קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

הורוסקופ | צילה שיר-אל

הורוסקופ שבועי מה-20 עד ה-27 בדצמבר 2017

מה צופנים לכם הכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | כאן נעים, את התחזית השבועית הכללית לכל בני המזלות. ילידי השבוע; בשבוע הקרוב תוכלו לגייס משאבים פיננסיים על מנת שתוכלו לבדוק את התחום הכספי, כיוון שיש לכם הזדמנויות להתחלות חדשות.
הורוסקופ שבועי מה-20 עד ה-27 בדצמבר 2017 | עיבוד: שולי סונגו ©
הורוסקופ שבועי מה-20 עד ה-27 בדצמבר 2017 | עיבוד: שולי סונגו ©

חודש כסלו הוא חודש חיובי ביותר, הוא נשלט על-ידי כוכב צדק המסמל את השפע והמזל הטוב, המזל המייצג את חודש כסלו הוא קשת, לכן, אותה אנרגיה המצויה בקוסמוס בחודש כסלו, משפיעה על מי שנולד בחודש זה בעיקר. בואו לקרוא את התחזית האסטרולוגית השבועית מוגשת לקוראי  אתר 'כאן ישראלכאן נעים' על ידי האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל המביאה לכם גולשי אתר 'כאן ישראלכאן נעים' את התחזית הכללית לכל בני המזלות. לשבוע שבין התאריכים: ה-20 עד ה-27 בדצמבר 2017 בואו לקרוא ולדעת מה צופנים לכם הכוכבים בשבוע הקרוב ומראש…  

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

חודש כסלו הוא סוף עונת הסתיו, המסמלת את האוויר הצח מעצימה את כוח האינטלקט והמחשבות, ומביאה את האיזון והצדק. חודש כסלו מכונה גם 'חודש האור' משום נס החנוכה שהתרחש בכ"ה כסלו, מעלת וסגולת האור להאיר גם את המחשכים העמוקים ביותר. בקבלה מיוחסת האנרגיה של חודש כסלו לתמיכה ובטחון. את תחושת הביטחון מעניקה הקשת בענן המסמלת את ההגנה והשמירה האלוהית על כל הברואים…

מזל החודש – קשת

 מזל קשת והתאמתו ליתר המזלות

טיפ לילידי השבוע: בשבוע הקרוב יחזור כוכב התקשורת מהנסיגה שלו והדברים יתחילו להתבהר עבורכם. חכו עוד כשבוע עד אשר תגיעו להחלטות משמעותיות.

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

מזל טלה
מזל טלה

בזמן זה נראה שנפתחים עבורכם מקומות ואפשרויות חדשות בנושאים שונים ומגוונים ובעיקר בכל הקשור ליחסים עם אנשים ממקומות רחוקים ובנושאי לימודים.

כל תוכנית שאתם מתכוונים לממש בתקופה הקרובה תהייה מאוד מוצלחת במידה ותשתפו בה את האחרים. חכו עוד כשבוע עד שכוכב התקשורת יצא מהנסיגה ודעותיכם יתייצבו.

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

מזל שור
מזל שור

אתם ממשיכים להרגיש לחץ פנימי לא מוסבר ונוטים לריב על כל דבר בגלל העובדה שאתם מרגישים שהדברים לא נעשים לפי הבנתכם.

כוכב השפע נמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם, אך נראה שבמקום להשקיע במקומות הנכונים, אתם נוטים להתנהל בהתאם למשקעי העבר.

מאחר והשבוע כוכב התקשורת מתיישר ייתכן כי כבר בשבוע הבא יוקל לכם

 מזל תאומים (Gemini)  מ 21 במאי עד 21 ביוני

מזל תאומים
מזל תאומים

אלה ימים מאוד לא פשוטים עבורכם בגלל ריבוי הכוכבים בצורה משמעותית בבית הזוגיות והשותפויות שלכם, היזהרו להיות רכושניים כלפי אנשים הקרובים אליכם רגשית.

קיימת אצלכם כרגע נטייה כזאת והיא עלולה ליצור מתחים וריבים. מומלץ לכם בתקופה הקרובה לנסוע ולהעביר את זמנכם בנסיעות למקומות כאלה שיתנו לכם תחושת התאווררותך.

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

מזל סרטן
מזל סרטן

בית העבודה עמוס בכוכבים ועובדה זו מלמדת לאו דווקא על כך שיש לכם עבודה אלא דווקא על חיפוש תוכן ומשמעות בתחום זה.

ייתכן אף שבגלל נסיגת הכוכב מרקורי בבית זה לא תמצאו מה שאתם מחפשים. במקומות רבים הכוכב פלוטו המביא איתו שינויים משמעותיים ועמוקים נמצא אצלכם בבית השותפויות והזוגיות ולכן חשוב שתעשו עכשיו שינויים ולא תדחו אותם.

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם כיוון שריבוי כוכבים בבתים של משפחה, ילדים ויצירה יוצר אינטנסיביות שבה אתם נדרשים להביע את דעותיכם ולהראות את כנות כוונותיכם למשפחה הקרובה.

חשוב שתהיו בטוחים מה אתם רוצים וצריכים לעשות עם הצעירים מכם במשפחה על מנת שתבלו אתם זמן איכות ותתנו להם תחושת יציבות.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

בית המשפחה שלכם עמוס בכוכבים וגורם לכם לפעילות נמרצת בנושאי בית ומשפחה במעגל הראשון של חייכם. כל זה בנוסף לעובדה שכוכב התקשורת נמצא גם הוא בנסיגה בבית זה.

ייתכנו בשורות טובות על רקע משפחתי שלמרות תוכנן הטוב לא בטוח שאכן אתם משלימים איתן. אתם נמצאים במצב בו הרגש וההיגיון מתנגדים זה לזה.

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

הכוכב נפטון המביא אתו חוסר וודאות נמצא אצלכם בבית הבריאות ולכן ייתכנו מצבים בהם תרגישו חולים אך לא תימצא לכך סיבה פיזיולוגית. ייתכנו אלרגיות שונות.

התשובה תמונה בתת ההכרה שלכם ובנטייה בתקופה הזו לחלות במחלות פסיכוסומטיות. זה הזמן לבלות עם אנשים קרובים ולהפחית מגע עם מי שלא נוח לכם בחברתו.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

כוכב התקשורת מרקורי נמצא בנסיגה בבית הכספים שלכם ועובדה זו גורמת לכם להבין שאינכם יכולים לסמוך על אחרים מבחינה כלכלית ושאתם חייבים לקחת אחריות על עצמכם.

ייתכן ותקבלו עזרה מאנשים קרובים אך לא בטוח שתאהבו זאת כיוון שהדבר יגרום לכם להרגיש כבולים וחייבים גם במקומות שאינכם מעוניינים להרגיש זאת.

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

מאחר וכוכב וונוס מופיע במזל שלכם והוא זה גם המשפיע על מערכות יחסים נראה שאנשים יפרגנו ויחמיאו לכם על הופעתכם .

אתם בולטים ומשאירים רושם חיובי בכל מקום בו אתם נמצאים. בשבוע הקרוב תאלצו לעסוק בכל מה שקשור לענייני כספים בגלל העובדה שייתכנו אצלכם הוצאות גבוהות שלא תכננתם אותם מראש, אבל תהיו חייבים לבצע אותם.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

בניגוד לאופייכם הרגיל הפעם יש לכם רצון להיות בתוך עצמכם ובתוך מחשבותיכם האישיות מבלי לשתף אחרים בכך.

אתם נמצאים בעיצומה של תקופה שבה אתם נדרשים להפעיל את כל הרעיונות היצירתיים שלכם על מנת לעבור תקופה זו. כוכב התקשורת שנמצא בנסיגה בתוך בית תת המודע שלכם יעזור לכם להגיע למסקנות והחלטות.

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

לעתים יש לכם נטייה להתמכרות וקשה לכם לשנות מהרגלכם עובדה שיכולה לגרום לכם לבעיות שעלולות להיווצר על רקע כספי.

הכוכב מרקורי האחראי על חשיבה נמצא בנסיגה במקום המקושר עם כל מה שקשור ליחסים הבין אישיים שלכם. יש לכם נשמה טובה , אך לא תמיד הקרובים לכם מודעים בכך ויותר מזה – מאמינים בכם.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

השמש בשמיים נמצאת במקום שמאתגר אתכם עם עצמכם. בעיקרון אתם אנשים שמאוד לא אוהבים לריב אך נראה שלחיים יש דינמיקה משלהם ואתם לא יודעים מה לעשות בכל פעם שאתם נמצאים במצבים של חוסר נוחות מול הזולת.

כרגע ייתכנו עימותים מול העובדה שאתם נדרשים לתת תשובות ישירות ואתם מתחמקים מכך.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.
  • דילוג לתוכן