ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

אסטרולוגיה הורוסקופ | צילה שיר-אל

הורוסקופ לשבוע החל בין ה-1 עד ה-7 בפברואר 2018

מה חוזים לכם הכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | https://kanisrael.co.il, את התחזית השבועית הכללית לכל בני המזלות לשבוע שבין התאריכים: ה-1 עד ה-7 בפברואר 2018. הכוכב וונוס שמביא אתו שמחה וכספים יימצא במשך השבוע הקרוב במזל שלכם עובדה זו, תביא אתכם לצורך בפינוקים ושמחות קטנות ומרוממות נפש. שבוע מבורך.  
0
0
הורוסקופ לשבוע החל בין ה-1 עד ה-7 בפברואר 2018
הורוסקופ לשבוע החל בין ה-1 עד ה-7 בפברואר 2018

הכוכב השולט בחודש שבט הוא כוכב שבתאי, שמטרתו  מחד בחינה והתבוננות, על מה שנעשה בעבר בעל מנת לתקן, זה הכוח שאנו צריכים לתיקון הפגמים  מן היסוד. ומאידך כוכב שבתאי ממונה על עשיית הדין והסדר בעולם. בואו לקרוא את התחזית האסטרולוגית השבועית מוגשת לקוראי אתר ‘כאן ישראלכאן נעים‘ על ידי האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל המביאה לכם גולשי אתר ‘כאן ישראלכאן נעים‘ את התחזית הכללית לכל בני המזלות.

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ‘פורטל כאן ישראל | kanisrael | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

הקבלה מלמדת אותנו, כי בכל אחד מחודשי השנה שולט תדר רוחני המיוצג על ידי אחד מצירופי שם ה’ (יהו”ה). על פי ספר הזוהר, כל צירוף שכזה הוא גם ראשי או סופי תיבות של פסוק מסוים בתנ”ך, הצירוף של חודש שבט הוא היו”ה והוא מוצפן בתורה בספר ויקרא בראשי תיבות הפסוק “המר ימירנו והיה הוא”, מכאן אנו למדים על הכוחות הטמונים בחודש שבט ועיקר מהותם הוא היכולת להמיר, לבצע טרנספורמציה והמביאה לידי שינוי.

שבט הוא החודש החמישי לחודשי השנה, והחודש האחד עשר בשנה ומזלו הוא דלי. יכולתו של מזל דלי להמיר מצבים ולהתעלות מעל כל הגבולות. עיקר פעולתו של הדלי לשאוב מים, לדלות למשוך ולהביא ממקום אחד למקום אחר. בחודש שבט מתאפשר לנו להביא לחיים שלנו שפע וברכה מהעולמות העליונים

מזל דלי שהוא השני במזלות החורף מביא אתו כוחות חזקים מאוד של משיכה, שאיבה ורצון לקבל. מה שמצביע על התכונות העיקריות של בני מזל דלי אמביציה האדירה והתמקדותם בהשגת יעדים ומכאן נולדת גם עקשנותם והתמקדותם עד כדי כך שאי אפשר להסיח דעתם.

מעלתו עיקרית של מזל דלי להמיר מצבים ולהתעלות מעל כל הגבולות. לבני מזל דלי אין סובלנות לכל מה שמחבר אנשים לאדמה, הרגלים, מסורת ומחויבות  הם חייבים לפרוץ את הגבולות ולשעוט אל החופש

מזל החודש – דלי

 מזל דלי והתאמתו ליתר המזלות

טיפ לילידי השבוע: הכוכב וונוס שמביא אתו שמחה וכספים יימצא במשך השבוע הקרוב במזל שלכם עובדה זו תביא אתכם לצורך בפינוקים ושמחות קטנות ומרוממות נפש.

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

מזל טלה
מזל טלה

כוכבים משמעותיים נמצאים בבית המקושר עם המצב החברתי שלכם ועם הרצון לשדרג את חייכם.

שימו לב שאתם עוברים בתקופה האחרונה אירועים שונים בחייכם שגורמים לכם להבין את החיים בצורה שונה ממה שהורגלתם לה עד כה.

ייתכן שעובדה זו אף גובה מכם מחיר רגשי. אתם קרובים לשינוי אותו אתם מתכננים ולכן היזהרו מהתפרצויות מילוליות שלא לצורך.

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

מזל שור
מזל שור

אתם עסוקים מאוד עם כל מה שקורה בתחום המקצועי והקריירה שלכם ולכן זהו זמן מצוין לבדוק האם אכן אתם נמצאים במקסימום היכולת שלכם בהתאם לאייך שאתם מכירים את עצמכם.

וזאת , כיוון שלעתים נראה שהממונים עליכם לא תמיד נמצאים איתכם באותה הדעה והם דורשים מכם לתת מעבר ליכולותיכם.

הכספים שאתם כל כך מצפים להם עדיין מתעכבים מעבר לתכנון הראשוני.

 מזל תאומים (Gemini)  מ 21 במאי עד 21 ביוני

מזל תאומים
מזל תאומים

אתם נמצאים בתקופה מאוד סוערת ובעיקר בתחום האישי כיוון שהכוכב מארס שמביא אתו עשייה אך גם מלחמתיות נמצא אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות.

אתם נעשים דרוכים לגבי כל אירוע שקורה. עובדה זו גורמת לכם לתסכול ביניכם לבין עצמכם ולתהייה האם אתם פועלים בכיוון הנכון.

