קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל חינוך כסף מדבר

האוצר אל משרד החינוך: יקוצץ תקציב הבינוי של הרשויות

מדובר בקיצוץ של 350 מיליון ₪ שמיועדים לבינוי של כ- 400 כיתות לימוד חדשות ◄המשמעות; מעל כ- 10,000 תלמידים יישארו ללא מסגרת לימודים. כאשר הפגיעה הקשה תהיה בעיקר ברשויות שמצויות בתהליכי בינוי מואצים, על רקע בנייתן של שכונות חדשות ◄ משרד החינוך, קרא אל משרד האוצר באמצעות מנכל משרד החינוך לחזור בו מיד מן הכוונה לקצץ סכום בהיקף של 350 מיליון ₪.
 מורה בכיתת לימוד חדשה | עיבוד צילום: שולי סונגו
מורה בכיתת לימוד חדשה

משרד האוצר "סוגר חשבון עם מפעל הפיס" לאחר סכסוך ממושך בין השניים על דרך ניהול וחלוקת המדינה בתקציבי "מפעל הפיס" ומפעיל, אגב כך, לחץ משמעותי על מערכת החינוך, לאחר שהודיע אמש (שני, כ"ב בשבט, התשע"ט) אל משרד החינוך, כי יקצץ תקציבים בהיקף של 350 מיליון ₪, התקציב, מיועד במקורו לבינוי של כ- 400 כיתות לימוד ברחבי ישראל והוא מסתכם בתקציב שנתי של בינוי בכ-3 מיליארד ₪.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כידוע, משרד החינוך, מקיים את החלטת הממשלה לצורך בניית 17 אלף כיתות לימוד, בתקציב של כ-17 מיליארד , ב-5 השנים הקרובות,וכן לצורך חידוש, שיפוץ והצטיידות של בתי ספר.

כאמור, החלטת משרד האוצר, התקבלה על רקע אי העברת התקציב על ידי מפעל הפיס אל משרד האוצר (בהתאם לסיכומים שנקבעו בין הגופים).

החלטה זו של האוצר, תותיר מעל כ- 10,000 תלמידים ללא מסגרת של לימודים, כאשר הפגיעה הקשה תהיה בעיקר ברשויות שמצויות בתהליכי בינוי מואצים, על רקע בנייתן של שכונות חדשות.

באזורים אלה, נדרשת הקמתם של מוסדות חינוך; בתי ספר וגני ילדים, שאמורים לתת מענה לילדי אותן שכונות. לערים, אלו לא ניתן יהיה להקצות תקציבים לבינוי.

מינהל דוברות והסברה של משרד החינוך, מסר, לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי המשרד, קרא אל משרד האוצר באמצעות מנכל משרד החינוך לחזור בו מיד מן הכוונה לקצץ סכום בהיקף של 350 מיליון ₪, המיועד, כאמור, במקורו לבינוי של כ- 400 כיתות לימוד ברחבי מדינת ישראל.

המשך יבוא.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן