אסטרולוגיה חדשות כתוב בכוכבים מלחמת חרבות ברזל

דניאל הָגַרִי, דובר צה”ל האיש שכולנו מחכים בכל יום למוצא פיו

תאריך הלידה שלו, הינו; 20.12.1976 ויש לו כוכבים רבים ב’מזל קשת‘ ולכן, הוא לקח את מאפייני המזל, אך רק את הטובים שבהם J. הכוכבים של היגיון, ועשייה במזל קשת, הינם כוכבים שמבטאים אומץ לב, ספונטניות ועשייה למען מטרה צודקת בדרך בלתי פוסקת. מספר המזל שלו, הינו; 1 ועל כן, אין לו בעיה להיות לבד ולא פלא שהינו דמות כריזמטית המושכת אחריו אנשים בראותם את הרצינות בה הוא מתייחס לכל תחום ◄ במידה ויחליט בשלב כלשהו ללכת ל'פוליטיקה' הוא בהחלט האדם המתאים ולאנשים כמוהו בהנהגת המדינה - כולנו זקוקים.
0
0
תת-אלוף דניאל הָגַרִי, דובר צה"ל, תאריך הלידה שלו; 20.12.1976, בן ’מזל קשת‘ | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
תא”ל דניאל הָגַרִי

דניאל הגרי, קצין צה”ל בדרגת תת-אלוף, המשמש דובר צה”ל ושמו זרח ב’מלחמת חרבות ברזל’ שימש קודם לכן, ראש מספן הים, מפקד שייטת 13, עוזר הרמטכ”ל וראש מחלקת המבצעים של חיל הים. הָגַרִי, פרץ לחיינו מאז אותה השבת השחורה ומאז הוא מלווה אותנו יום יום, עד השבוע. מעניין ללמוד על האדם שהוא ולא רק על הדמות שבמסך.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

כיאה לדובר צהל, הציפייה של כולנו שיהיה אדם ישר, אמין ורודף צדק ואכן, אלה הן התכונות המאוד בולטות שלו כשבוחנים את “המפה האישית” שלו (אסטרולוגיה).

תאריך הלידה שלו, הינו; 20.12.1976 ויש לו כוכבים רבים ב’מזל קשת‘ ולכן, הוא לקח את מאפייני המזל, אך רק את הטובים שבהם J.

הכוכבים של היגיון, ועשייה במזל קשת, הינם כוכבים שמבטאים אומץ לב, ספונטניות ועשייה למען מטרה צודקת בדרך בלתי פוסקת.

מספר המזל שלו, הינו; 1 ועל כן, אין לו בעיה להיות לבד ולא פלא שהינו דמות כריזמטית המושכת אחריו אנשים בראותם את הרצינות בה הוא מתייחס לכל תחום.

יש ב’מפה האסטרולוגית‘ שלו ניגודיות מעניינת שהיא זו אשר גורמת לו להיות כל כך ייחוּדי. מצד אחד הוא ‘בן מזל קשת‘ המתאפיין בנחמדות, ספונטניות ולעיתים אפילו בקלילות יתר.

אך מצד שני הכוכב הדומיננטי ביותר ב-מפה שלו הוא; ‘סטוּרן‘ שנחשב לכוכב הרציני ביותר והוא זה אשר משפיע עליו ועל דרך חייו, זהו הכוכב אשר נחשב ל”זקן השבט” חכם ומלמד את כולם בסבלנות אין קץ.

הגרי, יודע להגיד את המילה הנכונה בזמן הנכון, לא מתלהם ותמיד מחושב. ולכן, אין פלא שנבחר לתפקידו כ-דובר צה”ל שהרי מצד אחד יש לו את היכולות הדרושות להיות לוחם אמיץ ושוחר צדק.

מצד שני, הגרי, מחוּשב מאוד, מחשבתו מעמיקה והנטייה שלו היא לחשוב על דברים לעומק, לפני שהוא אומר אותם.

ואכן, יכולנו לשמוע בכל החודשים האחרונים שליווה אותנו כמה וכמה פעמים שאלות מאתגרות שהוא כאדם שיש לו יכולת להוביל את המחנה, לא נפל בפח של אף אחד ותמיד הייתה לו התשובה הנכונה בכל מצב.

הוא כולו חדוּר מטרה ואנשים ולוחמים תמיד מחפשים את קרבתו. יש לו הרבה חברים, אך את עצמו הוא שומר ל”משפחה הגרעינית“.

הוא נחמד, אדיב ומסביר פנים לכולם, אך יודע גם לשמור על עצמו. מבחינה רגשית, יש לו מבנה פנימי מעוּדן והוא יודע ויכול להזדהות עם אנשים הסובלים לידו ולתת להם מעצמו.

בעיקרון, הגרי, אדם שיותר נותן לזולת, לחברה ולמדינה מאשר שהוא מקבל והוא בסדר גמור עם תחושה זו, כשהוא יודע שהוא פועל למטרת האידיאלים בהם הוא מאמין.

ועם כל התכונות הללו, אין פלא שכולנו חיכינו לכל מוצא פיו ולמעשה, האמנו לו, יותר ממה שהאמנו להצהרות הממשלה.

במידה ויחליט בשלב כלשהו ללכת ל’פוליטיקה‘ הוא בהחלט האדם המתאים ולאנשים כמוהו בהנהגת המדינה – כולנו זקוקים.

בהצלחה לו ולכולנו.

0
0Tags

אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן