בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות פרדס חנה-כרכור

הגר פרי יגור נכנסה לתפקידה כראש מועצת פרדס חנה כרכור

ראש מועצת פרדס חנה כרכור, הגב' הגר פרי יגור; "אני נרגשת היום עם כניסתי לתפקיד. אני פה הודות לתושבים, באתי עבורם ובשליחותם. משימות ואתגרים רבים בפתח ובראשם להוביל את הישוב הנהדר הזה קדימה, בנחישות וללא פשרות. אנחנו יוצאים לדרך חדשה בה המפגש עם התושבים יעמוד בלב העשייה, ככוח מניע וכמצפן מקצועי וערכי" ◄ ראש המועצה פרדס חנה-כרכור פתחה את לשכתה למפגש עם התושבים, במסגרת מימוש מדיניות 'הדלת הפתוחה' עליה הצהירה והתחייבה הגב' פרי יגור, טרם בחירתה.
הגר פרי יגור, נכנסה היום לתפקידה כראש מועצת פרדס חנה כרכור | צילום: טליה שפירא | עיבוד צילום: שולי סונגו
הגר פרי יגור ראש מועצת פרדס חנה כרכור

הגב' הגר פרי יגור שנבחרה לתפקיד ראש המועצה המקומית של המושבה פרדס חנה-כרכור, נכנסה היום (שלישי, כ"ו בכסלו התשע"ט) לתפקידה בשעות הבוקר כשהיא מלווה בבני משפחתה, חברים קרובים ובחברי המועצה מסיעתה "בשבילנו" הגיעה הגב' פרי יגור היישר אל לשכתה החדשה.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הגב' פרי יגור מתכננת הערים והמגשרת בת ה-40, ילידת פרדס חנה-כרכור, נשואה +1. לא הסתירה את התרגשותה כשטיפסה במדרגות בניין המועצה עד ללשכתה. עד מהרה השתלבה והחלה את יומה הראשון בתפקיד בסימן 'המחאה הארצית כנגד אלימות כלפי נשים' בשיח פתוח והרצאה מקצועית בפני עובדי המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור.

בתום הרצאתה, יצאה ראש המועצה, הגב' פרי יגור לסיור בשטחי המועצה המקומית, והצטרפה למנהל מחלקת אגף שפע (שיפור פני העיר) האחראי לניקיון הכולל במושבה במסלול איסוף הגזם בין השטחים הפתוחים בישוב.

עוד בחרה ראש המועצה המקומית פרי יגור להגיע אל "מבצע החיסונים היישובי נגד מחלת החצבת" אשר החל באותו הבוקר. מבצע החיסונים היישובי, אשר נערך בשיתוף פעולה בין המועצה ל"נטלי" ולמשרד הבריאות.

המבצע המיוחד נועד לעודד התחסנות ולאפשר לילדי הישוב בכיתות א'-ט' לקבל, כבר השבוע, חיסונים נגד מחלת החצבת ולהגדיל בכך את אחוז המחוסנים נגד חצבת בפרדס חנה כרכור.

עד לשעות הצהריים, עוד הספיקה ראש המועצה פרדס חנה-כרכור לפתוח את לשכתה למפגש עם התושבים, זאת במסגרת מימוש מדיניות 'הדלת הפתוחה' עליה הצהירה והתחייבה הגב' פרי יגור, טרם בחירתה לראשות .

█ הגב' הגר פרי יגור; אנחנו יוצאים לדרך חדשה בה המפגש עם התושבים יעמוד בלב העשייה, ככוח מניע וכמצפן מקצועי וערכי".

כאמור הגב' פרי יגור, בת הישוב, נבחרה לפני כ-3 שבועות בסיבוב השני של הבחירות לראשות המועצה הנחשבת למועצה המקומית הגדולה ביותר בישראל מבחינה דמוגרפית. אחוז ההצבעה בבחירות בפרדס חנה כרכור, היה גבוה מהממוצע הארצי הן בסיבוב הבחירות הראשון (62%) והן בסיבוב השני (52%).

ראש מועצת פרדס חנה-כרכור הגב' הגר פרי יגור עם חלק מעובדות המועצה | צילום: טליה שפירא | עיבוד צילום: שולי סונגו
הגב' הגר פרי יגור עם עובדות מועצה

עם כניסתה הרשמית לתפקיד, אמרה ראש מועצת פרדס חנה כרכור, הגב' הגר פרי יגור; "אני נרגשת היום עם כניסתי לתפקיד. אני פה הודות לתושבים, באתי עבורם ובשליחותם. משימות ואתגרים רבים בפתח ובראשם להוביל את הישוב הנהדר הזה קדימה, בנחישות וללא פשרות.

אנחנו יוצאים לדרך חדשה בה המפגש עם התושבים יעמוד בלב העשייה, ככוח מניע וכמצפן מקצועי וערכי".

עוד הוסיפה הגב' פרי יגור; "אני נכנסת לתפקיד ב'יום המחאה הארצי כנגד אלימות כלפי נשים ונערות'. מבחינתי, כאישה וכאדם, לצד האכיפה והשקעת המשאבים בטיפול החירום ההכרחי, צריך שיינתן דגש מניעתי, בונה, המחזק אותנו כחברה לגלות מעורבות קהילתית וערנות למצוקה בסביבתנו הקרובה.

אנו כרשות מקומית, נעמיק את הפעילות החינוכית והקהילתית וניתן ביטוי ראוי לחשיבות הנושא ולדחיפות הטיפול בו". מסרה והצהירה הגב' פרי יגור. ביומה הראשון כראש מועצת פרדס חנה כרכור.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן