חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

אסטרולוגיה בלי עין הרע הורוסקופ | צילה שיר-אל

הורוסקופ שבועי לשבוע שבין ה-03 באפריל עד ה-10 באפריל 2019

מה כתוב לכם בכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | https://kanisrael.co.il, את התחזית השבועית הכללית לכל בני המזלות לשבוע שבין התאריכים; ה-4 עד ה-10 באפריל 2019 ★ ילידי השבוע; אתם עומדים בפני שבוע שבו תחושו בצורך להתבודד ושאין לכם צורך ורצון לשתף אף אחד מהקרובים לכם בתכניותיכם האישיות ואף במחשבותיכם.
0
0
מזל דגים | הורוסקופ לשבוע שבין ה-03 עד ה-10 באפריל 2019
מזל דגים

במקור השם ניסן מהשפה האכדית ומשמעותו ניצן הפורח באביב, על פי חכמת הקבלה, ניסן מלשון “נסים שלנו” שנעשו לנו. למעשה חודש ניסן הוא החודש המרכזי ביותר בגלל יציאת ישראל ממצרים בחודש זה הוא מסמל גם התחלה חדשה הן של כל עם ישראל והן של של כל אדם. הכוכב ששולט בחודש זה הוא כוכב מאדים שזהו כוכב המלחמה, לכן חודש זה חושף אותנו גם לסכנות מלחמה לאתגרים חדשים ולהתחדשות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

על פי האסטרולוגיה, ניסן הוא החודש העברי השולט במזל טלה. בספר שמות פרק י”ב, פסוק ב’, כתוב “על ניסן שהוא החודש הראשון לחודשי השנה”.

לכן 12 הימים הראשונים של חודש ניסן מסמלים את בריאת השנה, הם כמו כל גלגל המזלות, כל יום מסמל ומגלם חודש שלם. לכל יום יש אנרגיה וכוח להשפיע על חודש שלם, כאשר היום הראשון אחראי על חודש ניסן, השליט של מזל טלה

בימים משפיעים אלה שיש בהם את הכוח להשפיע על כל השנה הבאה עלינו לטובה אנו חייבים ליצור אנרגיות חיוביות טובות וחדשות, לבקש עבור עצמנו ועבור יקירנו, את הטוב שהעולם יכול להביא עלינו ולנסות בכוח מחשבה להביא עלינו שנה טובה ומלאה בשמחה שפע ובריאות ושלום.

התחזית האסטרולוגית השבועית מוגשת לקוראי אתר ‘כאן ישראל | כאן נעים על ידי האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל המביאה לכם את התחזית הכללית לכל בני כל המזלות לשבוע החל בין ה-30 בינואר עד ה-7 בינואר 2019.

מזל טלה – מזל החודש

 מזל טלה והתאמתו ליתר בני המזלות

טיפ לילידי השבוע: אתם עומדים בפני שבוע שבו תחושו בצורך להתבודד ושאין לכם צורך ורצון לשתף אף אחד מהקרובים לכם בתכניותיכם האישיות ואף במחשבותיכם.

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

מזל טלה
מזל טלה

בחודש הקרוב נמצא הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים במקום המקושר עם תת המודע שלכם ולכן לא נראה שתוכלו להיות בקשר קרוב עם הקרובים לכם כיוון שתרצו להיות לבד ועם חשבונות הנפש שאתם עושים לאחרונה עם עצמכם.

בנוסף, נראה שגם הרצון שלכם לתקשורת יהיה פחות מבדרך כלל, ואתם נמצאים בזמן שבו אתם מעבדים את המחשבות שלכם ובונים לעצמכם סדרי עדיפויות חדשים.

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

מזל שור
מזל שור

הכוכב מרקורי שמאופיין על ידי תקשורת נמצא בבית החברים והחברה שלכם ונראה שזהו בדיוק הזמן בו תוכלו לבטא את עצמכם בצורה מאוד משמעותית ואף להגיד דברים שעד עכשיו לא הרגשתם בנוח לומר אותם.

זה בדיוק גם הזמן הנכון עבורכם להתעמת עם אלה שחושבים שאתם לוקחים לעצמכם את הבמה ומנסים לקחת מהם את תשומת הלב.

בתקופה הזו מומלץ לכם להיות יותר קשובים לאני הפנימי שלכם.

★ מזל תאומים (Gemini)  מ 21 במאי עד 21 ביוני

מזל תאומים
מזל תאומים

אתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד משמעותית עבורכם בגלל העובדה שכוכב השפע יופיטר  עומד לבצע את נסיגתו בבית השותפויות שלכם וכבר עכשיו אתם מרגישים אינטנסיביות בנושא.

מבחינה חברתית זוהי תקופה טובה מאוד עבורכם ואתם מוערכים על כל הפעילות שלכם , אך מצד שני פעילות זו גובה מכם את המחיר האישי ונראה שהשותפים לכם מעבירים עליכם ביקורת ומחכים שתשתנו בהתאם.

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

מזל סרטן
מזל סרטן

כל הנושא המקצועי עולה עכשיו על הפרק ואתם מנסים לתת את המקסימום מעצמכם על מנת להדביק תחומים שעד היום התמהמהתם מלעסוק בהם, כיוון שהחיים לקחו אתכם לכיוונים אחרים.

זה בהחלט הזמן לדרוש מעצמכם להשקיע בעבודה ולהשלים את החסר. אל תנסו לדחוק בעצמכם כיוון שיש לכם את היכולת לחזור במלוא האנרגיה.

מומלץ לכם לנוח במקצת ולא לעבוד מעבר ליכולותיכם.

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

תפיסת העולם שלכם תמיד שונה מהמקובל ואתם פועלים בהתאם לנוחות האישית שלכם ופחות מתחשבים באחרים בכל פעם שאתם רוצים להגיע למטרה.

נראה שהפעם אתם צריכים ללמוד להתחשב ולכבד גם את הצרכים של הקרובים לכם, על מנת שלא ייפגעו.

ילדים וצעירים מכם מעסיקים אתכם מאוד ונראה שיצירה משותפת יכולה לחבר ביניכם ואף ליצור שעות של זמן איכות שלא יישכחו.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

אתם עסוקים מאוד ובני המשפחה שלכם מתוסכלים מכך לעתים קרובות כיוון שנראה שלפעמים אתם שוכחים שישנם עוד חיים מעבר לשעות העבודה.

אתם  מנסים למקסם את היכולת שלכם להצליח ולכן אתם עובדים מאוד קשה על מנת להוכיח לבני הבית שהאמון שנתנו בכם אכן השתלם.

אולי בכל זאת תאפשרו לעצמכם לקחת קצת פסק זמן וליהנות מהחיים ביחד עם היקרים לכם.  

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

אתם נמצאים בתקופה מאוד מעניינת אם כי עמוסה במקצת כיוון שאתם בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ונראה שאתם עושים חשבונות נפש מאוד משמעותיים לגבי היכולת שלכם לעמוד בלחצים.

ייתכן ואתם מרגישים בעייפות לאחר תקופה של  מתח, ועכשיו זו התקופה הטובה ביותר עבורכם להרפות ולהרשות לעצמכם לנוח מבלי להרגיש באי נוחות על כך שאתם מבינים שגם לכם מגיע לנוח.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

אתם המזל המעניין והמסקרן ביותר, כיוון שקשה לעמוד על דעותיכם האישיות.

כלפי חוץ אתם מקרינים מרחק ואפילו קור כלשהו אך כל זה רק מאפיל על רגשות מאוד חזקים ועוצמתיים שיוצאים עכשיו כלפי חוץ.

אתם עוברים תקופה מאוד מעניינת ואף חווייתית ונראה שאתם קוצרים את הפירות שהשקעתם בחייכם עד היום . אתם חייבים ללמוד לאסוף את עצמכם ואף לשחרר כדי שתוכלו ללכת קדימה.

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

בתקופה הקרובה הכוכב שלכם  יופיטר עומד לבצע את נסיגתו במזל שלכם.

מצד אחד תרגישו שהנה אתם מקבלים כוחות לעשות דברים שכבר מזמן דחיתם אותם, אך מצד שני נראה שתנסו לעתים לפעול במלוא הכוח ועובדה זו יכולה לגרום לכך שאתם עלולים לעבוד קשה מדי ולאבד אנרגיה.

היזהרו מהוצאות לא הכרחיות כיוון שכוכב זה יגרום לכם לתחושה שהנה מסתדר ואפשר לבזבז. חכו לסיום נסיגת הכוכב.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

כל הנושא המשפחתי עולה עכשיו מחדש על הפרק כיוון שהייתם מאוד עסוקים לאחרונה והנה התעורר בכם רצון להשקיע מחדש בנושא.

בחודש הקרוב תעמדו בפני דילמה כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר על מנת שתוכלו לשפר את הטעון תיקון.

הקשיבו לקול האינטואיציה בכל התלבטות רגשית. בנוסף, באם עולים אצלכם רעיונות לעשיית שינויים בתחום הביתי – זה הזמן והתקופה.

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

אתם עומדים לשנות את הסביבה הקרובה שלכם ולהכיר אנשים חדשים שלאחרונה נכנסו אל חייכם ואתם מאוד מרוצים מהשינוי שעובדה זו מביאה עימה.

מבחינה אישית זוהי תקופה טובה כיוון שאתם יכולים להיות אופטימיים ביחס לשינויים שאתם רוצים להמשיך ולחולל בחייכם , אך להיות יותר זהירים בכל מה שקשור לענייני כספים, כיוון שכוכב התקשורת עדיין בנסיגה אצלכם בבית זה.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

מבחינה כספית אתם עוברים התחלות חדשות ואף טובות כיוון שנראה שסוף סוף התגברתם על כל המכשולים שעמדו בדרככם.

ייתכן ולעתים אתם לא יודעים כיצד לפעול ופועלים מתוך חוסר וודאות.

כוכב התקשורת ביצע את נסיגתו בבית הכספים שלכם ולכן אתם עדיין תוהים מה הדבר הנכון עבורכם לעשייה. שתפו את בני הבית והמשפחה בתכניותיכם והשתדלו להקשיב להם.

מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

0
0דילוג לתוכן