חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדרה חדשות לימודים | קורסים פרסום | יח"צ | דוברות | שיווק

האקדמית עמק יזרעאל – סטודנטים חדרתיים יַצְגָנים לקמפיין פרסומי

בין הפרזנטורים, תוכלו לראות בשלטי החוצות ובקמפיין הדיגיטלי ב-פייסבוק וב-אינסטגרם את משה בוינג’ו בוגר תואר בתקשורת מהאקדמית עמק יזרעאל שבחר ללמוד במכללה בגלל היתרונות המשמעותיים של החוּג ◄ בוינג’ו; “כשהציעו לי לקחת חלק בקמפיין, הרגשתי סגירת מעגל על אחת התקופות הטובות בחיים שלי. אהבתי את המכללה ואת הלימודים בה ואני אוהב את חדרה, אז זה ממש הרגיש לי סגירה מושלמת של המעגל".
0
0
משה בוינג'ו תושב חדרה, בוגר תואר בתקשורת בקמפיין פרסומי של האקדמית עמק יזרעאל | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
משה בוינג’ו

המכללה האקדמית עמק יזרעאל על שם מקס שטרן (סמוך למושב תל עדשים ומול קיבוץ מזרע, בין נצרת ל-עפולה) משיקה השבוע, קמפיין פרסומי אודות מגוון התארים הראשונים והשניים ואודות המסלולים הייחודיים לתואר ראשון + תואר שני בארבע שנים בלבד. בקמפיין, משולבים סטודנטים ובוגרים תושבי חדרה המספרים מדוע בחרו ללמוד במכללה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בין הפרזנטורים, תוכלו לראות בשלטי החוצות ובקמפיין הדיגיטלי ב-פייסבוק וב-אינסטגרם את משה בוינג’ו בוגר תואר בתקשורת מהאקדמית עמק יזרעאל שבחר ללמוד במכללה בגלל היתרונות המשמעותיים של החוּג.

בוינג’ו; “משך אותי הקונספט של לימודי התקשורת שכללו סדנאות מעשיות בתשתיות מתקדמות שקיימות במכללה, כמו; אולפן טלוויזיה ו-חדרי עריכה.

החוג מאפשר ללמוד התמחות בתקשורת שיווקית או בניהול תוכן על ידי מומחים בתחום. היום אני עובד במשרד פרסום בעיר חדרה וממש מיישם את הכלים שקבלתי.

גם נופר אשתי העדיפה ללמוד באקדמית עמק יזרעאל, כי היא שמחה להצטרף למסלול הייחודי שבו ב-4 שנים בלבד לומדים תואר ראשון ושני.

היא בחרה ללמוד שרותי אנוש לתואר ראשון ופתוח וייעוץ ארגוני ל-תואר שני. שנינו גם התלהבנו מהעובדה שהלימודים כוללים פרקטיקום (התנסות מקצועית) כבר במהלך התואר, כי ההתנסות המעשית מקנה לך ניסיון שלא בכל מוסד אקדמי, ניתן לקבל.

הטבה משמעותית שניתנת בגלל ש’המכללה אקדמית עמק יזרעאל‘ ממוקמת באזור עדיפות לאומית.

סיבה נוספת שבגללה נופר, בחרה ללמוד דווקא ב’אקדמית עמק יזרעאל‘ שהוסמכה על ידי המועצה להשכלה גבוהה להעניק לבוגריה תואר ראשון במגוון תחומים ותואר שני M.A, היא האפשרות לממש את המלגה שמעניקה החזר כספי של שנת הלימודים הראשונה למי שסיים שרות צבאי, ולא על חשבון הפיקדון.

המכללה האקדמית עמק יזרעאל, לוגו

אין ספק, כי זו הטבה משמעותית והיא ניתנת בגלל ש’המכללה אקדמית עמק יזרעאל‘ ממוקמת באזור עדיפות לאומית.

בתחילת התואר גרתי במעונות והיה נהדר, כשנופר הצטרפה שכרנו בית קטן במושב צמוד למכללה ובאותה תקופה גם התחתנו, השנה, 3 שנים אחרי שהתחתנו “אנחנו בהריון” ומצפים באושר לתינוקת ולכן, החלטנו לגוּר קרוב להורים של שנינו בשכונות הפארק בעיר חדרה.

נופר, ממשיכה לנסוע למכללה וזה באמת חצי שעה, כי אנחנו נגד כיוון הפקקים“. על ההצעה להשתלב בקמפיין הפרסומי, מספר בוינג’ו; “כשהציעו לי לקחת חלק בקמפיין, הרגשתי סגירת מעגל על אחת התקופות הטובות בחיים שלי. אהבתי את המכללה ואת הלימודים בה ואני אוהב את חדרה, אז זה ממש הרגיש לי סגירה מושלמת של המעגל”.

דוברת האקדמית עמק יזרעאל, הגב’ מיכל קופר, מסרה לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; מנהלת השיווק של האקדמית עמק יזרעאל הגב’ טלי פולג, מסבירה את הבחירה לשלב סטודנטים כיַצְגָנים (פרזנטורים) לקמפיין פרסומי; “הסטודנטים שלנו, משקפים בדרך האותנטית ביותר את המצוינות האקדמית ואת האווירה החברתית בקמפוס, היה טבעי שנבחר בהם”.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן