ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

אסטרולוגיה בלי עין הרע הורוסקופ | צילה שיר-אל

הורוסקופ צילה שיר-אל לשבוע בין ה-1 עד ה-7 בנובמבר 2019

מה כתוב לכם בכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | https://kanisrael.co.il, את התחזית השבועית הכללית לכל בני המזלות לשבוע שבין ה-23 עד ה-31 באוקטובר 2019 ★ ילידי השבוע; ילידי שבוע יום ההולדת יכולים מהשבוע להיפתח להתחלות חדשות ואיטיות מבחינתכם בגלל כניסתו של הכוכב התקשורת לתהליך מבלבל עקב נסיגתו בבית הכספים שלכם.
0
0
הורוסקופ צילה שיר-אל לשבוע בין ה-1 עד ה-7 בנובמבר 2019 | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
הורוסקופ, צילה שיר-אל

התחזית האסטרולוגית השבועית מוגשת לקוראי אתר ‘כאן ישראל | כאן נעים‘ על ידי האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל המביאה לכם את התחזית הכללית לכל בני כל המזלות לשבוע החל בין ה-23 עד ה-31 באוקטובר 2019 . בבני מזל עקרב הם עצמאיים לחלוטין, חזקים מבחינה רוחנית וגופנית כאחד. בכוח הרצון הם יכולים להגשים כל מטרה שהציבו לעצמם.. החלטיותם היא מעלה שנייה היא רק לחוסר סבלנותם. בני מזל עקרב אינם משקרים, לא לעצמם ולא לאחרים, ולא כללי הנימוס והטקט יסיתו אותם מדרכם. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מזל עקרב הוא אחד משלושת מזלות המים. בחודש הזה נבסס את מערכת חיסון על נתינה ולא דרך אירועים אלימים ומבהילים כגון המבול אלא דרך מודעות לסגולות המים העוטפים אותנו ומעבירים לנו אור ואנרגיה מטהרת ומסלקים מחיינו את יסודות את האַנְדְרָלָמוּסִיָה והבלבול.

סגולה מהזוהר הקדוש לפתיחת מזל מאזניים היא קריאת פרק פ’,, בתהילים. “ביום השמיני” של קרבנות הנשיאים (במדבר פרק ז פסוקים נד-נט):

נד בַּיּוֹם, הַשְּׁמִינִי, נָשִׂיא, לִבְנֵי מְנַשֶּׁה–גַּמְלִיאֵל, בֶּן-פְּדָהצוּר.  נה קָרְבָּנוֹ קַעֲרַת-כֶּסֶף אַחַת, שְׁלֹשִׁים וּמֵאָה מִשְׁקָלָהּ, מִזְרָק אֶחָד כֶּסֶף, שִׁבְעִים שֶׁקֶל בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ; שְׁנֵיהֶם מְלֵאִים, סֹלֶת בְּלוּלָה בַשֶּׁמֶן–לְמִנְחָה.  נו כַּף אַחַת עֲשָׂרָה זָהָב, מְלֵאָה קְטֹרֶת.  נז פַּר אֶחָד בֶּן-בָּקָר, אַיִל אֶחָד כֶּבֶשׂ-אֶחָד בֶּן-שְׁנָתוֹ–לְעֹלָה.  נח שְׂעִיר-עִזִּים אֶחָד, לְחַטָּאת.  נט וּלְזֶבַח הַשְּׁלָמִים, בָּקָר שְׁנַיִם, אֵילִם חֲמִשָּׁה עַתֻּדִים חֲמִשָּׁה, כְּבָשִׂים בְּנֵי-שָׁנָה חֲמִשָּׁה:  זֶה קָרְבַּן גַּמְלִיאֵל, בֶּן-פְּדָהצוּר.

הורוסקופ לשבוע בין ה-1 עד ה-7 בנובמבר 2019, לילידי כל המזלות לקוראי אתר כאן ישראל | כאן נעים על ידי האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל 

 מזל החודש – מזל עקרב

 מזל עקרב והתאמתו ליתר בני המזלות

טיפ לילידי השבוע: ילידי שבוע יום ההולדת יכולים מהשבוע להיפתח להתחלות חדשות ואיטיות מבחינתכם בגלל כניסתו של הכוכב התקשורת לתהליך מבלבל עקב נסיגתו בבית הכספים שלכם.

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

מזל טלה
מזל טלה

בשבוע הקרוב תעסקו בתכניותיכם הכלכליות הקיימות וגם העתידיות, כיוון שמסתבר שמגיע לכם כספים שעד היום התעכבו ואתם יכולים להיעזר בהם להגשמת תכניותיכם.

הכוכב אוראנוס שמביא אתו שינויים נמצא בבית הכספים שלכם וגורם לכם לרצות להשתחרר מכל מה שכבל אתכם עד היום לאנשים ולמחויבות ובהתאם לכך, אתם אכן מתנהלים.

קחו בחשבון שייתכן והסביבה לא תמיד תקבל את התנהגותכם.

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

מזל שור
מזל שור

ייתכן ובעקבות אירועים שונים תאלצו להיכנס לעימותים לא רצויים עם אנשים קרובים לכם ובעיקר בגלל חוסר תיאום ציפיות לגבי תחומי החיים השונים.

זה הזמן שלכם להרגיע את האחרים ולבקש מהם שיסמכו עליכם ועל החלטותיכם. כוכב אורנוס שמביא אתו שינויים נמצא אצלכם בבית הקריירה ודורש מכם לעשות שינויים.

במידה ותסכימו לשינוי ולא תפחדו מהעתיד, תוכלו להצליח במטרותיכם.

★ מזל תאומים (Gemini)  מ 21 במאי עד 21 ביוני

מזל תאומים
מזל תאומים

כוכבים משמעותיים במפה האישית שלכם נמצאים בבית העבודה, כולל כוכב התקשורת שהוא הכוכב שלכם, אך נכנס לנסיגה.

זה הזמן הנכון להשקיע את מלוא יכולתכם וכוחכם על מנת להוכיח את  עצמכם ולהראות לממונים עליכם שההשקעה והאמון שהם נתנו בכם לא היה לשווא.

עד לסוף השנה האזרחית, נמצא כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר בבית השותפויות שלכם, ויביא לכם פרגון משמעותי.

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

מזל סרטן
מזל סרטן

הכוכב יופיטר המביא הזדמנויות נמצא השבוע ולמעשה עד לסוף השנה בבית העבודה שלכם, כך שיהיו מצבים בהם תרגישו שאתם מעוניינים להשקיע הרבה אנרגיה בעבודה כדי להביא את הנוכחים בה, למצב של גיבוש יוצא מהרגיל.

לעומת זאת, ייתכן ויהיו מצבים לא קלים במשפחה הגרעינית שלכם, שיאלצו אתכם להתמודד עם עובדות ותנאי חיים חדשים בכל הנוגע ליחסים בין אישיים ולשותפויות בחייכם.

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

הכוכב מארס שמביא אתו עשייה ואנרגיה יימצא במשך החודש הקרוב בבית המקושר עם העשייה והיכולת שלכם ליצור שותפויות עם הסביבה הקרובה לכם.

נראה שאתם צריכים לבדוק את עצמכם מחדש גם בכל הנוגע להתנהלות הכלכלית שלכם ובהחלט נראה שאתם צריכים לשנס מותניים לעבודה קשה ולא להרשות לעצמכם לבזבז כפי שהייתם רוצים באמת.

לא בטוח כלל וכלל, שאתם רואים נכון את המצב מבחינה כספית.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

נראה שאתם מאוד עסוקים בבדיקה וחקירה מעמיקה של אנשים שנמצאים בסביבת המגורים הטבעית שלכם וחשוב לכם להיות בשליטה על חייהם דרך העובדה שלעתים אתם מתנהגים בדרך שתגרום להם לחשוב שהנה אתם באמת דואגים ורוצים לעזור.

בדקו עם עצמכם מהם המטרות האמתיות שלכם ואל תתנו לעצמכם ליפול עד לסיום נסיגת כוכב התקשורת, למקומות שבהם אתם עושים דברים לא מתוך התכוונות אמתית.  

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

לאחר תקופה של חוסר יציבות כלכלית נראה שעכשיו הגיע הזמן שלכם להתחיל ליהנות מההשקעה שהשקעתם לאחרונה בקידום עצמכם מבחינה מקצועית.

דעתכם תישמע בצורה מאוד משמעותית על ידי אנשים קרובים שההערכה שלהם מאוד חשובה לכם ובכך תוכלו לפתוח דף חדש.

אתם עסוקים עם המשפחה הקרובה וזה מצוין עבורכם, כיון שעובדה זו ממלאה אתכם אנרגטית.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת נמצא במזל שלכם וגורם לכם לחשיבה מעמיקה במיוחד.

כמו כן, במשך כל החודש הקרוב יהיה כוכב זה בנסיגה וייתן לכם את ההזדמנות להבין ולהפנים דברים. זה הזמן הנכון להשמיע את דעתכם במקומות שבהם חשוב לכם מאוד להישמע אמינים ובעלי אמירה אישית.

מומלץ לכם ליצור לעצמכם פתח להזדמנויות חדשות בעזרת כוכב אורנוס ששובר לכם דפוסים התנהגות ישנים.

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

הכוכב פלוטו שמביא מהפכים משמעותיים נמצא אצלכם בבית הכספים לצד הכוכב סטורן שמביא אתו עיכובים ואתם מתחילים לחשוב ואף לדאוג שמא אתם לא פועלים נכון,

עובדה שגורמת לכם לנסות ולהחזיק את הכספים קרוב יותר אליכם ולא לפזר.

אתם מתחילים להרגיש בתסמונת טרום יום ההולדת ואין לכם רצון או חשק לעשות שום דבר ורוצים שכולם יניחו לכם ולא יטרידו את מנוחתכם.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

אתם עוברים שינויים משמעותיים כבר תקופה ארוכה ולכן אתם יכולים להרשות לעצמכם ליהנות עם מעבר השמש בשמיים וכוכב התקשורת בבית המעמד החברתי שלכם, למרות שהוא יהיה בנסיגה במקום זה.

זה הזמן שלכם להשקיע מחשבה כיצד אתם רוצים לבנות את עצמכם ואת עתידכם מבחינה חברתית ולעשות זאת בצורה יצירתית וייחודית.

במקומות שאתם מרגישים תקיעות, מומלץ לזרום עם הקיים עד שדברים ישתחררו.

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

השמש בשמיים בנוסף לכוכבים נוספים כמו וונוס מלכת היחסים הבין אישיים וכוכב מרקורי האחראי על התקשורת – כולם נמצאים ביחד בבית הקריירה שלכם.

עובדה זו מקצינה ומעצימה את כל מה שמתרחש מבחינת יחסים בין אישיים ויכולה להביא את הקריירה שלכם לנקודת על חזור.

היו מאוד ממוקדים ומדויקים בתכניותיכם, כדי שלא תפעלו בצורה שבה תזיקו לעצמכם בהמשך

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

אתם חשים בצורך להתעוררות חברתית ומתכוונים לערוך נסיעות מעבר לים מכיוון שהמקום המפעיל את חו”ל, מאוד מופעל אצלכם.

הנסיעות העתידיות שלכם תהיינה מוצלחות ואל תחששו לחרוג מהתכנית הראשונית שלכם והיא לפרגן לעצמכם עשייה שמזמן רציתם לעשות ועד היום תמיד דחיתם.

נראה שכל ההתנהלות החדשה שלכם תראה לאחרים צדדים נוספים באישיותכם, שיגרמו להם לראות אתכם באור חדש.

מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

0
0אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

דילוג לתוכן