איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל חינוך מסחר | תעשייה פתח תקווה

בעקבות אוצרות התעשייה – יזמות והמצאות בתעשייה הישראלית

מחר (יום שני, 13.5.19) יוכרזו המנצחים הגדולים של 'חידון חמיצר בעקבות אוצרות התעשייה', אשר עלה לאוויר לפני כ-3 חודשים. פרויקט "בעקבות אוצרות התעשייה - יזמות והמצאות בתעשייה הישראלית" המהווה חלק מהפעילות החינוכית הכוללת של 'מטה כחול לבן ב-2019' פנה לקהל תלמידי ותלמידות חטיבות ביניים ותיכון (גילאי; 12-18), המהווים פוטנציאל עתידי לתעסוקה בתעשייה, וזכה להשתתפות של כ-6,600 תלמידים.
שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן על רקע כרזת חידון חמיצר בעקבות אוצרות התעשייה - יזמות והמצאות בתעשייה הישראלית
אלי כהן, שר הכלכלה והתעשייה

אירוע הגמר של החידון המקוון של ‘מטה כחול לבן’ ב’משרד הכלכלה והתעשייה’ ובשיתוף עם המועצה הציונית; בעקבות אוצרות התעשייה – יזמות והמצאות בתעשייה הישראלית” ייערך מחר, יום שני, ח’ אייר תשע”ט,  13.5.19, היכל התרבות בעיר פתח תקווה, בין השעות 16:00-18:30.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

במסגרת גמר ‘חידון חמיצר בעקבות אוצרות התעשייה’ אשר עלה לאוויר לפני כשלושה חודשים, יוכרזו המנצחים הגדולים, שיזכו גם בפרסים הבאים;

  • מקום הראשון, פרס כספי בסך 5,000 ₪,
  • מקום השני, פרס כספי בסך 3,000 ₪,
  • מקום השלישי, פרס כספי בסך 2,000 .

האירוע יתקיים בהשתתפות שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן, ראש עיריית פתח תקווה מר רמי גרינברג, סגן יושב ראש ההסתדרות הציונית העולמית מר יעקב חגואל ויושב ראש מטה “מיוצר בישראל” בהתאחדות התעשיינים דר’ רון תומר.

פרויקט “בעקבות אוצרות התעשייה – יזמות והמצאות בתעשייה הישראלית” המהווה חלק מהפעילות החינוכית הכוללת של ‘מטה כחול לבן ב-2019‘ פנה לקהל תלמידי ותלמידות חטיבות ביניים ותיכון (גילאי; 12-18), המהווים פוטנציאל עתידי לתעסוקה ב-תעשייה, וזכה להשתתפות של כ-6,600 תלמידים.

משנה למנכל משרד הכלכלה והתעשייה ויו”ר מטה כחול לבן, הגב’נעמה קאופמן-פס, אומרת, כי; “משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות מטה כחול-לבן מבצע פעילות חינוכית מגוונת בקרב בני הנוער במטרה לקרבם לעולם היזמות, העסקים והתעשייה הישראלית.

החידון “בעקבות אוצרות התעשייה” הוא אחת מהפעילויות החינוכיות הללו ואנחנו מזמינים את ציבור התלמידים להירשם לחידון, להתמודד על פתרון החידות המאתגרות ולהכיר טוב יותר את עולם היזמות והתעשייה הישראלים”.

תכני החידון והפעילות התמקדו בנושאים הבאים;

  • תעשייה עכשווית, מתקדמת, טכנולוגית
  • הקשר שבין יזמות ותעשייה – מיזמות לתעשייה
  • המצאות ישראליות ששינו את פני העולם
  • מפעלים וחברות משמעותיות בהיסטוריה התעשייתית של ישראל.

 שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן; “ההמצאות הישראליות הפכו עם השנים למעיין נובע ואת ישראל לחממה טכנולוגית לעולם כולו…”. 

שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן; “אני גאה לשתף את הציבור במגוון הרחב של ההמצאות, החידושים והטכנולוגיות שההון האנושי הייחודי של ישראל הביא לעולם. לאורך שנות קיומה, הגיעה ישראל להישגים ייחודיים ומצוינות יוצאת דופן גם בהשוואה למדינות גדולות, חזקות ומתקדמות.

ישראל אשר הכירה מאז היווסדה בחשיבות המחקר, הפיתוח והחדשנות לקיומה ושגשוגה של המדינה, ניצבת גם היום במקום הראשון בעולם בהשקעה בתחומים אלו.

ההמצאות הישראליות הפכו עם השנים למעיין נובע ואת ישראל לחממה טכנולוגית לעולם כולו. עלינו להמשיך, לשמר ולהעצים את היתרון התחרותי שלנו ולהישאר שחקן מרכזי העומד בחוד החנית של עולם המתבסס על יזמות וחדשנות.

התכונות הישראליות, ובכללן חשיבה מקורית, נועזות, הסתגלות מהירה לתנאים משתנים ויכולת לעקוף מחסומים מלאכותיים, יסייעו להביא לעולם את בשורת היזמות והחדשנות הישראלית גם בעתיד”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן