פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

אוניברסיטה | מכללה חדשות כאן באר שבע מינויים במגזר הציבורי

ג’ף קיי מונה לסגן נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב לקשרי ציבור

מר קיי, יעסוק גם בפיתוח משאבים של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, יחליף את פרופ' סטיב רוזן ויחל בתפקיד בחודש יולי; מר קיי, היה ועודנו מעורב בפיתוח ידע והשתלמויות אודות המגזר השלישי בישראל, בדגש על הכלים הדרושים לבניית יכולת, פילנתרופיה יעילה ופיתוח בר-קיימא. נשיא אוניברסיטת בן-גוריון, פרופ' דניאל חיימוביץ; המצוינות והמסירות המקצועית של קיי לעניינים חברתיים וקהילתיים הופכות אותו למועמד המתאים ביותר לתפקיד.
ג'ף קיי, סגן נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב לקשרי ציבור ופיתוח משאבים | צילום: דני מכליס | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ג’ף קיי

הוועד המנהל של אוּנִיבֶרְסִיטַת בֶּן-גּוּרִיּוֹן בַּנֶּגֶב, אישר אמש (שלישי, ט”ו בסיון התשע”ט) את המינוי של  מר ג’ף קיי לתפקיד סגן הנשיא לקשרי ציבור ופיתוח משאבים. קיי, שנבחר על ידי ועדת חיפוש בראשות נשיא האוניברסיטה, פרופ’ דניאל חיימוביץ, יחליף את פרופ’ סטיב רוזן ויחל בתפקיד בחודש יולי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מאז שעלה מסקוטלנד לארץ ישראל בשנת 1982, מילא קיי, מגוון תפקידי הובלה במגזר השלישי בישראל. בתום קריירה של 10 שנים כמורה בחינוך המיוחד וכמנהל בית ספר, הפנה את מאמציו לתחום הפילנתרופי.

ב-25 השנים האחרונות גייס מספר רב של תרומות פילנתרופיות משמעותיות, עסק בבניית שותפויות וניהול משא ומתן מוצלח עם משרדי האוצר, הביטחון, השיכון, החינוך, ראש הממשלה, צהל ועוד.

בנוסף, פיקח על הזדמנויות למענקים שהוצעו על ידי מחלקת המדינה של ארצות הברית.

בין היתר שימש מר קיי כסגן נשיא ומנכל הקרן לידידות, מנכל לפיתוח משאבים וענייני ציבור בסוכנות היהודית לישראל ושליח קהילתי לפדרציה היהודית של מטרופולין דטרויט. מר קיי, נמנה גם עם מייסדי האקדמיה הישראלית לפילנתרופיה .

עוזר לדובר האוניברסיטה מר גיל בן יוסף, מסר לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי מר קיי, היה ועודנו מעורב בפיתוח ידע והשתלמויות אודות המגזר השלישי בישראל, בדגש על הכלים הדרושים לבניית יכולת, פילנתרופיה יעילה ופיתוח בר-קיימא.

ג’ף קיי; “אני נרגש להתחיל פרק חדש של עשייה ב’אוניברסיטת בן-גוריון’.

נשיא אוניברסיטת בן-גוריון, פרופ’ דניאל חיימוביץ, בירך על המינוי וציין, כי המצוינות והמסירות המקצועית של קיי לעניינים חברתיים וקהילתיים הופכות אותו למועמד המתאים ביותר לתפקיד.

ג’ף, הוכיח את מחויבותו לחברה הישראלית בדרכים רבות, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית” – אמר פרופ’ חיימוביץ; “בחודשים האחרונים בהם הכרתי את ג’ף באופן אישי, למדתי איזה מנהיג מעורר השראה הוא.

הניסיון והתשוקה שלו יסייעו בהשלמת משימתה הייחודית של האוניברסיטה כמוסד האקדמי המוביל בישראל וחלק חשוב במרקם החברתי בבאר-שבע והנגב“.

מר ג’ף קיי, אמר בתגובה; “אני נרגש להתחיל פרק חדש של עשייה ב’אוניברסיטת בן-גוריון‘. יש לי את הכבוד לאייש את התפקיד המאתגר והמעניין שטומן בחובו כל כך הרבה הזדמנויות חדשות עבור האוניברסיטה.

חוקרי האוניברסיטה, מובילים מחקר פורץ דרך במגוון תחומים ומתמודדים עם האתגרים הגדולים ביותר של העידן הנוכחי. אני גאה להצטרף לנבחרת שמבקשת להביא בשורה מהנגב ולמצב את המחקר הישראלי בחזית בינלאומית”.

נוסף על פעילויותיו המקצועיות, קיי, פעיל בקהילה, מתנדב במגוון ארגונים ועמותות, חובב טיולים זאת לצד היותו רוכב אופניים נלהב.
דילוג לתוכן