101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות מינויים במגזר הציבורי מסחר | תעשייה

דוד לפלר מעתה מנכל משרד הכלכלה והתעשייה כך אושר על ידי הממשלה

שר הכלכלה והתעשייה, מר עמיר פרץ, ברך את לפלר עם כניסתו לתפקיד; "ניסיונו הרב של לפלר במגזר הציבורי והיכרותו המעמיקה עם משרדי הממשלה והשלטון המקומי, יסייעו לו בהובלת המשרד ובטיפול באתגרים הניצבים בפנינו, בראשם החזרת המשק לפעילות כלכלית כפי שנצפתה טרם ימי הקורונה בקידום העסקים הקטנים, פיתוח התעשייה והעצמת השכירים והעצמאים בישראל".
0
0
דוד לפלר מנכל משרד הכלכלה והתעשייה | צילום: ניב קנטור | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
דוד לפלר

דוד לפלר הוא מנכל משרד הכלכלה והתעשייה החדש, כך אושר היום (ראשון, ח’ בסיון התש”פ) על ידי הממשלה לאחר בחירתו של שר הכלכלה והתעשייה, חבר כנסת עמיר פרץ, למנות את מר לפלר לתפקיד מנכל משרד הכלכלה והתעשייה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

כזכוּר, מר לפלר, כיהן כיושב ראש הועדה המחוזית לתכנון ובנייה דרום עד כה והוא  יחליף בתפקידו את המנכל מר שי רינסקי, שהודיע רק לאחרונה על סיום תפקידו.

 בהיותו משרד ביצועי מרכזי משרד הכלכלה והתעשייה, אמון על מגוון רחב של כלים ואמצעי סיוע, שנועדו לקדם את המשק הישראלי, התעשייה הישראלית והעסקים ולעודד את הצמיחה הכלכלית בישראל.

המשרד נוגע במספר רב של תחומי פעילות כלכליים מרכזיים, ביניהם קידום ופיתוח אזורי תעשייה, פעילותה הכלכלית הבינלאומית של ישראל, קידום ועידוד יזמות טכנולוגית והטיפול ביוקר המחיה.

בנוסף, פועל המשרד רבות לשחרור חסמים והפחתת נטל הבירוקרטיה מול משרדי הממשלה והרשויות המקומיות.

לפלר, שמונה לכהן כמנכל המשרד,בעל תואר MA במינהל עסקים ובמדע המדינה, הינו בעל ניסיון עשיר במשרדי הממשלה ובמגזר הציבורי, החל מתפקידו כעוזרו הפרלמנטרי של יצחק רבין זכרונו לברכה.

כמו כן, מנכל שירות התעסוקה, מנכל משרדי המדע, התרבות והספורט ומשרד הגנת הסביבה ושירות בתפקידים ציבוריים בהם חבר בדירקטוריונים שונים.

בהם שימש מר לפלר, כיושב ראש ועדת המכרזים בדירקטוריון חברת החשמל ועד לתפקידו האחרון כיושב ראש הועדה המחוזית לתכנון ובניה דרום.

שר הכלכלה והתעשייה, מר עמיר פרץ, הודה למנכל היוצא, מר שי רינסקי, על הובלתו בשנים האחרונות את משרד הכלכלה והצעדתו בתחומי התעשייה, היצוא, העסקים והצרכנות.

“אני רוצה להודות למנכל היוצא, מר רינסקי, על שיתוף הפעולה והמקצועיות שהובילה את משרד הכלכלה להישגים במספר רב של תחומים”.

השר פרץ, הוסיף וברך את מר דוד לפלר עם כניסתו לתפקיד וציין, כי; “ניסיונו הרב של לפלר במגזר הציבורי והיכרותו המעמיקה עם משרדי הממשלה והשלטון המקומי, יסייעו לו בהובלת המשרד ובטיפול באתגרים הניצבים בפנינו, בראשם החזרת המשק לפעילות כלכלית, כפי שנצפתה טרם ימי הקורונה בקידום העסקים הקטנים, פיתוח התעשייה והעצמת השכירים והעצמאים בישראל”.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן