מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

ספורט אחר ספורט ישראל

הוועד האולימפי אישר תקנון למניעת הטרדה מינית

התקנון מעגן בתוכו את כלל סעיפי החוק להטרדה מינית ומרחיב בכל הנוגע להתנהגות אסורה: בריונות, התעמרות, הטרדה שאינה מינית ◄ יושבת ראש הוועדה לשוויון מגדרי, הגב' סוזי יוגב, מינתה את עורך דין אורי קידר (חבר הוועדה) כראש צוות ההיגוי לגיבוש התקנון למניעת הטרדה מינית וקידום המוגנות בספורט האולימפי ◄מחר, שני (16.4.18) תתקיים בוועד האולימפי בישראל השתלמות בנושא הטרדה מינית ו-קידום מוגנות בספורט בה ישתתפו מנכלי איגודים.
0
0
סוזי יוגב יושב ראש הוועדה לשוויון מגדרי
סוזי יוגב יושב ראש הוועדה לשוויון מגדרי

התקנון למניעת הטרדה מינית וקידום מוגנות בספורט האולימפי בישראל, לפעול ללא משוא פנים על מנת להבטיח לנשים וגברים סביבת אימון, תחרות ועבודה בטוחים, נאותים ומכבדים – אומץ ואושר היום (יום ראשון, ל’ בניסן תשע”ח 15.04.18) על ידי הנהלת הוועד האולימפי בישראל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בישיבתה אישרה הנהלת הוועד האולימפי את המלצותיה של הוועדה לשוויון מגדרי בראשותה של הגב’ סוזי יוגב, לאמץ את ‘התקנון למניעת הטרדה מינית וקידום מוגנות בספורט האולימפי בישראל’ לפעול ללא משוא פנים על מנת להבטיח לנשים וגברים סביבת אימון, תחרות ועבודה בטוחים, נאותים ומכבדים.

סוזי יוגב לשעבר, קצינת צהל בכירה (שנים; 2000–2001) במילואים בדרגת תת-אלוף, כיהנה כקצינת חיל נשים ראשית האחרונה בצהל ושימשה יועצת הרמטכל לענייני נשים, הראשונה משנת 2001 ועד ספטמבר 2003 והייתה זו שהובילה את ביטולו של חיל הנשים.

ממשרד השיווק, יחסי ציבור ודוברות של הוועד האולימפי בישראל, מסרה הגב’ ברוריה ביגמן לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי הנהלת ‘הוועד האולימפי‘ אישרה גם את מינויה של שלומית ניר-טור, שחיינית אולימפית (מכסיקו 1968 ו-מינכן 1972) ומנהלת המחלקה לספורט נשים במשרד התרבות והספורט בעברה, כממונה לטיפול בסוגיות הטרדה מינית ומוגנות בספורט בוועד האולימפי בישראל.

הגב’ סוזי יוגב, יושב ראש הוועדה לשוויון מגדרי, מינתה את עורך דין אורי קידר (חבר הוועדה) כראש צוות ההיגוי לגיבוש התקנון למניעת הטרדה מינית וקידום המוגנות בספורט האולימפי.

התקנון, מעגן בתוכו את כלל סעיפי החוק להטרדה מינית ומרחיב בכל הנוגע להתנהגות אסורה; בריונות, התעמרות, הטרדה שאינה מינית.

ביום שני, מחר (16.4.18) תתקיים בוועד האולימפי בישראל השתלמות בנושא הטרדה מינית ו-קידום מוגנות בספורט בה ישתתפו מנכלי איגודים.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן