101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות בריאות מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ סרטן

האגודה למלחמה בסרטן תגדיל סיוע כספי לחולי סרטן במצוקה כלכלית

בשל מגפת קורונה (Covid-19) האגודה למלחמה בסרטן, תגדיל את הסיוע הכספי לכ-4 מיליון שקל בשנת 2021 ◄ הגשת בקשה לסיוע ישיר לחולה (סרטן) מתבצעת על ידי העובדות הסוציאליות במחלקות האונקולוגיות בבתי החולים ובקופות החולים ◄ מנכל האגודה למלחמה בסרטן, מר משה בר-חיים; "השנה, נעביר את כל הסכום שגייסנו במסגרת מבצע 'הקש בדלת' לטובת הסיוע האישי לחולים".
0
0
משה בר-חיים מנכל האגודה למלחמה בסרטן, ברקע סיוע ותמיכה לחולי סרטן | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
משה בר-חיים

האגודה למלחמה בסרטן, הודיעה היום (יום חמישי י”ב בניסן התשפ”א) כי תגדיל את הסיוע הכספי לחולי סרטן הנמצאים במצוקה כלכלית ובני משפחותיהם לכ-4 מיליון שקל בשנת 2021. יצוין, כי זה עשרות שנים האגודה למלחמה בסרטן, מעניקה סיוע כספי ראשוני לאלפי חולי סרטן, אשר עקב המחלה והטיפולים זקוקים לעזרה לצורך התארגנות ראשונית בטרם הרשויות מכירות בהם כ’חולי סרטן’ ובטרם הם עוברים לטיפולם של השירותים הממסדיים בקהילה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הסיוע ניתן לילדים ו-מבוגרים חולים, הנמצאים ב-מצוקה כלכלית, בתקופת האבחנה, בזמן היותו מטופל ב-מכון האונקולוגי, בטיפולים אקטיביים, כגון; כימותרפיה.

הסיוע הינו חד פעמי ומוענק עד לקבלת העזרה משירותי הרווחה הממסדיים והקהילתיים, כגון; ביטוח לאומי, מחלקות לשירותים חברתיים בעיריות, קופות חולים וכו’.

עד היום העניקה האגודה למלחמה בסרטן, בכל שנה כ-2.5 מיליוני שקלים בשנה במסגרת הסיוע הראשוני לחולים.

לאחרונה, בעקבות מגפת קורונה | Covid-19 והקשיים הכלכליים שהיא יצרה, הוחלט באגודה למלחמה בסרטן להעלות את סכום הסיוע בכ-60% ולהעמידו על סך כולל של 4 מיליוני שקלים לשנת 2021.

דוברת האגודה למלחמה בסרטן, הגב’ מריאנה אוליצקי, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; הגשת בקשה לסיוע ישיר לחולה (סרטן) מתבצעת על ידי העובדות הסוציאליות במחלקות האונקולוגיות בבתי החולים ובקופות החולים.

הסיוע הנו חד-פעמי ונקבע על פי קריטריונים רפואיים ורמת הכנסה. ההחלטה על מתן הסיוע, נקבעת על ידי העובדות הסוציאליות המחוזיות של האגודה למלחמה בסרטן, על פי קריטריונים שהוגדרו מראש.

 האגודה למלחמה בסרטן; הסיוע הנו חד-פעמי ונקבע על פי קריטריונים רפואיים ורמת הכנסה

האגודה למלחמה בסרטן, לוגו

מנכל האגודה למלחמה בסרטן, מר משה בר-חיים; “המצב המורכב אשר נוצר בשנה האחרונה בשל התפשטות מגפת הקורונה, מערים קשיים רבים על הציבור כולו ועל חולי הסרטן בפרט.

החולים, עלולים להיות  בסיכון מוגבר להדבקה בקורונה בשל מצבם הרפואי ובשל חשיפה רבה יותר לנגיף (Covid-19) בעת ביקוריהם במרכזים רפואיים לצורך האבחון וקבלת הטיפולים, והמצוקה מתבטאת כמובן גם ב-מצבם הכלכלי.

“על כן, הרגשנו” – ממשיך מר בר-חיים; כי חובתנו לעזור למשפחות ולהגדיל את הסיוע הכספי שאנו מעניקים בכל שנה.

למעשה, השנה, נעביר את כל הסכום שגייסנו במסגרת מבצע ‘הקש בדלת‘ לטובת הסיוע האישי לחולים.

חרף הגדלת תקציב הסיוע, תמשיך האגודה למלחמה בסרטן, לתמוך בכל תחומי הפעילות השוטפים שלה, כגון, קבוצות תמיכה וסיוע לחולים בסרטן, מימון וקידום מחקרים בתחום הסרטן, תמיכה בהשתלמויות רופאים, פעילויות בתחום מניעת סרטן ועוד”. סיכם מנכל האגודה למלחמה בסרטן.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות ונכד; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן