בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל חינוך מסחר | תעשייה פתח תקווה

בעקבות אוצרות התעשייה – יזמות והמצאות בתעשייה הישראלית

מחר (יום שני, 13.5.19) יוכרזו המנצחים הגדולים של 'חידון חמיצר בעקבות אוצרות התעשייה', אשר עלה לאוויר לפני כ-3 חודשים. פרויקט "בעקבות אוצרות התעשייה - יזמות והמצאות בתעשייה הישראלית" המהווה חלק מהפעילות החינוכית הכוללת של 'מטה כחול לבן ב-2019' פנה לקהל תלמידי ותלמידות חטיבות ביניים ותיכון (גילאי; 12-18), המהווים פוטנציאל עתידי לתעסוקה בתעשייה, וזכה להשתתפות של כ-6,600 תלמידים.
שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן על רקע כרזת חידון חמיצר בעקבות אוצרות התעשייה - יזמות והמצאות בתעשייה הישראלית
אלי כהן, שר הכלכלה והתעשייה

אירוע הגמר של החידון המקוון של 'מטה כחול לבן' ב'משרד הכלכלה והתעשייה' ובשיתוף עם המועצה הציונית; "בעקבות אוצרות התעשייה – יזמות והמצאות בתעשייה הישראלית" ייערך מחר, יום שני, ח' אייר תשע"ט,  13.5.19, היכל התרבות בעיר פתח תקווה, בין השעות 16:00-18:30.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

במסגרת גמר 'חידון חמיצר בעקבות אוצרות התעשייה' אשר עלה לאוויר לפני כשלושה חודשים, יוכרזו המנצחים הגדולים, שיזכו גם בפרסים הבאים;

  • מקום הראשון, פרס כספי בסך 5,000 ₪,
  • מקום השני, פרס כספי בסך 3,000 ₪,
  • מקום השלישי, פרס כספי בסך 2,000 .

האירוע יתקיים בהשתתפות שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן, ראש עיריית פתח תקווה מר רמי גרינברג, סגן יושב ראש ההסתדרות הציונית העולמית מר יעקב חגואל ויושב ראש מטה "מיוצר בישראל" בהתאחדות התעשיינים דר' רון תומר.

פרויקט "בעקבות אוצרות התעשייה – יזמות והמצאות בתעשייה הישראלית" המהווה חלק מהפעילות החינוכית הכוללת של 'מטה כחול לבן ב-2019' פנה לקהל תלמידי ותלמידות חטיבות ביניים ותיכון (גילאי; 12-18), המהווים פוטנציאל עתידי לתעסוקה ב-תעשייה, וזכה להשתתפות של כ-6,600 תלמידים.

משנה למנכל משרד הכלכלה והתעשייה ויו"ר מטה כחול לבן, הגב'נעמה קאופמן-פס, אומרת, כי; "משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות מטה כחול-לבן מבצע פעילות חינוכית מגוונת בקרב בני הנוער במטרה לקרבם לעולם היזמות, העסקים והתעשייה הישראלית.

החידון "בעקבות אוצרות התעשייה" הוא אחת מהפעילויות החינוכיות הללו ואנחנו מזמינים את ציבור התלמידים להירשם לחידון, להתמודד על פתרון החידות המאתגרות ולהכיר טוב יותר את עולם היזמות והתעשייה הישראלים".

תכני החידון והפעילות התמקדו בנושאים הבאים;

  • תעשייה עכשווית, מתקדמת, טכנולוגית
  • הקשר שבין יזמות ותעשייה – מיזמות לתעשייה
  • המצאות ישראליות ששינו את פני העולם
  • מפעלים וחברות משמעותיות בהיסטוריה התעשייתית של ישראל.

 שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן; "ההמצאות הישראליות הפכו עם השנים למעיין נובע ואת ישראל לחממה טכנולוגית לעולם כולו…". 

שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן; "אני גאה לשתף את הציבור במגוון הרחב של ההמצאות, החידושים והטכנולוגיות שההון האנושי הייחודי של ישראל הביא לעולם. לאורך שנות קיומה, הגיעה ישראל להישגים ייחודיים ומצוינות יוצאת דופן גם בהשוואה למדינות גדולות, חזקות ומתקדמות.

ישראל אשר הכירה מאז היווסדה בחשיבות המחקר, הפיתוח והחדשנות לקיומה ושגשוגה של המדינה, ניצבת גם היום במקום הראשון בעולם בהשקעה בתחומים אלו.

ההמצאות הישראליות הפכו עם השנים למעיין נובע ואת ישראל לחממה טכנולוגית לעולם כולו. עלינו להמשיך, לשמר ולהעצים את היתרון התחרותי שלנו ולהישאר שחקן מרכזי העומד בחוד החנית של עולם המתבסס על יזמות וחדשנות.

התכונות הישראליות, ובכללן חשיבה מקורית, נועזות, הסתגלות מהירה לתנאים משתנים ויכולת לעקוף מחסומים מלאכותיים, יסייעו להביא לעולם את בשורת היזמות והחדשנות הישראלית גם בעתיד".
דילוג לתוכן