ברכת חג שבועות | מערכת כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

פלילים

בלשי מגב לכדו ב-עראבה חשוד שהחזיק 8 בקבוקי תבערה בגג

מה שגילו לוחמי מגב, לא היה דווקא פירומן, אבל בכל זאת בעל נגישות ללא פחות מ-8 בקבוקי תבערה, מוכנים לשימוש בתוך אדנית לשימוש על גג בניין הדירות בו, כאמור, הוא מתגורר. מיד בתום החיפושים ומציאת "גידולי הפרא" באדנית שעל גג הבניין, בו במקום נעצר לחקירת מגב, תושב העיר בשנות ה- 40 לחייו והיום (רביעי) יוגש בבית משפט, כתב אישום בגין החזקת נשק שלא כדין.
לוחם משמר הגבול ברקע: צילום בקבוקי התבערה שנתפסו בתוך אדנית על גג בניין בעראבה | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
לוחם מגב ברקע בקבוקי התבערה

עד כמה שהיה ידוע לכוחות הביטחון ומשמר הגבול, תושב העיר עראבה (عرابة) בשנות ה- 40 לחייו, אינו פִּירוֹמָן – בעל דחף עז להצית שריפות – אך בכל זאת בשבוע שעבר ( 18.09.19) הם בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל, פשטו על בית בעיר עראבה עיר במחוז הצפון, בבקעת סכנין, בצפון הגליל התחתון המרכזי, זאת בעקבות מידע מודיעיני בדבר אמצעי לחימה שהוחזקו בבניין דירות תמים למראה במקום.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מה שגילו לוחמי מגב, לא היה דווקא פירומן, אבל בכל זאת בעל נגישות ללא פחות מ-8 בקבוקי תבערה, מוכנים לשימוש בתוך אדנית לשימוש על גג בניין הדירות בו, כאמור, הוא מתגורר (ראו צילום למעלה).

מיד בתום החיפושים ומציאת “גידולי הפרא” באדנית שעל גג הבניין, בו במקום נעצר לחקירת מגב, תושב העיר בשנות ה- 40 לחייו והיום (רביעי, כ”ה באלול התשע”ט) תגיש בבית משפט השלום בעיר עכו, נגדו חטיבת התביעות של משטרת ישראל, כתב אישום בגין החזקת נשק שלא כדין.

מכתב האישום, עולה, כי בכך שהחזיק את שמונת בקבוקי התבערה ברשותו, עבר הנאשם, עבירה מסוג ‘פשע’ שעה שהחזיק ברשותו נשק שלא כדין.

במעמד הגשת כתב האישום, מתכוונת המשטרה לבקש את הארכת מעצרו עד לתום ההליכים.

דוברות המשטרה (מגב צפון/חוף, ומגב) מסרה לפורטלכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי במשמר הגבול, ימשיכו לפעול למיגור החזקת אמצעי הלחימה בניגוד לחוק תוך ביצוע פעולות מודיעיניות ומבצעיות רבות לאיתור העבריינים והעמדתם לדין.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן