101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות בריאות מינויים במגזר הציבורי סרטן

דר’ יסמין דגן מונתה למנהלת היחידה לכירורגית שד בביהח הלל יפה

דר' יסמין דגן, צמחה והחלה את עבודה כבר בתחילת דרכה הרפואית במרכז הרפואי הלל יפה-חדרה. בהמשך, שימשה כרופאה האחראית על שירות כירורגית השד במסגרת המערך הכירורגי ◄ פרופ' בוריס קסל, מנהל המערך הכירורגי של 'המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה': "רופאה מצוינת וברוכת כישרונות, שתסייע להמשיך לפתח את השירות לטובת ציבור המטופלות".
0
0
דר' יסמין דגן, מנהלת 'היחידה לכירורגית שד במערך הכירורגי של המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה' ברקע: בניין אשפוז | עיבוד ממחושב: שולי סונגו ©
דר’ יסמין דגן

דר’ יסמין דגן, היא מעתה (מאי 2021) מנהלת ‘היחידה לכירורגית שד במערך הכירורגי של המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה’. דוקטור דגן היא בוגרת בית הספר לרפואה של הטכניון ב-חיפה. התמחתה ב’כירורגיה כללית’ ב’מרכז הרפואי הלל יפה’ ובסיומה המשיכה לעבוד בבית חולים כ’כירורגית שד’ בכירה ושיתפה פעולה בתחום עם המכון לדימות השד, היחידה לאונקולוגיה ועוד.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

דר’ דגן, תושבת העיר רעננה, נשואה ואם לשלושה, עברה השתלמויות בארץ ובחוץ לארץ בנושאים מובילים ב‘טיפול כירורגי ב-סרטן שד’.

וכמו כן במיוחד בשימוש באולטרסאונד (סונר) שד, תוך ניתוחי וטכניקות של אונקופלסטיקה (השירות לשחזור שד).

דר’ דגן, היא גם בעלת מינוי אקדמי של מרצה קליני בבית ספר לרפואה של הטכניון, ובמקביל לפעילותה הקלינית, עוסקת תחת מינוי זה בהוראה וחינוך.

במסגרת תפקידה, דר’ דגן, פועלת לקידום שיתוף הפעולה של הכלל היחידות העוסקות בתחום ‘סרטן השד’ וכן, נמצאת בקשר הדוק עם רופאי הקהילה.

דר’ יסמין דגן, מקווה, כי תמשיך לפעול להטמעת שיטות וטכנולוגיות חדישות ב’כירורגיה של מחלות השד‘ ולעסוק בהתאמה אישית של הטיפול הכירורגי, תוך ראיית האדם מאחורי המחלה.

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה, הגב’ דפנה נבו, מסרה עוד לאתר כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי היחידה לכירורגיית שד במרכז הרפואי הלל יפה בעיר חדרה, מספקת כיום מענה ושירות למטופלות ולמטופלים עם מחלות שד.

כל זאת תוך הפעלת מרפאת סקר ומעקב, מרפאת מענה מהיר, ביצוע ניתוחים בשד, בתוך דגש על חשיבות התוצאה ה’קלינית‘ וה’אסתטית‘ ועוד.

מנהל המערך הכירורגי של ‘המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה’ פרופ’ בוריס קסל; “דר’ יסמין דגן, הצטרפה ל”הלל יפה” כבר בהיותה סטאז’רית ו”גדלה” במערך הכירורגי.

דר’ דגן, היא רופאה מצוינת ומרובת כישרונות ואני שמח על מינויה כמנהלת היחידה. בטוחני שתמשיך לפעול ללא לאות לטובת המטופלות והמטופלים שלה כפי שעשתה עד כה”.

0
0דילוג לתוכן