מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות מינויים במגזר הציבורי מסחר | תעשייה

דוד לפלר מעתה מנכל משרד הכלכלה והתעשייה כך אושר על ידי הממשלה

שר הכלכלה והתעשייה, מר עמיר פרץ, ברך את לפלר עם כניסתו לתפקיד; "ניסיונו הרב של לפלר במגזר הציבורי והיכרותו המעמיקה עם משרדי הממשלה והשלטון המקומי, יסייעו לו בהובלת המשרד ובטיפול באתגרים הניצבים בפנינו, בראשם החזרת המשק לפעילות כלכלית כפי שנצפתה טרם ימי הקורונה בקידום העסקים הקטנים, פיתוח התעשייה והעצמת השכירים והעצמאים בישראל".
דוד לפלר מנכל משרד הכלכלה והתעשייה | צילום: ניב קנטור | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
דוד לפלר

דוד לפלר הוא מנכל משרד הכלכלה והתעשייה החדש, כך אושר היום (ראשון, ח’ בסיון התש”פ) על ידי הממשלה לאחר בחירתו של שר הכלכלה והתעשייה, חבר כנסת עמיר פרץ, למנות את מר לפלר לתפקיד מנכל משרד הכלכלה והתעשייה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

כזכוּר, מר לפלר, כיהן כיושב ראש הועדה המחוזית לתכנון ובנייה דרום עד כה והוא  יחליף בתפקידו את המנכל מר שי רינסקי, שהודיע רק לאחרונה על סיום תפקידו.

 בהיותו משרד ביצועי מרכזי משרד הכלכלה והתעשייה, אמון על מגוון רחב של כלים ואמצעי סיוע, שנועדו לקדם את המשק הישראלי, התעשייה הישראלית והעסקים ולעודד את הצמיחה הכלכלית בישראל.

המשרד נוגע במספר רב של תחומי פעילות כלכליים מרכזיים, ביניהם קידום ופיתוח אזורי תעשייה, פעילותה הכלכלית הבינלאומית של ישראל, קידום ועידוד יזמות טכנולוגית והטיפול ביוקר המחיה.

בנוסף, פועל המשרד רבות לשחרור חסמים והפחתת נטל הבירוקרטיה מול משרדי הממשלה והרשויות המקומיות.

לפלר, שמונה לכהן כמנכל המשרד,בעל תואר MA במינהל עסקים ובמדע המדינה, הינו בעל ניסיון עשיר במשרדי הממשלה ובמגזר הציבורי, החל מתפקידו כעוזרו הפרלמנטרי של יצחק רבין זכרונו לברכה.

כמו כן, מנכל שירות התעסוקה, מנכל משרדי המדע, התרבות והספורט ומשרד הגנת הסביבה ושירות בתפקידים ציבוריים בהם חבר בדירקטוריונים שונים.

בהם שימש מר לפלר, כיושב ראש ועדת המכרזים בדירקטוריון חברת החשמל ועד לתפקידו האחרון כיושב ראש הועדה המחוזית לתכנון ובניה דרום.

שר הכלכלה והתעשייה, מר עמיר פרץ, הודה למנכל היוצא, מר שי רינסקי, על הובלתו בשנים האחרונות את משרד הכלכלה והצעדתו בתחומי התעשייה, היצוא, העסקים והצרכנות.

“אני רוצה להודות למנכל היוצא, מר רינסקי, על שיתוף הפעולה והמקצועיות שהובילה את משרד הכלכלה להישגים במספר רב של תחומים”.

השר פרץ, הוסיף וברך את מר דוד לפלר עם כניסתו לתפקיד וציין, כי; “ניסיונו הרב של לפלר במגזר הציבורי והיכרותו המעמיקה עם משרדי הממשלה והשלטון המקומי, יסייעו לו בהובלת המשרד ובטיפול באתגרים הניצבים בפנינו, בראשם החזרת המשק לפעילות כלכלית, כפי שנצפתה טרם ימי הקורונה בקידום העסקים הקטנים, פיתוח התעשייה והעצמת השכירים והעצמאים בישראל”.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן