בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות עיתונות | תקשורת המונים רדיו | טלוויזיה

דליה דורנר החלטת 'כאן' להפסיק ההתקשרות עם 'קודה' תגובה ראויה

נשיאת מועצת העיתונות והתקשורת, כב' השופטת בית המשפט העליון (בדימוס) דליה דורנר, מברכת על התגובה החד-משמעית של מועצת תאגיד השידור "כאן" להפסיק את ההתקשרות עם חברת "קודה תקשורת " לאחר שנחשפו פגמים אתיים בהפקת הסדרה "מחוז ירושלים".
דליה דורנר, כב' השופטת בית המשפט העליון (בדימוס) נשיאת מועצת העיתונות והתקשורת ברקע לוגו המועצה | צילום: לשכת העיתונות הממשלתית | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
דליה דורנר

"החלטת "כאן" תאגיד השידור הישראלי, להפסיק את ההתקשרות עם חברת 'קודה' מפיקת הסדרה 'מחוז ירושלים' – בתגובתה החד משמעית של התאגיד, הרואה בביוּם מציאת נשק ובשתילת נשק בביתו של תושב עיסאוויה, מעשה הנוגד את מהות השידור הציבורי, ערכיו ושליחותו – היא התגובה הראויה – כך הגיבה בסוף השבוע, נשיאת מועצת העיתונות והתקשורת, כב' השופטת בית המשפט העליון (בדימוס) דליה דורנר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

"'מועצת העיתונות והתקשורת' ראתה את המעשה בחומרה והתריעה עליו" – אמרה כב' השופטת בדימוס דליה דוֹרְנֶר שהוסיפה, כי; "תגובת התאגיד, מהווה תמרור אזהרה אדום וברור למי שינסה להפוך בעתיד סדרה דוקומנטרית לאירוע אילוסטרציה מבוּיים.

תפקידה של עיתונות הוא להביא לציבור תמונת מצב כמות שהיא. כל חריגה אתית משליחות מקצועית זאת פוגעת באמון הציבור בתקשורת וברבים וטובים העושים את עבודתם העיתונאית נאמנה". אמרה דורנר.

דובר מועצת העיתונות והתקשורת בישראל מר אמיר רוזנבליט מסר והבהיר לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; בהודעת "כאן" תאגיד השידור הישראלי, נאמר, עוד; "ב'תאגיד' אין מקום ואין כל סובלנות לשקרים לציבור ולהפללת אנשים חפים מפשע.

יידע כל מי שעובד למען השידור הציבורי, כי עליו להתייחס ביראת קודש לכללי האתיקה.

לפיכך, הוחלט, כי תופסק לאלתר העבודה עם חברת "קודה"  באופן גורף וכי תופסק לאלתר העבודה עם כל המעורבים בזיוף". נאמר בהודעת "כאן" תאגיד השידור הישראלי.

נשיאת מועצת העיתונות והתקשורת, כב' השופטת בדימוס, דורנר, הוסיפה וסיכמה; "אכן כך, ראוי שגוף מוביל בשידור הציבורי, יגן על ערכי האתיקה המובאים בתקנון האתיקה של מועצת העיתונות – ועליהם נמשיך להגן".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן