קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה גלגל המזלות הורוסקופ | צילה שיר-אל

הורוסקופ לשבוע שבין ה-28 בנובמבר עד ה-4 בדצמבר 2018

מה כתוב לכם הכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | https://kanisrael.co.il, את התחזית השבועית הכללית לכל בני המזלות לשבוע שבין התאריכים: שבין ה-28 בנובמבר עד ה-4 בדצמבר 2018. ילידי השבוע: השבוע יימצא כוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי, במזל שלכם ויעניק לכם יכולת דיבור יוצאת מהכלל, כזו שתעזור לכם לבטא את עצמכם ולממש את תכניותיכם.
הורוסקופ לשבוע שבין ה-28 בנובמבר עד ה-4 בדצמבר 2018
הורוסקופ לשבוע שבין ה-28 בנובמבר עד ה-4 בדצמבר 2018

לפי הקבלה נקרא חודש כסלו  חודש האור וזאת משום נס החנוכה שהתרחש בכ"ה כסלו, נס פך השמן מתקשר עם וסגולות האור לגרש את החושך גם מהמחשכים העמוקים ביותר. לכן נוהגים להניח את החנוכיה על אדן החלון, או בכניסה לבית סמל לאור הפנימי שצריך להאיר את החושך שבחוץ, עד שהכל ירחץ באור נגוהות. מזל חודש כסלו הוא מזל קשת, כקשת בענן המופיעה עם השמש ביום  גשום. ארצנו התברכה בימים מרובים בהם שהגשמים והשמש מופיעים יחדיו, מה שגורם לקשת להופיע בשלל צבעים. הקשת  בענן הראשונה שהופיעה לאחר המבול, כפי שמסופר בתורה, נראתה בחודש כסלו.

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל 'פורטל 'כאן ישראל | kanisrael | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

חודש כסלו נזכר במקרא פעמיים בשמו, פעם אחת בזכריה (ז,א) ובפעם השנייה בנחמיה (א,א). בדרך כלל סוברים שככל החודשים, שמו של החודש הובא מבבל, ומקורו במילה הבבלית 'כיסלימו' שפירושה עבה כי החודש מעובה בגשמים. יש הדורשים את השם כסלו מלשון כֵּסֶל או כִּסְלָה, מילים שפירושן "תקווה", וכוונתו תוחלת לגשמי החורף. "כסיל" הוא גם שמה העברי של קבוצת הכוכבים אוריון הזורחת בשמים בעיקר בחודש זה. בביתא ישראל החודש נקרא כיסלו.

מזל קשת – מזל החודש

 מזל קשת והתאמתו ליתר בני המזלות 

טיפ לילידי השבוע:  השבוע יימצא כוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי, במזל שלכם ויעניק לכם יכולת דיבור יוצאת מהכלל, כזו שתעזור לכם לבטא את עצמכם ולממש את תכניותיכם.

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

מזל טלה
מזל טלה

בשלב זה בבית הקריירה שלכם נמצאים שני כוכבים מאוד משמעותיים אשר משפיעים על מפת הלידה שלכם דרך שינויים בקריירה האישית שלכם.

מהלך כזה אמור לעזור לכם לבדוק מי הם האנשים הקרובים לכם ביותר בכל הנוגע למימוש תכניותיכם המקצועיות.

נראה שלעתים בגלל הצורך שלכם לפעול מהר, אתם שוכחים שלא כולם חושבים כמוכם ולכן הדבר המשמעותי הראשון הוא, לבדוק ולעשות תיאום ציפיות.

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

מזל שור
מזל שור

הכוכב וונוס שהוא הכוכב שלכם ואחראי על כל הכרוך בשותפויות אישיות ועסקיות ושהה בכל התקופה האחרונה בנסיגה, מתקרב חזרה אל בית הזוגיות והשותפויות שלכם, מקום בו התחיל מהלך זה.

נראה שכל התכניות שלכם שוב עומדות למבחן ואתם עומדים בפני סיטואציות חדשות שבהן אתם נדרשים להיות עקביים ולהביע את מחשבותיכם ביחס לנושאים הרלוונטיים.

★ מזל תאומים (Gemini)  מ 21 במאי עד 21 ביוני

מזל תאומים
מזל תאומים

אתם נמצאים בתקופת זמן שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם.

אתם בתקופה שבה אתם מרגישים שאתם זקוקים ליותר אינטימיות אתם אכן יכולים לקבל את מבוקשכם בשבוע הקרוב על ידי האנשים הקרובים לכם ביותר.

ייתכן ואמפתיה זו שתקבלו, תעורר בכם קונפליקטים פנימיים, אך העובדה היא שאתם צמאים ליחסים על בסיס נקי במיוחד עכשיו כשגם הכוכב שלכם מרקורי בנסיגה.

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

מזל סרטן
מזל סרטן

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם תחום העבודה בחייכם ולכן נראה שהגיע הזמן לתהות על קנקנם של אלה הקשורים אתכם בקשרי עבודה, בצורה יותר יסודית.

אתם מאוד מתלבטים מה לעשות וכיצד לפעול בדרך שתתאים לכם, ונראה שהגיע זמנכם להבין שאם עד היום לא עשיתם שינויים משמעותיים בנושאי העבודה לכיוונים שרציתם, ייתכן והייתם חייבים לפעול בצורה יותר אסרטיבית.

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

נושאי עבודה יאלצו לעלות על הפרק מחדש השבוע כיוון שנראה שלאחרונה הייתם עסוקים מאוד עם צעירים מכם במשפחה שקשורים אליכם ואתם מרגישים כלפיהם מחויבות.

כל זה בא על חשבון העבודה האישית שלכם.

הצורך שלכם לרצות אחרים, עדיין חזק מאוד ולמרות שכל פרויקט שאתם רוצים להרים עבור אחרים אתם עושים בהצלחה רבה, הרי שאת הדחיפה לעתיד שלכם אתם עדיין צריכים לקבל מאחרים.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

בית המשפחה שלכם מופעל על ידי השמש בשמיים שגורמת לכם להתלבטויות ביניכם לבין עצמכם .

גם כוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי נמצא בנסיגה ומעורר עכשיו בעיות שלא רציתם להתמודד אתם , אך נראה שהפעם אין לכם מנוס אלא לקחת אחריות על הנושאים האישיים במשפחה שהגיע הזמן להתמודד אתם ובעיקר לעשות תיאומי ציפיות, עם הקרובים לכם במעגל המשפחתי הראשון.

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

הכוכב שלכם וונוס שהיה בנסיגה בחודשים האחרונים והביא לכם שפע של התחלות חדשות בילויים והזדמנויות להצלחה, יוצא מהמזל שלכם השבוע ועובר למזל עקרב הוא בית הכספים שלכם.

מעכשיו תאלצו לבדוק את מצבכם הכלכלי כיוון שבוודאות הוצאתם כספים רבים כתוצאה מההתנהלות שלכם ועכשיו אתם צריכים לוודא שלא הגזמתם בכך ואתם עדיין נמצאים במקום שהאיזון דורש מכם.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

הכוכב וונוס ייכנס בשבוע הקרוב למשך חודש אל המזל שלכם כך שנראה שאתם מאוד עסוקים בלקיחת אחריות על חייכם בתחומי החיים השונים ובעיקר בנושאי זוגיות וכספים.

זה לא הזמן להתעמת עם הקרובים לכם כדי לבדוק עד כמה הם אוהבים אתכם.

תיהנו מהיכולת של הכוכב וונוס שנהנה מאוד משהותו במזל עקרב ונצלו במשך כל החודש הקרוב אנרגיה זו לשכנע אחרים דרך קסמיכם האישיים הממגנטים .

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

בשבוע הקרוב נראה שתהיו עסוקים בכל הנוגע לתכניותיכם הכלכליות ובדיקת היכולות שלכם לממש זאת.

ייתכן וישנם תחומים נוספים שעדיין לא סיימתם לטפל בהם ולכן עניינים ביורוקרטים מתעכבים. 

כמובן שכוכב התקשורת בנסיגה במזל שלכם לא מקל על העניין.

מאחר וכוכב השפע סוף סוף הגיע למזל שלכם למשך שנה, הגיע הזמן שתיקחו החלטה ואחריות כדי לטפל בנושאים חשובים אלה ולהביאם לסיומם המוצלח.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

אתם עוברים מהפכים שונים בחייכם האישיים בגלל נושאים רגשיים שונים שעולים עכשיו על הפרק ומציפים אתכם מתוך תת ההכרה שלכם.

רק אתם יכולים לעזור לעצמכם במימוש תכניות לטווח הארוך. מזלכם שאתם פועלים כרצים למרחקים ארוכים ולכן ראייה עתידית תוכל מאוד לעזור לכם בזמן זה של חייכם.

הכוכב מרקורי בנסיגה בבית תת המודע יעזור לכם לפעול בצורה אינטואיטיבית במקומות שלא תהיו בטוחים כיצד לנהוג..

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

מרבית הכוכבים בשמיים נמצאים בבית המקושר עם החלק החברתי של חייכם ולכן זה הזמן לנסות להבין את הצרכים האמיתיים שלכם על מנת להרגיש שייכים ומוערכים במימוש הרצונות העמוקים ביותר שלכם.

ייתכן ויהיו לכם קשרים חברתיים חדשים שיעזרו לכם במימוש מטרות ובעיקר יהיה נכון לפעול על  מנת לקדם את עצמכם במקומות חדשים ולמען טובת הכלל

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

זוהי תקופה מצוינת מבחינה אישית לדחוף את עצמכם מבחינה מקצועית כיוון שנראה שישנם כאלה שמאמינים בכם ורוצים לעזור לכם להתקדם בסולם למקומות שאתם באמת ראויים להם ורוצים להגיע אליהם.

אלה מכם שנולדו בתחילת המזל, חכו עוד קצת, לא בטוח שאתם רואים את הדברים בעין אובייקטיבית בגלל חילוקי דעות וכוכב מרקורי בנסיגה לא מאפשר לכם חשיבה מעשית אלא נוטה יותר להלחיץ אתכם.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.
דילוג לתוכן