קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה הורוסקופ | צילה שיר-אל

הורוסקופ לשבוע החל בין ה-18 עד ה-24 באפריל 2018

מה כתוב לכם הכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | https://kanisrael.co.il, את התחזית השבועית הכללית לכל בני המזלות לשבוע שבין התאריכים: ה-29 במרץ עד ה-14 באפריל 2018. ילידי השבוע: הכוכב מרקורי המזוהה עם יכולת דיבור, נמצא במזל שלכם ולכן זהו זמן מצוין עבורכם לנסות ולשפר את התקשורת הבין אישית שלכם ביניכם לבין הסובבים אתכם.
מזל שור
מזל שור

בחודש אייר התחיל לרדת המן במדבר. בני ישראל אכלו את המן שירד משמיים ושתו מבארה של מרים. המן נקרא 'לחם אבירים', לחם של מלאכים, בהיותו מזון זך ונקי ללא פסולת, אותו נצטווה העם ללקט איש כפי צורכו ומידתו. לחם אבירים מורה גם על כך שהמזון הזה נבלע באברים ללא פסולת וללא מותרות וזה שורש רפואתו. התחזית האסטרולוגית השבועית מוגשת לקוראי אתר 'כאן ישראלכאן נעים' על ידי האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל המביאה לכם את התחזית הכללית לכל בני המזלות לשבוע החל בין ה-29 במרץ עד ה-4 באפריל 2018.

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל 'פורטל 'כאן ישראל | kanisrael | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' בפייסבוק’ או בטוויטר.

בתנ"ך החודש נקרא גם "ירח זיו". בזמן בית המקדש היו שליחים יוצאים מירושלים להודיע על קביעת ראש חודש מפני פסח שני, שהטמא או מי שהיה בדרך רחוקה, מקריבים ביום זה. חודש זה נמצא בתקופת ספירת העומר, שהיא אחת משתי תקופות האבלות של הלוח העברי. לחודש אייר מייחסים סגולות רפואיות, ומסיקים זאת מן העובדה, שבחודש זה ניתן לבני ישראל המן במדבר, עליו נאמר, שלא גרם למחלות כלשהן ומכאן שלחודש אייר סגולה לרפואה. רמז נוסף להיות חודש אייר חודש רפואה נגזר מראשי התיבות של אייר שפרושם אני (יי) השם רופאך.

מזל החודש – מזל שור

 מזל שור  והתאמתו ליתר המזלות

טיפ לילידי השבוע: הכוכב מרקורי המזוהה עם יכולת דיבור, נמצא במזל שלכם ולכן זהו זמן מצוין עבורכם לנסות ולשפר את התקשורת הבין אישית שלכם ביניכם לבין הסובבים אתכם.

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

מזל טלה
מזל טלה

בשבוע הקרוב יימצא הכוכב וונוס בבית הכספים שלכם, כך שנראה שהתנאים אינם מאפשרים לכם לפעול לפי הבנתכם בגלל ריבוי הוצאות שהיו לכם לאחרונה.

הנושאים הכלכליים שבחייכם יטרידו אתכם מאוד כיוון שאתם חשים חוסר יציבות בתחום זה.

החודש תהיה לכם הזדמנות לבדוק מהם התחומים שאתם בכל זאת יכולים לשפר וכיצד, מתי ועם מי – ניתן יהיה לפתור זאת.

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

מזל שור
מזל שור

מבחינה אישיותית ורגשית אתם  מוצאים את עצמכם עומדים בפני סיטואציות חדשות שבסיומן אתם יכולים להגיד לעצמכם שהנה עמדתם בציפיות שלכם מעצמכם.

נראה שלעתים היו לכם טעויות בקריאת מניעי האנשים, אך שינויים רגשיים מאוד משמעותיים שעברתם בעקבות אירועים שונים, גרמו לכם לפתח את האינטליגנציה הרגשית שלכם ולפעול נכון.

 מזל תאומים (Gemini)  מ 21 במאי עד 21 ביוני

מזל תאומים
מזל תאומים

הכוכב שלכם מרקורי הגורם לרצות להבין יותר לעומק נמצא בבית החברים.

שלכם ולכן אתם עכשיו יותר ערניים מבחינה רגשית לצרכים הפנימיים שלכם מול החברים ובוחנים את עצמכם האם אתם נמצאים במקום הנכון מבחינה חברתית והאם אלה האנשים שאתם רוצים להמשיך לבלות בחברתם.

זהו אינו זמן להסקת מסקנות, אלא למחשבה ובדיקה של הנושאים החשובים לכם.

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

מזל סרטן
מזל סרטן

אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות של חייכם בגלל ביקור כוכב השפע –  יופיטר בבית התחביבים ילדים ורומנים, והוא זה אשר נותן לכם את מרב האפשרויות להזדמנויות שייקרו על דרככם.

זה גם הזמן לטייל כמה שיותר בחיק הטבע במקומות קרובים ורחוקים עם אנשים אהובים עליכם וליהנות מהנוף הסובב אתכם.

אתם מקדמים את עצמכם מבחינה חברתית ומקצועית ולכן זוהי תקופה טובה עבורכם

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

מבחינה מקצועית אתם נמצאים עכשיו בשלב שבו אתם צריכים לשאול את עצמכם כיצד אתם רוצים להמשיך ולבנות את המעמד האישי שלכם בעיני אחרים.

האם ההשקעה שלכם שווה את המחיר שאתם משלמים עבור הכרה זו.

נראה שההתלבטויות שלכם מאוד מעסיקות אתכם והגיע הזמן שלכם להקשיב גם לרגשות הפנימיים שלכם ופחות לחשוב מה לעשות כדי לרצות אחרים.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

מבחינה כספית אתם נמצאים במקום טוב כיוון שאין כמוכם לדאוג לעצמכם וגם לכל הסובבים אתכם מבחינה כלכלית.

בחודש הקרוב עדיין תמשיכו להיות מודאגים בגלל אנשים שבניתם עליהם שיעזרו לכם, אך נראה שהם מאכזבים אתכם שוב ושוב.

אולי כדאי לכם לקחת פסק זמן מלנסות לעבוד עם אנשים קרובים , כך לא תרגישו שהנה אתם מוציאים אנרגיה מיותרת על מנת להחזירם לתלם.

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

אתם נמצאים בתנופה של עשייה שלעתים מתנגשת עם האני הפנימי שלכם ומנוגדת למה שבאמת הייתם רוצים לעשות.

אתם רצים מהר  מדי לקצב שלכם ולכן נראה שמדי פעם אתם משלמים מחיר בריאותי על חוסר היכולת שלכם להניח לדברים ופשוט לנוח עד אשר תתחזקו.

הצורך שלכם ביחסים צפופים או פתוחים עדיין לא ברור לכם עצמכם, ולכן בקשרים בין אישיים אתם נמצאים בתקופה רגישה מאוד.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

אתם נמצאים בתקופה שנחשבת למאוד משמעותית כיוון שהיא בדיוק כחצי השנה שלאחר יום ההולדת שלכם.

זהו חודש שבו תידרשו ליותר משמעת עצמית מהרגיל וייתכן שפעמים רבות במהלך תקופה זו תשאלו את עצמכם שאלות נוקבות לגבי מה אתם אוהבים לעשות, על מה אתם מוכנים להתפשר בחייכם, ומהו סגנון החיים המועדף שלכם.

חכו עד לאחר סיום נסיגת הכוכב המקשה סטורן לפני קבלת החלטות.

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

בתקופה הקרובה תהיו עסוקים בענייני הבריאות שלכם והצורך במעבר לתזונה נכונה.

אתם מקבלים את האחריות הנדרשת בתקופה הזו על מנת ליצור לעצמכם תנאי חיים טובים יותר ובעיקר בהיבט התזונתי.

ייתכן ופחדים שונים עדיין תוקפים אתכם מדי פעם ומעכבים את ההצלחה שלכם כפי שאתם מבינים אותה. את התחושות הטובות והמשמחות תחושו , כאשר תקבלו בשורות טובות מהמשפחה הקרובה.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

אתם מהירים ואנרגטיים לגמרי בכל הקשור לצורת העבודה שלכם וזאת בגלל העובדה שיש לכם צורך עז להצליח ולהגיע להישגים משמעותיים.

אתם חווים שינויים מתמידים בתחום המקושר עם משפחת המוצא שלכם וכמעט שאין שבוע דומה למשנהו. מומלץ לכם להיות בקשר רציף יותר עם אנשים שאתם מעריכים את דעתם ופחות לחשוב על מה שנוח לכם .

ההצלחה תגיע אליכם בשילוב שינוי צורת החשיבה.

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

הכוכב מארס שמביא אתו עשייה נמצא אצלכם במקום המקשה על עשייה כיוון שהוא בבית סגור הוא בית תת המודע.

זה בדיוק הזמן שבו מומלץ לכם לחשוב איך לפעול מבחינה כלכלית ולא לתת לחששות להפיל אתכם.

נראה שלא בכל תחום בו אתם רוצים לפעול, אתם פועלים באופן חופשי ולכן זוהי תקופה מצוינת לעשות מאזן אישי על מנת לבדוק בעיקר את המצב הכלכלי וכיצד אתם יכולים לשפר אות.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

יש לכם המון רגעים שמחים בכל הנוגע לסביבת המגורים שלכם ועם בני המשפחה שלכם.

בנושאים אלה אתם מרגישים כמו דג במים ☺ אתם פעילים מאוד וכל עיסוק אתם הופכים ליצירה ולמלאכת אומנות.

נכון שמבחינה כספית גם לאחר נסיגת כוכב התקשורת מרקורי בבית הכספים שלכם, אתם עדיין לא במקום שהייתם רוצים לעצמכם, אך אין ספק שאתם חותרים אל המטרה באומץ ופועלים נכון.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.
דילוג לתוכן