"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות לב וכלי דם

דר' איתן הלדנברג מנהל מח' לכירורגית כלי דם ב-'הלל יפה'

חבריו של דר' הלדנברג, אומרים; "זה אצלו ב(כלי) הדם"... הוא עוסק בפעילות אקדמית, זכה בפרסים על היותו מרצה מצטיין בפקולטה לרפואה בתל אביב והינו חבר באיגודים מקצועיים רבים, ביניהם; האיגוד הישראלי לכירורגית כלי דם, החברה הישראלית לטראומה, איגוד הכירורגים הישראלי ועוד.
דר' איתן הלדנברג מנהל מחלקה לכירורגית כלי דם במרכז הרפואי הלל יפה | ברקע תרשים תסמיני מחלות עורקים | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דר' איתן הלדנברג

דר' איתן הלדנברג, תושב מושב בְּנֵי צִיּוֹן, באזור השרון, מצפון לרעננה, מונה לאחרונה, מונה לתפקיד מנהל המחלקה לכירורגיית כלי דם ב'מרכז הרפואי הלל יפה' בעיר חדרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

דר' הלדנברג, הנו בוגר הפקולטה לרפואה (בהצטיינות) בטכניון, בחיפה את התמחותו בכירורגית כלי דם ואת שנת הסטאז', כמו גם את שנות התמחותו ב-כירורגיה כללית וב'כירורגית כלי דם' סיים במרכז הרפואי שיבא, תל השומר – בית החולים של המדינה ברמת גן.

חבריו של דר' הלדנברג, אומרים; "זה אצלו ב(כלי) הדם"… בתום התמחותו, ביצע השתלמות ב'כירורגיה אנדווסקולרית' בבית החולים סנט מרי בעיר לונדון, אנגליה.

בסיום ההתמחות עבד ככירורג כלי דם בכיר בבית החולים איכילוב בתל אביב והחל משנת 2010 ועד למינוי בבית החולים "הלל יפה" עבד בבית החולים אסף הרופא בתחילה כמנהל מערך מרפאות החוץ ומכון כלי הדם ומשנת 2015, ניהל את המחלקה לכירורגיית כלי דם.

דר' איתן הלדנברג, עוסק בפעילות אקדמית, זכה בפרסים על היותו מרצה מצטיין ב-פקולטה לרפואה בתל אביב והינו חבר באיגודים מקצועיים רבים, ביניהם; האיגוד הישראלי לכירורגית כלי דם, החברה הישראלית לטראומה, איגוד הכירורגים הישראלי ועוד.

בין התוכניות של דר' הלדנברג, פיתוח השירות בתחום כירורגית כלי הדם באפיקים כגון; טיפול אנדווסקולרי (הכנסת תומכנים מכוסים) למפרצות של אבי העורקים, פתיחת יחידה לטיפול בנתיבי גישה ל-דיאליזה, טיפול מתקדם במחלות ורידים ועוד.

"חשוב לי למצב את המחלקה כמחלקה מובילה בתחום כירורגית כלי הדם בישראל" מציין לסיכום דר' איתן הלדנברג.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן