"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות יופי נעים

ג'ניפר לופז תגיע לישראל בטרנד לוהט תוספות שיער של קוקו ארוך

לדברי בעלת חברת 'חיה ברנפמן תוספות שיער' הגב' חיה ברנפמן; "תוספת של קוקו ארוך היא אחת התוספות שיער שיותר קל להרכיב לבד, זאת ללא כל הצורך להגיע אל המספרה.למעשה בתוך דקות מקבלים מראה גלאם זוהר ומושקע. כל שיש לעשות הוא ליצור קוקו מתוח גבוה ועליו מלבישים את התוספת... שימו לב, מה שחשוב בו כי יש להשקיע זמן ומחשבה הוא בחירה נכונה של התוספת".
ג'ניפר לופז תגיע לקיץ ישראל בטרנד לוהט תוספות שיער של קוקו ארוך | צילום: instagram | עיבוד צילום: שולי סונגו
ג'ניפר לופז

הזמרת שחקנית ורקדנית אמריקאית ג'ניפר לופז (Jennifer Lopez) המוכרת גם בכינוי; ג'יי לו, שתופיע בישראל, לראשונה ותעלה ב–1 באוגוסט על הבמה בפארק הירקון בתל אביב, כחלק מסיבוב ההופעות העולמי שלה "It's My Party" ולא בכדי בימים האחרונים, היא נבחרה בה מועצת מעצבי האופנה של אמריקה כאייקון האופנה של 2019, לופז, תגיע לקיץ הישראלי בטרנד לוהט לקיץ תוספות שיער של קוקו ארוך.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כידוע, כוכבות הוליווד הנוצצות מצליחות בכל פעם מחדש להפתיע עם הטרנד שהופך בעקבותיהן להכי לוהט בעונה. והפעם הגיע תורה של ג'ניפר לופז, אשר עתידה כאמור, להגיע הקיץ לישראל, עשתה את זה ובגדול עם תוספת הקוקו הארוך והמרשים שהיא מתהדרת בו בימים אלו .

לדברי בעלת חברת 'חיה ברנפמן תוספות שיער' הגב' חיה ברנפמן; "תוספת של קוקו ארוך היא אחת התוספות שיער שיותר קל להרכיב לבד, זאת ללא כל הצורך להגיע אל המספרה.

למעשה בתוך דקות מקבלים מראה גלאם זוהר ומושקע. כל שיש לעשות הוא ליצור קוקו מתוח גבוה ועליו מלבישים את התוספת… שימו לב, מה שחשוב בו להשקיע זמן ומחשבה הוא בחירה נכונה של התוספת".

חיה ברנפמן; "יש לאבחן סוג השיער והגוון כדי להגיע לתוצאה הקרובה ביותר לשיער הטבעי, תוספת כזו, תשתלב עם שיער ראשנו בצורה הרמונית ומושלמת".

לדברי הגב' ברנפמן; "ב'בחירת התוספת' חשוב לשים דגש על בחירת שיער טבעי איכותי, כזה שצבעו לא ידהה עם חלוף הזמן ולאחר חפיפות.

דבר חשוב נוסף יש לאבחן את סוג השיער והגוון על מנת להגיע לתוצאה הקרובה ביותר לשיער הטבעי, תוספת כזו, עשויה להשתלב עם שיער ראשנו בצורה הרמונית ומושלמת".

עוד הוסיפה וסיכמה הגב' חיה ברנפמן; "בתוספת "זנב סוס" ניתן להשתמש למראה קוקו מתוח ארוך ומלא שהוא נשי ואצילי מעיין כמוהו.

כמו כן, כיוון שמדובר בתוספת שמתלבשת על קוקו טבעי,  ניתן גם ליצור ממנו תסרוקות מגוונות".

ממשרד דניאלה רייבנבך – יחסי ציבור, הוסיפה ומסרה הגב' זיוה וייס, לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; ניתן להשיג ב"חיה ברנפמן תוספות שיער" (קריית המדע 6, ירושלים), מחיר, החל מ- 1000 ₪.
דילוג לתוכן