ייתכן וזה הזמן לבקש את עצתם של אחרים שאתם מאוד מעריכים אותם והנם מהווים אוזן קשבת עבורכם.

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

מזל סרטן
מזל סרטן

אלה ימים מאוד עמוסים עבורכם בגלל העובדה שהכוכב מארס נמצא בבית הבריאות והעבודה ואתם פועלים רבות בשני תחומים אלה.

נראה שמבחינת עבודה אתם עמוסים גם פיזית וגם רגשית בעקבות ההתרחשויות שאתם חווים.

לכן יהיה זה נכון עבורכם לבדוק מיהם הפרטנרים המתאימים לכם כדי לחולל ביחד אתם את המהפך שהייתם מעוניינים בו בחייכם האישיים והמקצועיים.

נסו ליהנות מכך במידת האפשר.

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

הכוכב יופיטר שמביא הזדמנויות נמצא בבית המשפחה שלכם ונראה שאתם מרגישים בשדרוג בנושאים אלה ומאוד מרוצים מאופן ההתרחשויות.

ייתכן שעד עכשיו נושאים חשובים לכם, לא הסתדרו כפי שרציתם אך בהדרגה תחושו בשינוי ותהיה לכם תחושה של הקלה ורווחה שהנה הגעתם למקום אליו שאפתם.

במהלך החודש הקרוב שיהיה אינטנסיבי למדי תרגישו את התמיכה לה ציפיתם מתמיד.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

השבוע עומד להיות אינטנסיבי במיוחד בתחום העבודה בגלל העובדה שאנשים שעד היום החשבתם אותם כקרובים לכם, מתחילים לאכזב אתכם ויוצרים אצלכם ניגוד בין התקווה והציפיות שהיו לכם למציאות.

נראה שבימים הקרובים תצטרכו להתעמת אתם כמה וכמה פעמים, אך לאחר שיחות של תיאום ציפיות הדברים יסתדרו כפי שרציתם ויהיה לכם את האומץ להמשיך בדרך שהתחלתם בה.

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

מבחינה חברתית ואישית אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות של חייכם כיוון שבמהלך כל השנה הזו יימצא כוכב השפע בבית הכספים שלכם.

אתם תרגישו איך סוף סוף אתם יכולים להתרווח כלכלית .

הסביבה הקרובה מאוד מפרגנת לכם בעקבות ההתנהלות שלכם ונראה שאתם דוחפים קדימה בכל הכוח על מנת להצליח בכל התכניות שהצבתם בפני עצמכם.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

בחודש הקרוב ייכנס הכוכב מארס שמביא אתו הרבה עשייה אך גם מחשבה על כספים אל בית הכספים שלכם.

כך שאתם נכנסים לתקופה שבה יהיה עליכם להתמודד עם כל מה שקשור לחסכון כלכלי וזאת כתוצאה מהתנהלות לא נכונה שהייתה לכם במשך השנים האחרונות.

במידה ותיקחו אחריות על חייכם כפי שהייתם רוצים, נראה שהשנה הקרובה עומדת להיות מבורכת עבורכם.

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

בתקופה הזו מרבית הכוכבים נמצאים בבית המקושר עם הצורך שלכם לשדרג את חייכם ולערב בכך גם את האנשים הקרובים לכם שיכולים לעזור לכם בתכנון.

מסתבר שכל מה שהאמנתם והתנהלתם לפיו בעבר מבחינה כלכלית, לא תואם את המציאות שנוצרה ואתם מתמודדים עכשיו עם מצב חדש שבו עליכם להתמודד עם נושאים כספיים שעד לאחרונה העדפתם להתעלם מהם.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

כוכבים רבים נמצאים בבית הכספים שלכם בשבוע הקרוב עובדה שמלמדת על כך שאתם נמצאים בתקופה מאוד אינטנסיבית כלכלית ושאתם בונים לעצמכם הרבה עיסוקים חדשים  ובעיקר שאתם נהנים מהעשייה שלכם.

גם מערכות היחסים בשלב הזה פורחות יותר מהרגיל ולכן זה הזמן להגיד את כל אשר על לבכם.

מומלץ לכם בחודש הקרוב לתכנן מהלכים לטווח הארוך ורק מאוחר יותר ליישמם.

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

מרבית הכוכבים מתנקזים הפעם במזל שלכם ולכן זוהי תקופה מאוד טובה לבדוק את הצרכים הפנימיים והעמוקים שלכם ולהיות בטוחים שאתם מתנהלים נכון.

נראה שתקופת יום ההולדת תיטיב אתכם ותרגישו אהובים ורצויים בכל מקום .

זה הזמן להחצין את רגשותיכם האישיים לגבי אנשים שאתם מכירים וזאת בגלל העובדה שהנסיבות הן כאלה שהגיע הזמן לדבר ולפעול.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

מבחינה אישית וחברתית אתם נמצאים בתקופה שהיא די מיוחדת במינה לאחר תקופה ארוכה בה לא הייתם בטוחים שאתם פועלים בדרך הנכונה.

אולם, מסתבר שזה בדיוק הזמן בו אתם יכולים ללמוד על עצמכם ועל אופייכם לגבי הצרכים שלכם וגם על עוד מצבים שבהם ניתן הדגש על היכולות האישיות שלכם להתחבר לאנשים מרקעים שונים.

חשוב מאוד שתבססו את מעמדכם החברתי.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

0
0אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן