חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

כסף מדבר כפר קאסם מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ מסים פלילים

האוצר שהועלם מאוצר המדינה מיליון ו-700 אלף ₪ בדופן הארון

בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו היום חשוד בהפעלת בנק אלטרנטיבי לניכוי צ'קים ומתן הלוואות בריבית גבוהה בביתו שבכפר קאסם ◄החשד החלפן: ניכה צ'קים והעניק הלוואות בניגוד לחוק ◄השוטרים החרימו את הכסף, האירוע הובא לידיעת רשויות המס ◄ החשוד בשנות ה- 40 לחייו עוּכב לחקירה על ידי בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל.
0
0
הכסף שנתפס אצל חלפן כספים בעיר כפר קאסם, הדמיית שוטר מביט בכסף הרב | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד: שולי סונגו ©
הכסף שנתפס בכפר קאסם

תיקים וחבילות מלאות במזומן של כמיליון ושבע מאות אלף ₪ בכסף ישראלי ועד 12,000 דולר שהוּסלקו בדופן הארון, נתפסו על ידי בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל שפשטו היום (שני, ) על חשוד בהפעלת ‘בנק אלטרנטיבי לניכוי צ’קים’ ומתן הלוואות בריבית גבוהה בביתו שבכפר קאסם.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

המחזה שנגלה לעיניהם המשתאות של בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל, היו כמות של שטרות רבים של כסף מזומן בסך של מיליון ו-700 אלף ₪ במזומן, אשר נמצאו בחיפוש בדופן כפולה של ארון בתוך בית בכפר קאסם.

לשוטרים התגלו מספר תיקים וחבילות מלאות בכסף ישראלי במזומן ועד 12,000 דולר שהוסלקו אף הן בדופן הארון.

מטעם דוברות משמר הגבול נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ כי החשד הוא, כי הגבר חלפן כספים, ניכה צ’קים והעניק הלוואות בריבית גבוהה בניגוד לחוק.

בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו היום חשוד בהפעלת בנק אלטרנטיבי לניכוי צ’קים ומתן הלוואות בריבית גבוהה בביתו שבכפר קאסם.

בסיוע כלבן משטרתי מיוחד לאיתור כסף מזומן, סימן הכלב באחד החדרים את דופן הארון שבסופו של דבר, התבררה כ… כפוּלה.

השוטרים החרימו את הכסף, האירוע הובא לידיעת רשויות המס שבקרוב מאד יתחשבנו איתו על העלמת הכנסות מאוצר המדינה המשוועת לתזרים מזומנים והחשוד בשנות ה-40 לחייו עוּכב לחקירה על ידי בלשי משמר הגבול.

במשטרת ישראל מדגישים, כי הם פועלים למיגור הפשיעה הכלכלית והונאת רשויות המס ומוסיפים שהעבירות הכלכליות מהוות לעיתים בסיס להתחזקות ארגוני פשיעה ולמימון המאבק הפלילי ביניהם.

היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית היא יחידה במשטרת ישראל המופקדת על מאבק בעבירות פליליות בעלות מאפיינים כלכליים הגורמות לפגיעה בקופה הציבורית, היא למעשה תת-יחידה של להב 433.

צפו בסרטון חשיפת כסף מזומן בארון חלפן כספים | צילום: דוברות המשטרה.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן