פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כאן ילדי ישראל מבזקים כאן ישראל צרכנות

דניאלי צעצועים נקנסה ב-120 אלף ₪ על ייבוא ומכירת צעצועי ילדים

לחברה (דניאלי צעצועים) ניתנה, על ידי הממונה על התקינה ב-משרד הכלכלה והתעשייה, הזדמנות לתקן את הליקויים שאינם עומדים בהוראות התקן הרשמי ואולם, דניאלי צעצועים לא תיקנה אותם ◄ בית משפט השלום בבאר שבע, הטיל על החברה קנס עונשי בסך של 120,000 ₪ וכן התחייבות כספית נוספת על סך 50,000 ₪ להימנע מביצוע עבירות על חוק התקנים למשך 3 שנים.
0
0
יעקב וכטל הממונה על התקינה של משרד הכלכלה והתעשייה, ברקע: חברת דניאלי ציוד לגני ילדים (דניאלי צעצועים) בקרית מלאכי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
יעקב וכטל

חברת דניאלי ציוד לגני ילדים (דניאלי צעצועים) שייבאה עשרות צעצועי ילדים (צעצוע רכיבה –”בימבות” תוצרת חברת KukuToys דגם NP-4421 ונדנדות תוצרת חברת KukuToys דגם SW-1422) אשר אינם עומדים בהוראות התקן הרשמי, שנועד למנוע סיכון בטיחותם ושלומם של הילדים, החל על צעצועי ילדים ושהעמידה אותם למכירה בחנותה בעיר קריית מלאכי, הורשעה באחרונה ב’הסדר טיעון’ בבית משפט השלום בבאר שבע שהטיל על החברה קנס עונשי בסך של 120,000 ₪ וכן התחייבות כספית נוספת על סך 50,000 ₪ להימנע מביצוע עבירות על חוק התקנים למשך 3 שנים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בבית משפט השלום בעיר באר שבע, נקבע עוד (25/11/20) כי לחברה (דניאלי צעצועים) ניתנה, על ידי הממונה על התקינה ב-משרד הכלכלה והתעשייה, הזדמנות לתקן את הליקויים ואולם, הנאשמת דניאלי צעצועים לא תיקנה אותם.

לאור עובדות אלו ובעקבות כך, הוכרזה דניאלי צעצועים כ-מפרת אמון, בהתאם ל’פקודת הייבוא והייצוא‘. כתב האישום, הוגש מבהירים ב-משרד הכלכלה והתעשייה, כתוצאה ממאמצי אכיפה של מינהל התקינה וההליכים המשפטיים נוהלו על ידי הלשכה המשפטית במשרד הכלכלה.

מנהל חברת דניאלי צעצועים , הופנה לתהליך של ‘סגירת תיק בהסדר‘ שבמסגרתו ישלם תשלום נוסף בסך של 14,600 ₪ וכמו – כן, יקבל אחריות על מחויבותו על פי חוק, לפקח ולמנוע העבירות, כאמוּר וכן התחייב, כי לא לחזור על עבירות אלו.

הממונה על התקינה של משרד הכלכלה והתעשייה, מר יעקב וכטל, קובע, כי; “על פי חוק התקנים, אין לייצר, למכור ולייבא מוּצר אשר אינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי, החל עליו”.

הפרת הוראות תקן רשמי, עשויה לפגוע בבריאות המשתמשים במצרך ואף לסכן חיי אדם ועל יבואן ועוסק לוודא שהמצרך עומד בכל ההוראות הקבועות בתקן” – הוסיף וסיכם הממונה על התקינה של משרד הכלכלה והתעשייה.

מינהל התקינה ב-משרד הכלכלה והתעשייה‘ מבהיר, כי הוא נחוּש לשמור על בטיחות הצרכנים והציבור ובייחוד מצרכים המיועדים לילדים ותינוקות וימשיך לבצע בדיקות שוטפות ויזוּמות באשר ל’מוצרים עליהם חל תקן רשמי‘.

מי שאינו עומד ב-הוראות התקן הרשמי ומסכן את ציבור הצרכנים והמשתמשים, צפוי לסנקציות משמעותיות הקבועות בחוק הן במישור המנהלי והן במישור הפלילי.

█ דניאלי צעצועים

חברת דניאלי ציוד לגני ילדים (דניאלי צעצועים)

חברת “דניאלי צעצועים בעירבון מוגבל – ציוד לגני ילדים, ברח’ המלאכה 7 אזור התעשייה, קריית מלאכי, הוקמה בשנת 1980, עם שחרורו מצהל של מייסד החברה דניאלי בנימין, מעידה על עצמה, כי היא מעמידה ציוד לגני ילדים לספק את כל מכלול העזרים הנדרשים להפעלת גני ילדים בהתאם לדרישות הגננות ומוסדות החינוך.

החברה מפעילה, לדבריה את החנות, הגדולה ביותר בארץ (כ-750 מטרים ריבועים) לציוד לגני ילדים וצעצועים, מספקת לילדים את הצעצועים וחומרי הלימוד האיכותיים, החינוכיים והמפתחים ביותר, היות והיא רואה את המשחק כחלק בלתי נפרד מחיי הילד.

על לקוחות החברה, נמנים; גני עירייה וגנים פרטיים, בתי ספר, מוסדות, עיריות ועוד…

כמו כן, מפעילה חברת דניאלי צעצועים ניידות שירות המגיעות לגני הילדים ומוסדות החינוך השונים.

0
0דילוג לתוכן