פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כסף מדבר כפר קאסם מבזקים כאן ישראל מסים פלילים

האוצר שהועלם מאוצר המדינה מיליון ו-700 אלף ₪ בדופן הארון

בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו היום חשוד בהפעלת בנק אלטרנטיבי לניכוי צ'קים ומתן הלוואות בריבית גבוהה בביתו שבכפר קאסם ◄החשד החלפן: ניכה צ'קים והעניק הלוואות בניגוד לחוק ◄השוטרים החרימו את הכסף, האירוע הובא לידיעת רשויות המס ◄ החשוד בשנות ה- 40 לחייו עוּכב לחקירה על ידי בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל.
0
0
הכסף שנתפס אצל חלפן כספים בעיר כפר קאסם, הדמיית שוטר מביט בכסף הרב | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד: שולי סונגו ©
הכסף שנתפס בכפר קאסם

תיקים וחבילות מלאות במזומן של כמיליון ושבע מאות אלף ₪ בכסף ישראלי ועד 12,000 דולר שהוּסלקו בדופן הארון, נתפסו על ידי בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל שפשטו היום (שני, ) על חשוד בהפעלת ‘בנק אלטרנטיבי לניכוי צ’קים’ ומתן הלוואות בריבית גבוהה בביתו שבכפר קאסם.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

המחזה שנגלה לעיניהם המשתאות של בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל, היו כמות של שטרות רבים של כסף מזומן בסך של מיליון ו-700 אלף ₪ במזומן, אשר נמצאו בחיפוש בדופן כפולה של ארון בתוך בית בכפר קאסם.

לשוטרים התגלו מספר תיקים וחבילות מלאות בכסף ישראלי במזומן ועד 12,000 דולר שהוסלקו אף הן בדופן הארון.

מטעם דוברות משמר הגבול נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ כי החשד הוא, כי הגבר חלפן כספים, ניכה צ’קים והעניק הלוואות בריבית גבוהה בניגוד לחוק.

בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו היום חשוד בהפעלת בנק אלטרנטיבי לניכוי צ’קים ומתן הלוואות בריבית גבוהה בביתו שבכפר קאסם.

בסיוע כלבן משטרתי מיוחד לאיתור כסף מזומן, סימן הכלב באחד החדרים את דופן הארון שבסופו של דבר, התבררה כ… כפוּלה.

השוטרים החרימו את הכסף, האירוע הובא לידיעת רשויות המס שבקרוב מאד יתחשבנו איתו על העלמת הכנסות מאוצר המדינה המשוועת לתזרים מזומנים והחשוד בשנות ה-40 לחייו עוּכב לחקירה על ידי בלשי משמר הגבול.

במשטרת ישראל מדגישים, כי הם פועלים למיגור הפשיעה הכלכלית והונאת רשויות המס ומוסיפים שהעבירות הכלכליות מהוות לעיתים בסיס להתחזקות ארגוני פשיעה ולמימון המאבק הפלילי ביניהם.

היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית היא יחידה במשטרת ישראל המופקדת על מאבק בעבירות פליליות בעלות מאפיינים כלכליים הגורמות לפגיעה בקופה הציבורית, היא למעשה תת-יחידה של להב 433.

צפו בסרטון חשיפת כסף מזומן בארון חלפן כספים | צילום: דוברות המשטרה.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן