איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חינוך

דר’ איתי אשר, המדען הראשי של משרד החינוך הלך לעולמו

איתי, בן 47, נשוי ואב לשלושה ילדים, אשר, דוקטור במדעי המוח מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, בעבר שימש כעמית מחקר בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, וכראש תחום מחקר ופיתוח במכון "אבני ראשה".היה בעל תעודת הוראה ותואר ראשון בפסיכולוגיה, ובתחומי החקר שלו עסק רבות בשיטות מדידה והערכה. הלוויתו תתקיים מחר, יום ד', בשעה 17:00, בבית העלמין מנוחה נכונה בעיר באר-שבע.
דר' איתי אשר, המדען הראשי של משרד החינוך, זיכרונו לברכה | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
דר’ איתי אשר, זיכרונו לברכה

דר’ איתי אשר, המדען הראשי של משרד החינוך, הלך הלילה (שלישי, כ”ד באלול התשע”ט) לעולמו לאחר מחלה קשה. הוא החל את עבודתו במשרד בשנת 2014, בתפקיד ‘ממונה על ניסויים ומחקרים חינוכיים’ והחל משנת 2016 משמש כמדען של משרד החינוך.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

אשר, בן 47, היה נשוי ואב לשלושה ילדים, הלוויתו תתקיים מחר, יום רביעי, בשעה 17:00, ב’בית העלמין מנוחה נכונה’ בעיר באר-שבע.

מנכל משרד החינוך מר שמואל אבואב, פרסם הבוקר הודעת השתתפות בצער; “בצער רב ובשיברון לב כבד, אנו מודיעים על פטירתו של דר’ איתי אשר, ששימש המדען הראשי של המשרד, שהלך הלילה לעולמו לאחר מחלה קשה.

לכתו של איתי אשר, בן 47, נשוי ואב לשלושה ילדים, הותיר בנו, כולנו, פצע כואב.

איתי, החל את עבודתו במשרד בשנת 2014, בתפקיד ממונה על ניסויים ומחקרים חינוכיים, והחל משנת 2016, משמש כמדען של המשרד.

איתי , אדם יוצא דופן באישיותו, בנועם הליכותיו ובתפיסת העולם המחקרית שלו, הוביל קו חדש, מקורי ורענן בכל תחומי המחקר החינוכי. הוא התבלט בשיח המחקרי הישראלי, והוביל תהליכים מעוררי השראה ליצירת גשר בין שדה המחקר לשדה החינוכי – בין הפרקטיקה החינוכית לתיאוריה.

בהתאם לאופיו הייחודי, הוא הוא שינה את האופן שבו מוסדות המחקר תופסים את לשכת המדען, ובכירי החוקרים, מהאוניברסיטאות המובילות, הוקסמו מאישיותו והפכו חלק מהשיח המחקרי של המשרד.

איתי אשר, דוקטור במדעי המוח מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, בעבר שימש כעמית מחקר בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, וכראש תחום מחקר ופיתוח במכון “אבני ראשה“.

הוא בעל תעודת הוראה ותואר ראשון בפסיכולוגיה, ובתחומי החקר שלו עסק רבות בשיטות מדידה והערכה.

איתי יחסר לנו מאוד”. ספד לו מנכל משרד החינוך מר שמואל אבואב.

יהי זכרו ברוך.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן