חדשות ספרים | סופרים | משוררים פוליטי מדיני

בנימין נתניהו, אוטוביוגרפיה – מושקת על ידי ספריית שיבולת

ספריית שיבולת משיקה את האוטוביוגרפיה החדשה של ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו. לרגל השקת המכירה המוקדמת לאוטוביוגרפיה שלו, סיפר נתניהו את הגורם לכתיבת הספר; "הצלחתי בזכות החשש שלי ממגיפת הקורונה. הייתי בקבוצת סיכון ולכן הזדרזתי לכתוב את הספר שיכול לתת השראה לחיים מלאי משמעות" ◄ ספרו של נתניהו, הצפוי לראות אור ב-22 בנובמבר, במסגרת מנוי מיוחד הכולל ספרי ההוצאה לשנה הקרובה.
0
0

בנימין נתניהו ראש הממשלה לשעבר, חוגג הבוקר (יום שני, ט’ באלול התשפ”ב) את השקת הוצאת האוטוביוגרפיה שלו על ידי ‘ספריית שיבולת’ מ’בית סלע’ מאיר וקרן תקווה, במסגרת קמפיין המנויים השנתי של הספרייה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בנימין נתניהו, כריכת ספר האוטוביוגרפיה החדשה מושקת על ידי ספריית שיבולת ברקע: דגל ישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
בנימין נתניהו, כריכת ספר

בסרטון ההשקה, חולק מר נתניהו עם הצופים את הסיבות לכך שבחר לכתוב את הספר, דווקא עכשיו, ואת המניעים לכך שכתב אותו בקצב מהר במיוחד –  תשעה חודשים בלבד.

“כתבתי אותו מהר בשל ‘מגיפת הקורונה‘. הרי אני אמור להיות בקבוצת סיכון, ואמרתי – יכול להיות שאני לא אהיה פה להשלים את זה, אז כדאי לכתוב מהר. מי יודע” אמר נתניהו והודה לחששות שלו מפני המגיפה העולמית, שלמעשה האיצו את כתיבת ספר האוטוביוגרפיה שלו.

נתניהו, סיפר בנוסף, כי ניצל את הזמן שהתפנה לו בתקופה בה כיהן כ’יושב ראש האופוזיציה‘ לטובת כתיבת הספר; “להיות ראש האופוזיציה, זה לאין ערוך יותר קל יותר, ועם זמן חופשי הרבה יותר, מאשר להיות ראש ממשלה.

מעולם לא כתבתי את אף אחד מספריי כשהייתי בתפקיד ביצועי. זה בלתי אפשרי”.

נתניהו, הבהיר, שהסיבה בגללה כתב את הספר היא רצונו לחלוק עם הקוראים בישראל ובעולם את השקפותיו המדיניות ואת קורות משפחתו השזורות בהתפתחות הציונות; “אני חושב שהספר הזה, יכול לתת השראה לקוראים רבים המבקשים לחיות חיים בעלי משמעות“.

ספרו האוטוביוגרפי של נתניהו, יוצא באופן מפתיע ב”ספריית שיבולת” הוצאה עיונית המזוהה עם ספרות שמרנית וימנית.

בין סופרי ההוצאה, ניתן למנות את ד”ר גדי טאוב ההיסטוריון, סופר, תסריטאי, עיתונאי ופובליציסט ישראלי, שפרסם את רב המכר “ניידים ונייחים“, 12 כללים לחיים של ג׳ורדן פיטרסון.

כמו כן, ספרים מאת העיתונאי בן שפירו, פרופסור תומס סואל, הכלכלן פרידריך האייק זוכה פרס נובל ועוד.

במסגרת קמפיין ההשקה’ מציעה ההוצאה את ספרו של נתניהו, הצפוי לראות אור ב-22 בנובמבר, במסגרת מנוי מיוחד הכולל את ספרי ההוצאה לשנה הקרובה.

לפרטים נוספים, ניתן למצוא באתר; https://shiboletpress.com/

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן