ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אנרגיה חדשות צרכנות

הדלק מתייקר ליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן 6.16 ₪ לליטר

במוצאי שבת (ב' כסלו, ה'תשפ) בחצות (30.11.2019-1.12.2019) יעודכנו מחירי הדלק הנמצאים בפיקוח ◄המחיר המרבי בתחנה בשירות עצמי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי 6.16 ₪ לליטר ◄ משרד האנרגיה והמים, ממליץ, כבעבר להשוות בין המחירים שמציעות תחנות הדלק השונות.
מתדלק ומכונית פרטית מתודלקת בתחנת דלק | הדמייה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
מתדלק ומכונית

לבעלי זיכרון קצר, נזכיר, כי את השנה החדשה (2019) שנת תשפ, פתח מינהל הדלק שב’משרד האנרגיה’ בהתייקרות של 11 אג’ לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת את שנת תשפ (2019) נועלת שוב התייקרות. מחרתיים בחצות הלילה שבין מוצאי שבת ליום ראשון (ב’ דרֹאשׁ חֹדֶש כִסְלֵו, ה’תש”פ, 30.11.2019-1.12.2019) יעודכנו מחירי מוצרי הדלק הנמצאים בפיקוח, הנמכרים לצרכן בתחנות הדלק.    

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי (כולל מס ערך מוסף) לא יעלה על 6.16 לליטר, עליה של 0.65%, כלומר; 4 אגורות מהמחיר בחודש הקודם, 1.11.19.

תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 21 אגורות לליטר (כולל מס ערך מוסף), ללא שינוי מחודש קודם.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי בעיר אילת (ללא מס ערך מוסף) לא יעלה על 5.27 ₪ לליטר, עליה  של 4 אגורות מחודש קודם.

תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 18 אגורות לליטר (ללא מס ערך מוסף), ללא שינוי מחודש קודם.

מחירים היסטוריים;

באתר משרד האנרגיה, מעניין להציץ ולזכור, כי;

  • מחיר הדלק הנמוך ביותר שנרשם היה מחיר בשירות עצמי בחודש ינואר 2009 בסך 4.75 לליטר.
  • מחיר הדלק הגבוה ביותר שנרשם היה מחיר בשירות עצמי בחודש ספטמבר 2012 בסך 8.25  לליטר.

אל העדכון של עדכון מחירי הדלק – חודש דצמבר 2019.

משרד האנרגיה והמים, ממליץ, כבעבר להשוות בין המחירים שמציעות תחנות הדלק השונות.

אל הרכב מחיר הבנזין שבפיקוח.

מחיר בנזין 95 בתחנות התדלוק, מפוקח לפי צו פיקוח על מחירי מצרכים ושירותים (מחירים מרביים בתחנות תדלוק), התשס”ב – 2002. המחיר, מתעדכן בחצות הלילה ביום העבודה הראשון בכל חודש.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן