101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות פרסום | יח"צ | דוברות | שיווק קורונה | Covid-19

דוניצה תקשורת נבחרה על ידי זום (Zoom) כמשרד יחסי הציבור

"דוניצה" נחשב כאחד המשרדים הוותיקים בישראל, המתמחה ביחסי ציבור וייעוץ תקשורתי, בעיקר לחברות מוטות טכנולוגיה ◄בימי הסגר והבידוד של אזרחי ישראל בעקבות התפשטות 'נגיף קורונה | Covid-19' הפכה אפליקציית שיחות הווידאו של חברת 'זוּם' (Zoom Video Communications) לאחד היישומים הפופולריים בעולם ובישראל ולאמצעי מרכזי לשמירת קשר בין אנשים, בין אם מדובר בעסקים שעובדים מן הבית, מערכות חינוך, חברים או בני משפחה.
0
0
נחום דוניצה איש יחסי ציבור של חברת אפליקציית שיחות הווידאו ברשת של חברת Zoom Video Communications בישראל | צילום: רוני פרל | עיבוד צילום: שולי סונגו©
נחום דוניצה | ברקע: זוּם

אפליקציית שיחות הווידאו ברשת של חברת ‘זוּם’ (Zoom Video Communications) בישראל, בחרה בחברת “דוניצה תקשורת” ליחסי הציבור המתמחה בטכנולוגיה של מר נחום דוניצה, לנהל את הפעילות התקשורתית ויחסי הציבור של חברת “זום” במדינת ישראל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בימי הסגר והבידוד הכפוי של אזרחי ישראל והעולם כולו בעקבות התפשטות ‘נגיף קורונה | Covid-19‘ הפכה אפליקציית שיחות הווידאו של חברת ‘זוּם’ (Zoom Video Communications) לאחד היישומים הפופולריים בעולם ובישראל ולאמצעי מרכזי לשמירת קשר בין אנשים, בין אם מדובר בעסקים שעובדים מן הבית, מערכות חינוך, חברים או בני משפחה.

לחברת ‘זוּם’ שנוסדה בארצות הברית בשנת 2011 על ידי אריק יואן, מהנדס בכיר בסיסקו מערכות, דרך חברת Webex שרכשה, שפיתחה אף היא מוצר בתחום ועידות הווידאו. המטה הראשי של חברת ‘זוּם’ בסן חוזה העיר השלישית בגודלה במדינת קליפורניה.

'זוּם' Zoom Video Communications | לוגויש כיום מעל 200 מיליון משתמשים ושווי השוק של החברה כ-32 מיליארד דולר.

דוניצה” נחשב כאחד המשרדים הוותיקים בישראל, המתמחה ביחסי ציבור וייעוץ תקשורתי, בעיקר לחברות מוטות טכנולוגיה.

בין לקוחות החברה; Samsung Electronics (מרכז החדשנות) EPSON, רד תקשורת, HARMAN, frog, Effective Space, XJet, קליבר,דיינבוק, Universal Robots ואחרים.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן