פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כאן נתניה פלילים

דניאל כורמיאן, תושב נתניה מואשם בעבירות של מעשי סדום בקטינים

הנאשם דניאל כורמיאן, ביצע מעשי סדום ומעשים מגונים בארבעה קטינים בני 12-13, כאשר חלקם היו בני 9 בלבד, כאשר המעשים, החלו מצדו ◄הנאשם כורמיאן, הנו נטול עכבות ומורא וכי הוא בעל דחפים מיניים אותם מתקשה לרסן ומכאן קיים יסוד סביר לחשש שיסכן ביטחונם של קטינים בסביבתו...
0
0
דניאל כורמיאן, תושב נתניה בן 23, מואשם בגין ריבוי עבירות של מעשי סדום ומעשים מגונים | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דניאל כורמיאן, נתניה

דניאל (שמעון בן יוסי) כורמיאן, בן 23, תושב נתניה, הואשם היום (שני, ח’ בשבט התש”פ) בגין ריבוי עבירות של מעשי סדום ומעשים מגונים בקטינים שפורטו בכתב אישום שהוגש לבית המשפט המשפט המחוזי – מרכז,  על ידי  פרקליטות מחוז מרכז (פלילי).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מכתב האישום שהוגש על ידי נציגת פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) עורכת דין יעל לוי, עולה, כי הנאשם דניאל כורמיאן, ביצע מעשי סדום ומעשים מגונים בארבעה קטינים בני 12-13, כאשר חלקם היו בני 9 בלבד, כאשר המעשים, החלו מצדו.

ארבעת הקטינים, למדו בבית הספר בעיר נתניה בו הוא שימש הנאשם כורמיאן, כ’סייע‘. בחלק מהתקופה הרלוונטית, התגורר הנאשם בסמיכות לקטין (“א.א“) כפי שעולה באישום הראשון, יליד 2007.

במשך 3 שנים, כאשר היה פוקד המתלונן (“א.א“) את בית משפחתו של הנאשם דניאל כורמיאן, מדי שבת, היה זה, מבצע בו מעשים מגונים. באחת מההזדמנויות הנאשם הנאשם כורמיאן, אף ביצע בקטין מעשה סדום.

ראש שלוחת תל אביב והמרכז אגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים עורכת דין עדי לבני, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי מכתב האישום, עולה עוד, כי הנאשם פיתח קשר קרוב עם ב.ב, הקטין באישום השני, יליד 2006.

במספר הזדמנויות שונות הנאשם כורמיאן, ביצע בקטין מעשה סדום וזאת ברכבו ובבית בו הוא מתגורר עם אשתו, בעת שלא הייתה בביתם.

█  דניאל כורמיאן, הנו נטול עכבות ומורא וכי הוא בעל דחפים מיניים אותם מתקשה לרסן

כמו כן, לפי האישום השלישי והרביעי, הנאשם כורמיאן, ביצע מעשים מגונים בשני קטינים נוספים; “ג.ג“; ו-“ד.ד“, ילידי 2007, במספר הזדמנויות שונות ברכבו, בכיתה בה למד אחד מהם ובבריכה בעיר נתניה.

 עוזרת בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) עורכת דין לוי, כתבה בבקשה למעצר עד תום ההליכים לפי סעיף 21 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה-מעצרים), התשנ”ו-1996 (מ”ת1-20) כי; “מעשיו של המשיב ונסיבות האירועים, ובפרט העובדה, כי המשיב ביצע חלק המעשים בבריכה ציבורית, מקום בו עוברים עוברי אורח וכן ברכבו, בפרהסיה, כל אלה מלמדים, כי המשיב (כורמיאן) הנו נטול עכבות ומורא וכי הוא בעל דחפים מיניים אותם מתקשה לרסן נתניהומכאן קיים יסוד סביר לחשש שיסכן ביטחונם של קטינים בסביבתו…

המשיב (כורמיאן) ניצל את גילם הצעיר של קטינים, עליהם היה אחראי ושעל חינוכם היה אמון, תוך שניצל את אמונם ואת אמון הוריהם בו והשתמש בארבעתם ככלים לסיפוק יצריו וסטייתו המינית.

כורמיאן, גזל מן הקטינים את תמימותם, פגע בגופם ובנפשם הרכה וחילל את ילדותם. כנגד שניים מהם הוא אף ביצע מעשי סדום תוך שמסב להם כאב רב, כאשר מעשיו המתוארים בכתב האישום, החלו לפני כשלוש שנים, כאשר הקטינים היו בני 9 בלבד“.

אל כתב אישום נגד דניאל כורמיאן,

אל בקשת מעצר דניאל כורמיאן.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן