בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

בריאות הציבור חדשות ספורט ישראל

דר' רוני ברקוביץ' יושב ראש הוועדה למניעת סימום בספורט

דר' רוני ברקוביץ', מנהל אכיפה ופיקוח במשרד הבריאות יהיה אחראי על מערך ה- TUE (אישור ההחרגה של ספורטאים לשימוש בתרופות) מול הסוכנות העולמית WADA ◄בתקופת פרופ' שאול שרייבר כיושב ראש 'הוועדה הממלכתית למניעת סימום בספורט' הוא הגדיל את מספר הבדיקות שביצעה הסוכנות בישראל באופן משמעותי וכיום מתבצעות בישראל כ- 400 בדיקות בשנה. (ההיקף גדל פי ארבע).
דר' רוני ברקוביץ' יושב ראש הוועדה הממלכתית למניעת סימום בספורט
דר' רוני ברקוביץ'

יושב ראש 'הוועדה הממלכתית למניעת סימום בספורט' – הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט (INADO (Israel National Anti-Doping Organization, יהיה מעתה; דר רוני ברקוביץ', מנהל אכיפה ופיקוח במשרד הבריאות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

דר רוני ברקוביץ', יחליף את פרופסור שאול שרייבר ששימש בתפקיד שלוש שנים וביקש להשתחרר מהתפקיד בגלל עומס רב בעבודתו כמנהל המערך הפסיכיאטרי בבית החולים איכילוב בעיר תל אביב.

היושב ראש החדש דר ברקוביץ', אחראי במשרד הבריאות על ההתמודדות עם נושא; 'הפשיעה הפרמצבטית' בהיבטים השונים של; תרופות מזויפות, גנובות ותוספי תזונה מזויפים, סחר לא חוקי בסטרואידים אנאבוליים המעוררים סינתזת חלבון ו-מסת שריר.

כמו גם על אכיפת העישון במקומות הציבוריים ופיקוח על פרסום משקאות אלכוהוליים בצורה יעילה.

דר ברקוביץ', מייצג את משרד הבריאות ב-וועדת הסמים והבריאות של הכנסת.

ממשרד השיווק, יחסי ציבור ודוברות של הוועד האולימפי בישראל, מסרה הגב' ברוריה ביגמן לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי בתקופת כהונתו הגדיל פרופסור שאול שרייבר את מספר הבדיקות שביצעה הסוכנות בישראל באופן משמעותי וכיום מתבצעות בישראל כ- 400 בדיקות בשנה. (ההיקף גדל פי ארבע).

█ INADO – הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט

פרופסור שרייבר שהנהיג השנה מבדקי סימום באמצעות בדיקות דם, יישאר ב'הנהלת הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט' ויהיה אחראי על מערך ה- TUE (אישור ההחרגה של ספורטאים לשימוש בתרופות) מול הסוכנות העולמית WADA.

INADO – היא הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט  (Israel National Anti-Doping Organization) מהווה את הזרוע הביצועית של WADA במדינת ישראל.

INADO הינו גוף עצמאי ובלתי תלוי בעל הסמכות העליונה למניעת הסימום בספורט בארץ.  מומחה  בתחום ה- DOPINGסימום) ומניעתו, מתווה מדיניות, תקנון וקוד מחייבים לכל הספורטאים וגופי הספורט בישראל.

ממשלת ישראל, אשררה בישיבתה מיום ה-15.12.2011, את הצעת המחליטים המאמצת את אמנת אונסק"ו.

█ תפקידי הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט;

  • קביעת מדיניות בדיקות סימום בישראל – תדירות, ענפים, תחרויות, אימונים וכו`.
  • מינוי והכשרת צוותי בדיקה ופיקוח עליהם.
  • חינוך והסברה – פרסומים, הפניה לרשימת חומרים אסורים, תכני הסברה, פלטפורמות מקוונות נגישות.
  • שיפוט וענישה באמצעות בית הדין המשמעתי ובית הדין לערעורים של הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט.
  • גיבוש עמדה והצעה למדיניות ולתקנון לאומיים – כוללים באשר להרתעה ולענישה.
  • שיתוף פעולה בין-לאומי עם מעבדות בדיקה בארץ ובחוץ לארץ.
  • שיתוף פעולה עם גופים בין-לאומיים הנלחמים בתופעת הסימום בספורט.

לקריאת  – האמנה הבינלאומית למניעת סימום  בספורט – לחצו כאן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן