופ של האסטרולוגית צילה שיר-אל, מ-1 במאי עד 7 במאי 2023

מה צופנים לכם הכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | https://kanisrael.co.il, את התחזית אסטרולוגית שבועית לבני כל המזלות לשבוע שבין ה-28 באפריל עד ה-4 במאי 2023 ★ טיפ לילידי  מזל השבוע; ילידי השבוע, יכולים להמשיך ליהנות ממעבר כוכב השפע במזל שלכם ולממש את תכוניותיכם שעד היום רק תכננתם, ואילו עכשיו מגיעות לידי ביטוי.
0
0
האסטרולוגית צילה שיר-אל, מה צופנים הכוכבים השבוע; לגולשי אתר kanisrael את התחזית אסטרולוגית שבועית לבני כל המזלות | צילום: Depositphotos | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
צילה שיר-אל

אחרי תקופת הגשמים, ובשל הלבלוב והפריחה של העצים והצמחים, אחת מסגולותיו של חודש אייר החודש השני, אחרי חודש ניסן החודש ומזלו של החודש שור, היא רפואה לכל קושי ולא מדובר רק ב’רפואת הגוף’ לפי הקבלה ראשי תיבות אייר: “אני ה’ רופאך ” ומציין רפואה בכל תחום, מדובר ברפואה שהיא אף מעל דרך הטבע. 

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

טיפ לילידי  מזל השבוע; ילידי השבוע, יכולים להמשיך ליהנות ממעבר כוכב השפע במזל שלכם ולממש את תכוניותיכם שעד היום רק תכננתם, ואילו עכשיו, הן מגיעות לידי ביטוי מעשי.

★ טלה

מזל טלה

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים וכספים, נמצא אצלכם במקום שיכול להעשיר אתכם מבחינה כלכלית בגלל העובדה שכוכב ונוס מאפשר לאנשים לפעול כספית בצורה  נכונה, ולהרוויח מכך כסף.

בנוסף, הכוכב שלכם מארס המוכר ככוכב העשייה  נמצא החודש במקום המקושר עם המקום החשוב לכם והוא הסביבה הקרובה ולכן, חשוב שתהיו ערניים לתגובות שאתם מקבלים.

שור

מזל שור

הכוכב מרקורי שהוא כוכב שאחראי על תקשורת טובה בין אנשים נמצא במזל שלכם ומביא לכם את האנרגיה המתאימה לשיחות וצורך בהתחלות חדשות, תוך כדי שאתם משתמשים בקסם האישי שלכם.

מאחר וכרגע הכוכב מבקר אצלכם במזל נראה שהוא יכול לעזור לכם למנף את היכולת שלכם לביצוע משימות אישיות ואף כלכליות, לטווח הרחוק והקרוב. בשלב זה, התחילו מהמקום האישי.

תאומים

מזל תאומים

זוהי תקופה מלאת ניגודים עבורכם כיוון שמצד אחד אתם מרגישים שאתם פורחים מבחינה חברתית ומאוד מקובלים, אך מצד שני, יש לכם צורך להסתגר בתוך עצמכם בגלל ריבוי כוכבים בבית תת המודע שלכם והגורם לכם לחשיבה פנימית תוך כדי עשיית חשבונות נפש.

כרגע מומלץ לכם להקשיב לאני הפנימי שלכם בכל פעם שאתם רוצים להגיע למצב כלשהו של קבלת החלטות.

סרטן

מזל סרטן

בית הקריירה” שלכם עובר מהפכים משמעותיים ברמה החיובית בגלל העובדה שהשמש בשמיים נמצאת בבית זה ולידה גם כוכב יופיטר שמביא להזדמנויות ורצון להתחלות חדשות.

ייתכן ואנשים שכלל לא ציפיתם מהם לעזרה כלשהי על רקע מקצועי, יעזרו לכם לרכוש קשרים חדשים שדרכם תוכלו להתפתח בהמשך להגיע למימוש תכוניותיכם.

אריה

מזל אריה

הכוכב וונוס שאחראי על יחסים בין אישיים, ייכנס השבוע לבית הקריירה שלכם למשך כל החודש הקרוב.

עובדה זו, מלמדת על התנהלות אינטנסיבית בנושא וגם על כך שהשילוב עם כוכב אוראנוס שמחולל אצלכם צורך בחופש, יגרום לכם להיות נוחים לכעוס וייתכן שהצד שכנגד לא בהכרח יבין על מה יצא זעמכם. זה הזמן להבין שלכל דבר יש את קצב הבשלות המתאים לו.

בתולה

מזל בתולה

השבוע ובמהלך כל החודש הקרוב, יהיה הכוכב שלכם מרקורי שאחראי על תקשורת לצד כוכב אוראנוס שמביא חוסר יכולת להתמקד בדבר אחד, צורך בשבירת מסגרות וגם רצון לחופש אישי.

כל זה, הינו בנוסף לכוכב נפטון שמביא בלבול וחוסר וודאות. עובדה זו, תגרום לדברים להיות מוקצנים עד כדי כך שלעיתים קרובות ,ייתכן ותהיו מועדים לחוסר איזון ואיבוד שליטה.

מאזניים

מזל מאזניים| עיבוד צילום: שולי סונגו ©

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום הולדתכם ולכן, חשבונות הנפש שלכם גדולים מתמיד בייחוד בתחום המשפחתי ולגבי הצעירים במשפחה.

זה בדיוק הזמן שבו תוכלו לבחון את ההתנהלות האישית שלכם למול האחרים ובעיקר הקרובים לכם במעגל הראשון ולבדוק האם אתם מתנהלים כמו שאתם באמת מבינים שכך צריך לעשות והאם אתם מתוגמלים על מעשיכם.

עקרב

מזל עקרבאתם נמצאים בתקופה שבה קשה לכם מאוד להגיע לתוצאות למרות שכוכב יופיטר שמביא הזדמנויות נמצא אצלכם בבית העבודה ומביא לכם רווחה בנושא אותו אתם רוצים להשיג ובעיקר בתחום המקצועי.

ובכל זאת, קשה לכם להיות ספונטניים וכל החלטה חשובה לוקחת מכם זמן ואנרגיה עד אשר אתם מגיעים לביצוע שלה. חשוב מאוד לעבוד על ההתנהלות האישית שלכם.

קשת

מזל קשת

אתם נמצאים בתקופה מאוד רגישה ביחס לסביבה הקרובה, ובעיקר בנושאי כספים . אתם שוב עלולים להיקלע למצב שההוצאות שלכם מרובות מההכנסות וזאת מכיוון שלא שמתם יד על ההגה ועצרתם בזמן. אתם נדרשים לקחת אחריות והחלטות לגבי נושאים חשובים נוספים, שבהם עליכם לשבור דפוסי חשיבה והתנהגות כדי להתנהל בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

גדי

מזל גדי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

זוהי תקופה אינטנסיבית עבורכם בנושאי משפחה והסביבה הקרובה. הכוכב סטורן, עבר למקום בו הוא מסביר לכם או לפחות מנסה להסביר, כיצד עליכם להתנהל עם הסביבה הקרובה שלכם מבלי שייראה לאחרים שאתם עסוקים רק בעצמכם.

עובדה זו של אהבה עצמית לפעמים משאירה רושם מוטעה שלא באמת איכפת לכם מה אחרים חושבים עליכם.

דלי

מזל דלי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

הכוכב נפטון שמביא איתו חוסר בהירות עדיין נמצא אצלכם בבית הכספים ביחד עם הכוכב שנכנס אליכם רק לאחרונה לבית הכספים והמוכר בשמו; סטורן.

אלה שתי אנרגיות מנוגדות זו לזו, אך נראה שהאנרגיה של כוכב סטורן לא תאפשר לכם להמשיך לחיות בצורה חסרת אחריות כפי שלעיתים התנהלתם. בשנתיים הקרובות, תתאפסו כלכלית.

דגים

מזל דגים | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

כוכבים רבים נמצאים בשלב זה ב”בית הכספים” שלכם כולל כוכב יופיטר, הנחשב כוכב ההזדמנויות ועל כן, נראה שאתם בתקופה טובה של חייכם, כיוון שאתם זוכים לתמיכה ולאהדה ובעיקר להערכה בכל מקום בו אתם נמצאים.

גם ההתנהלות שלכם עם הסביבה הקרובה, נראה שהיא נכונה וטובה עבורכם ואתם שוהים בתקופה שבה אתם יכולים ליהנות מיחסים טובים עם הזולת.

מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק. כמו כן, מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת יותר.

  מזל שור – מזל החודש

★ מזל שור והתאמתו ליתר בני המזלות

 

0
0אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן