"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

סביבה | אקולוגיה

הגנת הסביבה עצר עבודות במפעל דשן-גת בשל מטרד ריח

המשרד להגנת הסביבה, הודיע, כי ייתן הנחיות למפעל 'מפעל דשן גת' להמשך ביצוע פינוי הקרקע, כך שלא ייוצרו מטרדי ריח לתושבים ◄ קודם לכן, היום, הועברה חלק מהקרקע שהוצאה בחפירות לשטח הסמוך ליישוב לכיש, בעקבות מטרדי ריח במקום וערכים גבוהים של אמוניה שנמדדו, נסגר על ידי כוחות כיבוי והצלה (כב"ה) טווח ברדיוס של 200 מטר מהשטחים שבהם הונחה הקרקע המזוהמת בחפירות, לשם ביצוע עבודות דיפון בסלילת כביש חדש.
הקרקע שהוצאה בחפירות לשטח לָכִיש בעקבות מטרדי ריח וערכים גבוהים של אמוניה | צילום: קרן גוריון, המשרד להגנת הסביבה
קרקע שהוצאה בחפירות לשטח לָכִיש

המשרד להגנת הסביבה, הנחה (שלישי, כ' כסלו תשע"ט) לעצור עבודות ב'מפעל דשן גת' בעיר קריית גת, לאחר שעלה והורגש במהלך חפירות שבוצעו היום במפעל דשן גת בקריית גת 'ענן ריח של אמוניה' מאזור החפירות.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בכך ממשיך המשרד להגנת הסביבה ליישם את מדיניותו של השר חבר כנסת זאב אלקין, שחרט על דגלו לפעול לשמירה על הסביבה ועל בריאות הציבור גם אכיפתם ויישומם של תקנות ותקנים ופיקוח, כפי שפעלו היום הזה.

המשרד להגנת הסביבה, הנחה בעקבות האירוע, על הפסקת העבודות במקום לאלתר והודיע, כי ייתן הנחיות למפעל 'מפעל דשן גת' להמשך ביצוע פינוי הקרקע, כך שלא ייוצרו מטרדי ריח לתושבים.

קודם לכן, היום, הועברה חלק מהקרקע שהוצאה בחפירות לשטח הסמוך ליישוב לָכִיש, מושב בחבל לכיש, השייך ל'מועצה אזורית לכיש' לשם ביצוע עבודות דיפון בסלילת כביש חדש.

בעקבות מטרדי ריח במקום וערכים גבוהים של אמוניה שנמדדו, נסגר על ידי כוחות כיבוי והצלה (כב"ה) טווח ברדיוס של 200 מטרים מהשטחים שבהם הונחה הקרקע המזוהמת.

כמו כן, קבלן הביצוע, הונחה לכסות את הערימה המזוהמת בקרקע נקייה, כך שמטרדי הריחות, יופסקו.

כונני המשרד להגנת הסביבה, שהו בשני מוקדי האירוע.

מדוברות הגנת הסביבה, נמסר לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; המשרד להגנת הסביבה, ימשיך לעקוב אחר האירוע, יבדוק האם התרחשה חריגה מהוראות החוק ויפעל בהתאם לצורך.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן