פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל מבזקים כאן ישראל עיתונות | תקשורת המונים

בנימין נתניהו: איך נראה פייק ניוז? הנה דוגמה טרייה מהיום

תקשורת השמאל שוב משחירה ושופכת את דמה של רעייתי שרה, כפי שהיא עושה מדי יום כבר יותר מ-20 שנה. אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו עומדים במסע צייד כל כך נוראי במשך שנים, אבל אני יודע היטב שהציבור, כבר יודע להבחין בין האמת לבין השקר. רעייתי האהובה שרה, אני מעריך אותך על העמידה האיתנה שלך, מול הרדיפה והשקרים של התקשורת. תודה שלמרות הכל את ממשיכה לעשות רק טוב למען כל אזרחי ישראל ולמען משפחתנו". סיכם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו הערב.
0
0
ראש הממשלה מר בנימין נתניהו ורעייתו שרה ברקע: הפרסום באתר Ynet המוגדר פייק ניוז | עיבוד: שולי סונגו ©
נתניהו ורעייתו שרה

רק כדי שבעתיד ייקראו את הדבר הבא. בִּנְיָמִין נְתַנְיָהוּ הוא ראש ממשלת ישראל. בין השנים; 1984–1988, היה נתניהו שגריר ישראל ב-האומות המאוחדות (או”ם). לאחר מכן, הצטרף אל ‘מפלגת הליכוד’ והיה חבר הכנסת השתיים עשרה וסגן שר בממשלת ישראל. וכך כתב היום (יום שלישי כ”ה בתשרי התשפ”א) נְתַנְיָהוּ; איך נראה פייק ניוז? הנה דוגמה טרייה מהיום, בזמן שאני בתוך דיונים מהבוקר על אסטרטגיית היציאה שלנו מהקורונה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

קודם מוציאים כותרת שקרית באתר (ynet) “ווינט“; ״במיוחד לשרה נתניהו; רכב משוריין חדש בעלות של יותר ממיליון שקל״.

אחרי זמן קצר, שירות הביטחון הכללי (הַשַּׁבַּ”כּ) מנפץ את הפרסום השקרי בהודעה רשמית; ״אין מדובר ברכב חדש שנרכש עבור משימת אבטחת רעיית ראש הממשלה.

מדובר ברכב אחד מתוך שוּרת רכבים שהוזמנו לפני 3 שנים, המיועד להחליף צי רכבים ממוגנים עבור אישים מאובטחים. מדובר בהחלטה מקצועית של שירות הביטחון הכללי ואגף הביטחון במשרד ראש הממשלה – למאובטחים אין כל חלק בקבלת ההחלטות בעניין״.

הבלון התפוצץ בתוך שעה, אבל הנזק כבר נעשה. אני אפילו לא מצפה מהם להתנצל.

תקשורת השמאל שוב משחירה ושופכת את דמה של רעייתי שרה, כפי שהיא עושה מדי יום כבר יותר מ-20 שנה.

אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו עומדים במסע צייד כל כך נוראי במשך שנים, אבל אני יודע היטב שהציבור, כבר יודע להבחין בין האמת לבין השקר.

רעייתי האהובה שרה, אני מעריך אותך על העמידה האיתנה שלך, מול הרדיפה והשקרים של התקשורת. תודה שלמרות הכל את ממשיכה לעשות רק טוב למען כל אזרחי ישראל ולמען משפחתנו“. סיכם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו הערב.

בנימין נתניהו;

  • תאריך לידה; 21 באוקטובר 1949 (גיל 70 שנים), תל אביב-יפו,
  • גובה: 1.84 מ׳,
  • השכלה; בית הספר לניהול על שם סלואן (שנת 1977) המכון הטכנולוגי של מסצ’וסטס (שנים; 1972–1975), בית הספר התיכון צ’לטנהאם (1967), אוניברסיטת הרווארד,
  • ילדים: יאיר נתניהו, נועה נתניהו רוט, אבנר נתניהו,
  • אישה: שרה נתניהו (1991–), פלור קייטס (1981–1984), מיקי הרן (1972–1978). מתוך ויקיפדיה.
0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן