ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אנרגיה חדשות כסף מדבר

הדלק, יוזל מחר (מוצש) בלילה ה-1 בספטמבר ב-19 אגורות ל-6.07 ₪

משרד האנרגיה; המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי בעיר אילת (ללא מס ערך מוסף) לא יעלה על 5.19 ₪ לליטר, ירידה של 16 אגורות מחודש קודם. תוספת בעד שירות מלא  תעמוד על 18 אגורות לליטר (ללא מס ערך מוסף), ללא שינוי מחודש קודם ◄ משרד האנרגיה והמים, ממליץ, כבעבר להשוות בין המחירים שמציעות תחנות הדלק השונות.
תדלוק בתחנת דלק | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
תדלוק בתחנת דלק

משרד התשתיות, מוסר, כי מחר בחצות הלילה שבין מוצאי שבת ליום ראשון (ב’ דרֹאשׁ חֹדֶש אֱלוּל, תשע״ט, 31.8.2019-1.9.2019) יעודכנו מחירי מוצרי הדלק הנמצאים בפיקוח, הנמכרים לצרכן בתחנות הדלק.    

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנת דלק בשירות עצמי (כולל מס ערך מוסף) לא יעלה על 6.07 ₪ לליטר, ירידה של 19 אגורות מחודש קודם.

תוספת בעד שירות מלא בתחנת דלק תעמוד על 21 אגורות לליטר (כולל מס ערך מוסף) ללא שינוי מחודש קודם.

אגף דוברות, תקשורת והסברה של משרד האנרגיה והמים, הוסיף ומסר, כי המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנת דלק בשירות עצמי בעיר אילת (ללא מס ערך מוסף) לא יעלה על 5.19 ₪ לליטר, ירידה של 16 אגורות מחודש קודם.

תוספת בעד שירות מלא בתחנת דלק, תעמוד על 18 אגורות לליטר (ללא מס ערך מוסף), ללא שינוי מחודש קודם.

משרד האנרגיה והמים, ממליץ, כבעבר לערוך השוואות בין המחירים אשר מציעות תחנות הדלק השונות ולבחור בתחנה הדלק הכדאית ביותר לצרכן. עדכון המחירים, יתבצע החל ממוצאי שבת בשעה; 24:00.

באתר משרד האנרגיה והמים, ניתן לעקוב גם אחר “מחירים היסטוריים” של הבנזין.

אל פירוט נוסחת המחיר לצרכן, ניתנת לצפייה בכל עת באתר משרד האנרגיה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן