בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אנרגיה חדשות כסף מדבר

הדלק, יוזל מחר (מוצש) בלילה ה-1 בספטמבר ב-19 אגורות ל-6.07 ₪

משרד האנרגיה; המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי בעיר אילת (ללא מס ערך מוסף) לא יעלה על 5.19 ₪ לליטר, ירידה של 16 אגורות מחודש קודם. תוספת בעד שירות מלא  תעמוד על 18 אגורות לליטר (ללא מס ערך מוסף), ללא שינוי מחודש קודם ◄ משרד האנרגיה והמים, ממליץ, כבעבר להשוות בין המחירים שמציעות תחנות הדלק השונות.
תדלוק בתחנת דלק | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
תדלוק בתחנת דלק

משרד התשתיות, מוסר, כי מחר בחצות הלילה שבין מוצאי שבת ליום ראשון (ב' דרֹאשׁ חֹדֶש אֱלוּל, תשע״ט),  (31.8.2019-1.9.2019) יעודכנו מחירי מוצרי הדלק הנמצאים בפיקוח, הנמכרים לצרכן בתחנות הדלק.    

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנת דלק בשירות עצמי (כולל מס ערך מוסף) לא יעלה על 6.07 ₪ לליטר, ירידה של 19 אגורות מחודש קודם.

תוספת בעד שירות מלא בתחנת דלק תעמוד על 21 אגורות לליטר (כולל מס ערך מוסף) ללא שינוי מחודש קודם.

אגף דוברות, תקשורת והסברה של משרד האנרגיה והמים, הוסיף ומסר, כי המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנת דלק בשירות עצמי בעיר אילת (ללא מס ערך מוסף) לא יעלה על 5.19 ₪ לליטר, ירידה של 16 אגורות מחודש קודם.

תוספת בעד שירות מלא בתחנת דלק, תעמוד על 18 אגורות לליטר (ללא מס ערך מוסף), ללא שינוי מחודש קודם.

משרד האנרגיה והמים, ממליץ, כבעבר לערוך השוואות בין המחירים אשר מציעות תחנות הדלק השונות ולבחור בתחנה הדלק הכדאית ביותר לצרכן. עדכון המחירים, יתבצע החל ממוצאי שבת בשעה; 24:00.

באתר משרד האנרגיה והמים, ניתן לעקוב גם אחר "מחירים היסטוריים" של הבנזין.

אל פירוט נוסחת המחיר לצרכן, ניתנת לצפייה בכל עת באתר משרד האנרגיה.
דילוג לתוכן