איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אוניברסיטה | מכללה חדשות כאן באר שבע מינויים במגזר הציבורי

ג’ף קיי מונה לסגן נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב לקשרי ציבור

מר קיי, יעסוק גם בפיתוח משאבים של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, יחליף את פרופ' סטיב רוזן ויחל בתפקיד בחודש יולי; מר קיי, היה ועודנו מעורב בפיתוח ידע והשתלמויות אודות המגזר השלישי בישראל, בדגש על הכלים הדרושים לבניית יכולת, פילנתרופיה יעילה ופיתוח בר-קיימא. נשיא אוניברסיטת בן-גוריון, פרופ' דניאל חיימוביץ; המצוינות והמסירות המקצועית של קיי לעניינים חברתיים וקהילתיים הופכות אותו למועמד המתאים ביותר לתפקיד.
ג'ף קיי, סגן נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב לקשרי ציבור ופיתוח משאבים | צילום: דני מכליס | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ג’ף קיי

הוועד המנהל של אוּנִיבֶרְסִיטַת בֶּן-גּוּרִיּוֹן בַּנֶּגֶב, אישר אמש (שלישי, ט”ו בסיון התשע”ט) את המינוי של  מר ג’ף קיי לתפקיד סגן הנשיא לקשרי ציבור ופיתוח משאבים. קיי, שנבחר על ידי ועדת חיפוש בראשות נשיא האוניברסיטה, פרופ’ דניאל חיימוביץ, יחליף את פרופ’ סטיב רוזן ויחל בתפקיד בחודש יולי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מאז שעלה מסקוטלנד לארץ ישראל בשנת 1982, מילא קיי, מגוון תפקידי הובלה במגזר השלישי בישראל. בתום קריירה של 10 שנים כמורה בחינוך המיוחד וכמנהל בית ספר, הפנה את מאמציו לתחום הפילנתרופי.

ב-25 השנים האחרונות גייס מספר רב של תרומות פילנתרופיות משמעותיות, עסק בבניית שותפויות וניהול משא ומתן מוצלח עם משרדי האוצר, הביטחון, השיכון, החינוך, ראש הממשלה, צהל ועוד.

בנוסף, פיקח על הזדמנויות למענקים שהוצעו על ידי מחלקת המדינה של ארצות הברית.

בין היתר שימש מר קיי כסגן נשיא ומנכל הקרן לידידות, מנכל לפיתוח משאבים וענייני ציבור בסוכנות היהודית לישראל ושליח קהילתי לפדרציה היהודית של מטרופולין דטרויט. מר קיי, נמנה גם עם מייסדי האקדמיה הישראלית לפילנתרופיה .

עוזר לדובר האוניברסיטה מר גיל בן יוסף, מסר לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי מר קיי, היה ועודנו מעורב בפיתוח ידע והשתלמויות אודות המגזר השלישי בישראל, בדגש על הכלים הדרושים לבניית יכולת, פילנתרופיה יעילה ופיתוח בר-קיימא.

ג’ף קיי; “אני נרגש להתחיל פרק חדש של עשייה ב’אוניברסיטת בן-גוריון’.

נשיא אוניברסיטת בן-גוריון, פרופ’ דניאל חיימוביץ, בירך על המינוי וציין, כי המצוינות והמסירות המקצועית של קיי לעניינים חברתיים וקהילתיים הופכות אותו למועמד המתאים ביותר לתפקיד.

ג’ף, הוכיח את מחויבותו לחברה הישראלית בדרכים רבות, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית” – אמר פרופ’ חיימוביץ; “בחודשים האחרונים בהם הכרתי את ג’ף באופן אישי, למדתי איזה מנהיג מעורר השראה הוא.

הניסיון והתשוקה שלו יסייעו בהשלמת משימתה הייחודית של האוניברסיטה כמוסד האקדמי המוביל בישראל וחלק חשוב במרקם החברתי בבאר-שבע והנגב“.

מר ג’ף קיי, אמר בתגובה; “אני נרגש להתחיל פרק חדש של עשייה ב’אוניברסיטת בן-גוריון‘. יש לי את הכבוד לאייש את התפקיד המאתגר והמעניין שטומן בחובו כל כך הרבה הזדמנויות חדשות עבור האוניברסיטה.

חוקרי האוניברסיטה, מובילים מחקר פורץ דרך במגוון תחומים ומתמודדים עם האתגרים הגדולים ביותר של העידן הנוכחי. אני גאה להצטרף לנבחרת שמבקשת להביא בשורה מהנגב ולמצב את המחקר הישראלי בחזית בינלאומית”.

נוסף על פעילויותיו המקצועיות, קיי, פעיל בקהילה, מתנדב במגוון ארגונים ועמותות, חובב טיולים זאת לצד היותו רוכב אופניים נלהב.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן