101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות כאן ישראל מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ עיתונות | תקשורת המונים

בנימין נתניהו: איך נראה פייק ניוז? הנה דוגמה טרייה מהיום

תקשורת השמאל שוב משחירה ושופכת את דמה של רעייתי שרה, כפי שהיא עושה מדי יום כבר יותר מ-20 שנה. אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו עומדים במסע צייד כל כך נוראי במשך שנים, אבל אני יודע היטב שהציבור, כבר יודע להבחין בין האמת לבין השקר. רעייתי האהובה שרה, אני מעריך אותך על העמידה האיתנה שלך, מול הרדיפה והשקרים של התקשורת. תודה שלמרות הכל את ממשיכה לעשות רק טוב למען כל אזרחי ישראל ולמען משפחתנו". סיכם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו הערב.
0
0
ראש הממשלה מר בנימין נתניהו ורעייתו שרה ברקע: הפרסום באתר Ynet המוגדר פייק ניוז | עיבוד: שולי סונגו ©
נתניהו ורעייתו שרה

רק כדי שבעתיד ייקראו את הדבר הבא. בִּנְיָמִין נְתַנְיָהוּ הוא ראש ממשלת ישראל. בין השנים; 1984–1988, היה נתניהו שגריר ישראל ב-האומות המאוחדות (או”ם). לאחר מכן, הצטרף אל ‘מפלגת הליכוד’ והיה חבר הכנסת השתיים עשרה וסגן שר בממשלת ישראל. וכך כתב היום (יום שלישי כ”ה בתשרי התשפ”א) נְתַנְיָהוּ; איך נראה פייק ניוז? הנה דוגמה טרייה מהיום, בזמן שאני בתוך דיונים מהבוקר על אסטרטגיית היציאה שלנו מהקורונה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

קודם מוציאים כותרת שקרית באתר (ynet) “ווינט“; ״במיוחד לשרה נתניהו; רכב משוריין חדש בעלות של יותר ממיליון שקל״.

אחרי זמן קצר, שירות הביטחון הכללי (הַשַּׁבַּ”כּ) מנפץ את הפרסום השקרי בהודעה רשמית; ״אין מדובר ברכב חדש שנרכש עבור משימת אבטחת רעיית ראש הממשלה.

מדובר ברכב אחד מתוך שוּרת רכבים שהוזמנו לפני 3 שנים, המיועד להחליף צי רכבים ממוגנים עבור אישים מאובטחים. מדובר בהחלטה מקצועית של שירות הביטחון הכללי ואגף הביטחון במשרד ראש הממשלה – למאובטחים אין כל חלק בקבלת ההחלטות בעניין״.

הבלון התפוצץ בתוך שעה, אבל הנזק כבר נעשה. אני אפילו לא מצפה מהם להתנצל.

תקשורת השמאל שוב משחירה ושופכת את דמה של רעייתי שרה, כפי שהיא עושה מדי יום כבר יותר מ-20 שנה.

אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו עומדים במסע צייד כל כך נוראי במשך שנים, אבל אני יודע היטב שהציבור, כבר יודע להבחין בין האמת לבין השקר.

רעייתי האהובה שרה, אני מעריך אותך על העמידה האיתנה שלך, מול הרדיפה והשקרים של התקשורת. תודה שלמרות הכל את ממשיכה לעשות רק טוב למען כל אזרחי ישראל ולמען משפחתנו“. סיכם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו הערב.

בנימין נתניהו;

  • תאריך לידה; 21 באוקטובר 1949 (גיל 70 שנים), תל אביב-יפו,
  • גובה: 1.84 מ׳,
  • השכלה; בית הספר לניהול על שם סלואן (שנת 1977) המכון הטכנולוגי של מסצ’וסטס (שנים; 1972–1975), בית הספר התיכון צ’לטנהאם (1967), אוניברסיטת הרווארד,
  • ילדים: יאיר נתניהו, נועה נתניהו רוט, אבנר נתניהו,
  • אישה: שרה נתניהו (1991–), פלור קייטס (1981–1984), מיקי הרן (1972–1978). מתוך ויקיפדיה.
0
0דילוג לתוכן