מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל חינוך כסף מדבר

האוצר אל משרד החינוך: יקוצץ תקציב הבינוי של הרשויות

מדובר בקיצוץ של 350 מיליון ₪ שמיועדים לבינוי של כ- 400 כיתות לימוד חדשות ◄המשמעות; מעל כ- 10,000 תלמידים יישארו ללא מסגרת לימודים. כאשר הפגיעה הקשה תהיה בעיקר ברשויות שמצויות בתהליכי בינוי מואצים, על רקע בנייתן של שכונות חדשות ◄ משרד החינוך, קרא אל משרד האוצר באמצעות מנכל משרד החינוך לחזור בו מיד מן הכוונה לקצץ סכום בהיקף של 350 מיליון ₪.
 מורה בכיתת לימוד חדשה | עיבוד צילום: שולי סונגו
מורה בכיתת לימוד חדשה

משרד האוצר “סוגר חשבון עם מפעל הפיס” לאחר סכסוך ממושך בין השניים על דרך ניהול וחלוקת המדינה בתקציבי “מפעל הפיס” ומפעיל, אגב כך, לחץ משמעותי על מערכת החינוך, לאחר שהודיע אמש (שני, כ”ב בשבט, התשע”ט) אל משרד החינוך, כי יקצץ תקציבים בהיקף של 350 מיליון ₪, התקציב, מיועד במקורו לבינוי של כ- 400 כיתות לימוד ברחבי ישראל והוא מסתכם בתקציב שנתי של בינוי בכ-3 מיליארד ₪.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כידוע, משרד החינוך, מקיים את החלטת הממשלה לצורך בניית 17 אלף כיתות לימוד, בתקציב של כ-17 מיליארד , ב-5 השנים הקרובות,וכן לצורך חידוש, שיפוץ והצטיידות של בתי ספר.

כאמור, החלטת משרד האוצר, התקבלה על רקע אי העברת התקציב על ידי מפעל הפיס אל משרד האוצר (בהתאם לסיכומים שנקבעו בין הגופים).

החלטה זו של האוצר, תותיר מעל כ- 10,000 תלמידים ללא מסגרת של לימודים, כאשר הפגיעה הקשה תהיה בעיקר ברשויות שמצויות בתהליכי בינוי מואצים, על רקע בנייתן של שכונות חדשות.

באזורים אלה, נדרשת הקמתם של מוסדות חינוך; בתי ספר וגני ילדים, שאמורים לתת מענה לילדי אותן שכונות. לערים, אלו לא ניתן יהיה להקצות תקציבים לבינוי.

מינהל דוברות והסברה של משרד החינוך, מסר, לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי המשרד, קרא אל משרד האוצר באמצעות מנכל משרד החינוך לחזור בו מיד מן הכוונה לקצץ סכום בהיקף של 350 מיליון ₪, המיועד, כאמור, במקורו לבינוי של כ- 400 כיתות לימוד ברחבי מדינת ישראל.

המשך יבוא.
דילוג לתוכן