קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

בריאות הציבור חדשות ספורט ישראל

דר' רוני ברקוביץ' יושב ראש הוועדה למניעת סימום בספורט

דר' רוני ברקוביץ', מנהל אכיפה ופיקוח במשרד הבריאות יהיה אחראי על מערך ה- TUE (אישור ההחרגה של ספורטאים לשימוש בתרופות) מול הסוכנות העולמית WADA ◄בתקופת פרופ' שאול שרייבר כיושב ראש 'הוועדה הממלכתית למניעת סימום בספורט' הוא הגדיל את מספר הבדיקות שביצעה הסוכנות בישראל באופן משמעותי וכיום מתבצעות בישראל כ- 400 בדיקות בשנה. (ההיקף גדל פי ארבע).
דר' רוני ברקוביץ' יושב ראש הוועדה הממלכתית למניעת סימום בספורט
דר' רוני ברקוביץ'

יושב ראש 'הוועדה הממלכתית למניעת סימום בספורט' – הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט (INADO (Israel National Anti-Doping Organization, יהיה מעתה; דר רוני ברקוביץ', מנהל אכיפה ופיקוח במשרד הבריאות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

דר רוני ברקוביץ', יחליף את פרופסור שאול שרייבר ששימש בתפקיד שלוש שנים וביקש להשתחרר מהתפקיד בגלל עומס רב בעבודתו כמנהל המערך הפסיכיאטרי בבית החולים איכילוב בעיר תל אביב.

היושב ראש החדש דר ברקוביץ', אחראי במשרד הבריאות על ההתמודדות עם נושא; 'הפשיעה הפרמצבטית' בהיבטים השונים של; תרופות מזויפות, גנובות ותוספי תזונה מזויפים, סחר לא חוקי בסטרואידים אנאבוליים המעוררים סינתזת חלבון ו-מסת שריר.

כמו גם על אכיפת העישון במקומות הציבוריים ופיקוח על פרסום משקאות אלכוהוליים בצורה יעילה.

דר ברקוביץ', מייצג את משרד הבריאות ב-וועדת הסמים והבריאות של הכנסת.

ממשרד השיווק, יחסי ציבור ודוברות של הוועד האולימפי בישראל, מסרה הגב' ברוריה ביגמן לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי בתקופת כהונתו הגדיל פרופסור שאול שרייבר את מספר הבדיקות שביצעה הסוכנות בישראל באופן משמעותי וכיום מתבצעות בישראל כ- 400 בדיקות בשנה. (ההיקף גדל פי ארבע).

█ INADO – הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט

פרופסור שרייבר שהנהיג השנה מבדקי סימום באמצעות בדיקות דם, יישאר ב'הנהלת הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט' ויהיה אחראי על מערך ה- TUE (אישור ההחרגה של ספורטאים לשימוש בתרופות) מול הסוכנות העולמית WADA.

INADO – היא הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט  (Israel National Anti-Doping Organization) מהווה את הזרוע הביצועית של WADA במדינת ישראל.

INADO הינו גוף עצמאי ובלתי תלוי בעל הסמכות העליונה למניעת הסימום בספורט בארץ.  מומחה  בתחום ה- DOPINGסימום) ומניעתו, מתווה מדיניות, תקנון וקוד מחייבים לכל הספורטאים וגופי הספורט בישראל.

ממשלת ישראל, אשררה בישיבתה מיום ה-15.12.2011, את הצעת המחליטים המאמצת את אמנת אונסק"ו.

█ תפקידי הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט;

  • קביעת מדיניות בדיקות סימום בישראל – תדירות, ענפים, תחרויות, אימונים וכו`.
  • מינוי והכשרת צוותי בדיקה ופיקוח עליהם.
  • חינוך והסברה – פרסומים, הפניה לרשימת חומרים אסורים, תכני הסברה, פלטפורמות מקוונות נגישות.
  • שיפוט וענישה באמצעות בית הדין המשמעתי ובית הדין לערעורים של הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט.
  • גיבוש עמדה והצעה למדיניות ולתקנון לאומיים – כוללים באשר להרתעה ולענישה.
  • שיתוף פעולה בין-לאומי עם מעבדות בדיקה בארץ ובחוץ לארץ.
  • שיתוף פעולה עם גופים בין-לאומיים הנלחמים בתופעת הסימום בספורט.

לקריאת  – האמנה הבינלאומית למניעת סימום  בספורט – לחצו כאן.
דילוג לתוכן