פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות

דר’ עידו פלדור מ’רמבם’ נבחר למזכיר האיגוד הנוירוכירורגיה העולמי

איגוד ה-AASNS, האיגוד הרפואי המרכז כ-60% מהנוירוכירורגים בעולם, בחר לאחרונה בדוקטור עידו פלדור, רופא ישראלי מבבית החולים רמבם - הקריה הרפואית לבריאות האדם, לשמש בתפקיד בכיר ◄ איגוד ה-AASNS הוא האיגוד היבשתי הנוירוכירורגי הגדול ביותר בעולם והוא מאגד כ-60% מן הרופאים העוסקים בתחום זה בעולם, העוסק ב'התערבות ניתוחית במחלות' של מערכת העצבים המרכזית וכן מערכת העצבים ההיקפית, כולל המוח וחוּט השדרה.
0
0
דר' עידו פלדור מ'רמבם' מזכיר האיגוד הנוירוכירורגי העולמי ברקע: בית חולים רמבם| צילום: פיוטר פליטר | עיבוד: שולי סונגו©
דר’ עידו פלדור

דוקטור עידו פלדור, סגן מנהל המחלקה ל’נוירוכירורגיה’ בבית החולים רמבם – הקריה הרפואית לבריאות האדם, מונה בשבוע שעבר לתפקיד היוקרתי; מזכיר האיגוד האסייתי והאוסטרלי ל-נוירוכירורגיה Asian Australasian Society of  Neurological Surgeons) – AASNS).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

המינוי המכובד הוענק בתום הבחירות אשר נערכו בכינוס השנתי של איגוד ה-AASNS שהתקיים הפעם בעיר מומבאי, הגדולה ביותר ב-הודו, המשמשת כמרכז המוניציפלי השני בהודו ואחת מ-5 הערים הגדולות בעולם.

באירוע לקחו חלק מעל 1,500 משתתפים ובמהלכו נבחרה ירושלים עיר הבירה של מדינת ישראל כמקום מפגשו של הכינוס הבא של איגוד ה-AASNS, אשר יערך בשנת 2022.

איגוד ה-AASNS הוא האיגוד היבשתי הנוירוכירורגי הגדול ביותר בעולם והוא מאגד כ-60% מן הרופאים העוסקים בתחום זה בעולם, העוסק ב’התערבות ניתוחית במחלות’ של מערכת העצבים המרכזית וכן מערכת העצבים ההיקפית, כולל המוח וחוּט השדרה.

חברי האיגוד, למעשה, מעניקים שירות לכ-60% מהאוכלוסייה העולמית.

מדוברות בית החולים רמבם – הקריה הרפואית לבריאות האדם מסרה סגנית הדובר הגב’ דגנית קניג, לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; דר’ פלדור הוא מומחה ב’גידוּלי מוח‘ וב’רדיוכירורגיה‘.

דר’ פלדור התמחה במחלקה ל’נוירוכירורגיה‘ ב’מרכז רפואי הדסה’ ועשה התמחות על במרכז הרפואי על שם ג’ונס הופקינס בעיר בולטימור, הגדולה במדינת מרילנד, שבארצות הברית.

יצוין, כי ביולי האחרון, דורג על ידי המגזין ‘U.S News and World Report‘ במקום ראשון מתוך 14 בתי החולים הטובים ביותר בכל רחבי ארצות הברית.

כן ב’רויאל מלבורן הוספיטל’ שבעיר מלבורן היא בירת מדינת ויקטוריה והעיר השנייה בגודלה באוסטרליה.

דוקטור עידו פלדור, כתב עשרות מאמרים ומחקרים קליניים ובסיסיים וכן, כתב פרקים רבים בספרי לימוד בנוירוכירורגיה.

זאת ועוד; דר’ פלדור, הנו מרצה בתכניות לימודי הרפואה ועוסק במחקר קליני ומעבדתי בגידולי מוח.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן