איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

פלילים

בלשי מגב לכדו ב-עראבה חשוד שהחזיק 8 בקבוקי תבערה בגג

מה שגילו לוחמי מגב, לא היה דווקא פירומן, אבל בכל זאת בעל נגישות ללא פחות מ-8 בקבוקי תבערה, מוכנים לשימוש בתוך אדנית לשימוש על גג בניין הדירות בו, כאמור, הוא מתגורר. מיד בתום החיפושים ומציאת "גידולי הפרא" באדנית שעל גג הבניין, בו במקום נעצר לחקירת מגב, תושב העיר בשנות ה- 40 לחייו והיום (רביעי) יוגש בבית משפט, כתב אישום בגין החזקת נשק שלא כדין.
לוחם משמר הגבול ברקע: צילום בקבוקי התבערה שנתפסו בתוך אדנית על גג בניין בעראבה | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
לוחם מגב ברקע בקבוקי התבערה

עד כמה שהיה ידוע לכוחות הביטחון ומשמר הגבול, תושב העיר עראבה (عرابة) בשנות ה- 40 לחייו, אינו פִּירוֹמָן – בעל דחף עז להצית שריפות – אך בכל זאת בשבוע שעבר ( 18.09.19) הם בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל, פשטו על בית בעיר עראבה עיר במחוז הצפון, בבקעת סכנין, בצפון הגליל התחתון המרכזי, זאת בעקבות מידע מודיעיני בדבר אמצעי לחימה שהוחזקו בבניין דירות תמים למראה במקום.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מה שגילו לוחמי מגב, לא היה דווקא פירומן, אבל בכל זאת בעל נגישות ללא פחות מ-8 בקבוקי תבערה, מוכנים לשימוש בתוך אדנית לשימוש על גג בניין הדירות בו, כאמור, הוא מתגורר (ראו צילום למעלה).

מיד בתום החיפושים ומציאת “גידולי הפרא” באדנית שעל גג הבניין, בו במקום נעצר לחקירת מגב, תושב העיר בשנות ה- 40 לחייו והיום (רביעי, כ”ה באלול התשע”ט) תגיש בבית משפט השלום בעיר עכו, נגדו חטיבת התביעות של משטרת ישראל, כתב אישום בגין החזקת נשק שלא כדין.

מכתב האישום, עולה, כי בכך שהחזיק את שמונת בקבוקי התבערה ברשותו, עבר הנאשם, עבירה מסוג ‘פשע’ שעה שהחזיק ברשותו נשק שלא כדין.

במעמד הגשת כתב האישום, מתכוונת המשטרה לבקש את הארכת מעצרו עד לתום ההליכים.

דוברות המשטרה (מגב צפון/חוף, ומגב) מסרה לפורטלכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי במשמר הגבול, ימשיכו לפעול למיגור החזקת אמצעי הלחימה בניגוד לחוק תוך ביצוע פעולות מודיעיניות ומבצעיות רבות לאיתור העבריינים והעמדתם לדין.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן