קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה הורוסקופ | צילה שיר-אל

הורוסקופ לשבוע החל בין ה-8 עד ה-14 במרץ 2018

מה חוזים לכם הכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | https://kanisrael.co.il, את התחזית השבועית הכללית לכל בני המזלות לשבוע שבין התאריכים: ה-8 עד ה-14 בפברואר 2018. ילידי השבוע: כוכב התקשורת, מרקורי נכנס אל בית הכספים שלכם וייתן לכם את האפשרות לתכנן באופן מעשי את תכניותיכם העתידיות ולשתף בהם גם את האחרים בחייכם.
הורוסקופ לשבוע החל בין ה-8 עד ה-14 במרץ 2018
הורוסקופ לשבוע החל בין ה-8 עד ה-14 במרץ 2018

מזלו של חודש אדר הוא מזל דגים – עליהם נאמר בקבלה שהם מסמלים ברכה. משום שלא שולטת בהם עין הרע, כיוון שהם מכוסים תמיד בתוך המים, שהם מקור חיותם המבורך. התחזית האסטרולוגית השבועית מוגשת לקוראי אתר 'כאן ישראלכאן נעים' על ידי האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל המביאה לכם את התחזית הכללית לכל בני המזלות לשבוע החל בין ה-8 עד ה-14 במרץ 2018.

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל 'פורטל 'כאן ישראל | kanisrael | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' בפייסבוק’ או בטוויטר.

חודש אדר הינו החודש ה- 12, האחרון בחדשי השנה המתחילה בניסן ומסמל את הזמן של צמיחה וטיפוס לגבהים רוחניים, משום שט"ו בשבט חל בו, מהותו של חודש אדר היא, המשך הגילויים הנעלים, ההשראות והתובנות הרוחניות, אל תוך העולם הגשמי בגלגל המזלות.

על חודש אדר נאמר שמזלו בריא ותקיף ושמזלו של האדם גובר בחודש זה. בקבלה כתוב כי מי שנולד בחודש אדר, לא שולטים בו כשפים  ובזכות יום הולדתו של משה רבנו החל ב – ז' באדר ובהיות שנשמתו של משה רבנו קשורה לנשמתם של כל בני ישראל, הרי שמזלו המיוחד משפיע לטובה על כולם.  "משנכנס אדר מרבין בשמחה" – מרבים בכל הדברים הטובים והחיוביים והכל באופן של שמחה. בחודש אדר נהוג להרבות בעשייה של דברים משמחים בכל תחום מהחיים.

מזל החודש – מזל דגים

 מזל דגים והתאמתו ליתר המזלות

טיפ לילידי השבוע: כוכב התקשורת, מרקורי נכנס אל בית הכספים שלכם וייתן לכם את האפשרות לתכנן באופן מעשי את תכניותיכם העתידיות ולשתף בהם גם את האחרים בחייכם.

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

מזל טלה
מזל טלה

אתם נהנים מהשפעת כוכב התקשורת מרקורי שמבקר במזל שלכם ונותן לכם יכולת מילולית לתכנן, ליצור ולקיים תכניות שכבר מזמן חפצתם בהם.

הנה עכשיו דברים מתחילים לצאת לפועל.

ייתכן גם שאנרגיה זו מגיעה ביחד עם חוסר מנוחה פנימי מאוד משמעותי ואתם חייבים לחשוב על עוד דרך שתעזור לכם לנטרל משקעים פנימיים בדרך של יצירתיות ובנייה.

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

מזל שור
מזל שור

מעבר השמש אל בית החברה שלכם מביאים צורך לעשייה ולגיבוש חברתי, אך לעומת זאת בבית תת ההכרה שלכם נמצאים כוכבים שגורמים לכם לקושי לבטא את עצמכם ולהעדפה פנימית שהכול יישאר סגור ונעול בתוך האני הפנימי שלכם.

זה לא הזמן לשתף קרובים בתכניותיכם אלא להחליט עם עצמכם מה אתם רוצים לעשות.

ייתכן שאתם די מרגישים לבד אך זהו פרק זמן של חודש שדרוש כדי לגבש החלטות.

 מזל תאומים (Gemini)  מ 21 במאי עד 21 ביוני

מזל תאומים
מזל תאומים

נראה שהמאמצים שלכם ליצור לעצמכם חברים חדשים דרך סגנון חיים חדש אכן נושא פרי ופתחתם לעצמכם דרך חיים חדשה שמבחינתכם כרגע היא הנכונה לכם.

זה הזמן לנסות ולהרחיב את המעגל החברתי בחייכם ולדאוג לכך שלא תרחיקו מעליכם את האנשים שכבר אינכם חושבים כמותם.

זאת מאחר שלמעשה אינכם יודעים כיצד החיים יכולים להתפתח ובאיזה מצב תאלצו לעמוד בהמשך חייכם.

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

מזל סרטן
מזל סרטן

אתם נמצאים בתקופה טובה מאוד מבחינה מקצועית כיוון שכוכבים משמעותיים נמצאים עכשיו בבית הקריירה, עובדה שיכולה לגרום לשדרוג המצב האישי שלכם בתוך המערכת המקצועית והקריירה שלכם תימצא בתנופה.

זה הזמן לבקש עזרה ממכרים וחברים . היזהרו לא להיות אימפולסיביים במקומות שבהם אתם רוצים תשובה מידית. 

אין ספק שהבשורות הטובות שלהם אתם מצפים בתחומים אלה – בדרך.

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

הכוכב יופיטר שהוא כוכב השפע נמצא בבית המשפחה שלכם ולכן נראה שנושאים משפחתיים מועצמים אצלכם מאוד ותחומים רבים נמצאים אצלכם בחוסר איזון כתוצאה מכך.

תהייה לכם יכולת בשבוע הקרוב להצליח ולקבל הערכה מאנשים קרובים ואף רחוקים שיעריכו מאוד את הכישרון שלכם .

זה הזמן לחשוב על יצירתיות במובנים פרקטיים וכלכליים ולא רק כפתרון יצירתי לנשמה.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

הכוכב המקושר אתכם הוא מרקורי שאחראי על כל נושאי התקשורת תנועה וניידות נכנס אל מקום המקושר עם כספים שמתקבלים מאחרים.

לכן ייתכנו אצלכם רגעים רבים של חילוקי דעות בגלל העובדה שאתם רגישים יותר מתמיד לדעות של אחרים ואינכם רוצים להרגיש שבגלל שאתם מנסים לעמוד על דעתכם

עובדה זו תקומם עליכם את דעתם של אנשים קרובים שחשובים לכם.

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

הכוכב מרקורי נמצא במזל המולי לכם הוא טלה. מבחינתכם זהו דבר מבורך כיוון שנראה שהחיים יכריחו אתכם לפעול ולא להישאר שאננים בשום תחום.

ייתכן גם שתקבלו עזרה מאנשים שונים בסביבת חייכם, עובדה שתעזור לכם כרגע לבלוט  בתחומכם.

היכולת שלכם להיות יצירתיים וגם האנרגיה הטובה שלכם תעזור לכם השבוע לטפח את המטרות האישיות שלכם ולהצליח.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

בית העבודה שלכם מופעל על ידי כוכבים משמעותיים ששניהם גם יחד אחראים על יחסים בין אישיים טובים בתחום הקריירה.

השבוע הזה יהיה מתאים לחיזוק היחסים שלכם על רקע אישי.

מומלץ לכם ליצור דינמיקה של יחסים עם אלה הקרובים לכם בעבודה שיחושו גם בכישרונות שלכם ויחפצו להיות קשורים אתכם בקשרי עבודה אישיים ולפתח אתכם חברויות חדשות.

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

הכוכב סטורן הנמצא עכשיו בבית הכספים שלכם גורם לכם להבין שאתם צריכים לקחת אחריות חדשה על חייכם ובהחלט ייתכן שאלה בדיוק הנושאים שניסיתם להימנע מכם במשך תקופה מאוד ארוכה עד עכשיו.

אולם הפעם אין לכם ברירה, זה בדיוק הזמן שבו אתם חייבים לחשוב כיצד אתם פועלים כלכלית להמשך הדרך עם היכולות שיש לכם עד עכשיו על מנת שתוכלו לבנות לעצמכם חיים חדשים וטובים יותר.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

התקופה שאתם עוברים משמעותית במיוחד בגלל העובדה שאתם מושפעים משילוב כוכבים מאוד מאתגרים שגורמים לכם לשנות את חייכם ואף להבין שאתם חייבים לעשות מהפך כלשהו על מנת לצאת מהמעגלים שאתם נמצאים בהם עד עכשיו.

תנו לאנשים אחרים לסייע לכם ובקשו עזרה בכל מקום שאתם יכולים .

תלמדו לגלות שאנשים מבקשים לעזור לכם וטובתכם חשובה להם.

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

השמש בשמיים נמצאת בבית הכספים שלכם עובדה שמלמדת על כך שזה בדיוק הזמן לארגן מחדש את ההתנהלות הכלכלית שלכם ולא לסמוך על אף אחד שיעזור לכם בכך.

זוהי לגמרי צריכה להיות המטרה האישית שלכם, על מנת שתוכלו לצאת מהסבך שהייתם שרויים בו עד לאחרונה.

אתם יכולים לקבל עזרה מאנשים קרובים שיכולים לעזור לכם לנווט את תכניותיכם.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

מזל טוב לכם ילידי יום ההולדת.

אתם אכן חוגגים עכשיו ומעדיפים לעשות זאת עם המשפחה הקרובה שלכם שממלאה לכם את הצורך בתחושת יחד.

מבחינה כספית נראה שלעתים אתם שוכחים מה נכון לכם לעשות והצורך שלכם להוציא כספים על אחרים, די מטריד אתכם כיוון שבדרך הזו אתם יכולים למצוא עצמכם חסרי יכולת לפנק את עצמכם בדברים שמאוד הייתם רוצים לעשות זאת.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.
  • דילוג לתוכן