"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות ירושלים מאזני הצדק

בכירי משרד המשפטים לשיחות עם הציבור בשוק מחנה יהודה

"משפטנים על הבר 2019": בכירי משרד המשפטים מגיעים בערב לשיחות פתוחות ב"שוק מחנה יהודה" בעיר ירושלים עם; שר המשפטים חבר הכנסת אמיר אוחנה, מנכלית המשרד עורכת דין אמי פלמור, פרקליט המדינה עורך דין שי ניצן ודמויות מרתקות נוספות מ"עולם המשפט" ◄במשרד המשפטים בירושלים, ייערך אחר הצהרים מחר יום א, (כ' בסיון התשע"ט) בשעה 14:00, טקס קבלת פנים לשר המשפטים הנכנס, חבר כנסת אמיר אוחנה.
 אמיר אוחנה שר המשפטים וחבר הכנסת ברקע: משפטנים על הבר 2019 | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
אמיר אוחנה

משרד המשפטים עם הפנים לציבור הרחב, יקיים ראשון, כ' בסיון התשע"ט, 23/6/19, את ערב "משפטנים על הבר" המסורתי של המשרד, במסגרתו "קופצים לדרינק" ומתארחים אצל בכירי משרד המשפטים 'לשיח פתוח מול קהל' במגוון מקומות בילוי ב'שוק מחנה יהודה' בעיר ירושלים. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

משרד המשפטים המעמיק את הקשר עם הציבור הרחב, קורא לציבור לבוא ולשמוע על הסוגיות החמות שבתחום עיסוקו של משרד המשפטים. מקיים את האירוע בברים ברחבי "שוק מחנה יהודה" וב"בית אליאנס" הצמוד לשוק.

אירוע "משפטנים על הבר" המסורתי יתקיים בהשתתפות שר המשפטים חבר הכנסת אמיר אוחנה, מנכלית המשרד עורכת דין אמי פלמור, פרקליט המדינה עורך דין שי ניצן ודמויות מרתקות נוספות מ"עולם המשפט".

מה מתוכנן?

מסעדת רחמו | שעה 18:30;

משפט וביטחון – פרקליט המדינה עורך דין שי ניצן ועורך דין נדים עבוד, עוזר למשנה ליועץ המשפטי לממשלה (ניהול ותפקידים מיוחדים)

בירבזאר | בשעה  20:00;

הפרשות שטלטלו את ירושלים; פרשת רצח הנערה נועה אייל ו-פרשת הולילנד – עורך דין דניאל ויטמן, פרקליט מחוז ירושלים (פלילי) ועורכת דין ליאת בן ארי פרקליטת מחוז תל אביב (מיסוי וכלכלה).

קזינו דה פריז | בשעה  20:00;

סחר בסמים, פורנוגרפיה ומימון טרור – כיצד מרחב הסייבר ומטבע ה"ביטקוין", מנוצלים לפשיעה ברשת – דר' שלומית ווגמן-רטנר, ראש הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ודר' חיים ויסמונסקי, מנהל מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

בית אליאנס | בשעה 21:30;

המנהלת הכללית של משרד המשפטים, עורכת דין אמי פלמור, מראיינת את שר המשפטים חבר הכנסת אמיר אוחנה.

דובר היחידות המקצועיות של אגף דוברות הסברה ותקשורת במשרד המשפטים, מר יובל גורן, מסר לפורטל 'כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי "האירוע הוא הפקה משותפת של משרד המשפטים, ארגון "רוח חדשה" (ארגון א-פוליטי ללא מטרות רווח, הפועל למען צעירים בעיר ירושלים וממצב אותה כעיר בירה מעוררת השראה) ואגודת הסטודנטים למשפטים ב-אוניברסיטה העברית".

השתתפות הציבור, חופשית!

◄ המידע המלא ולוח הזמנים באיוונט בפייסבוק.

משרד המשפטים יערוך טקס קבלת פנים לשר המשפטים הנכנס אמיר אוחנה

בתוך כך, קודם לכן, טקס קבלת פנים לשר המשפטים הנכנס, חבר כנסת אמיר אוחנה, ייערך מחר יום ראשון, כ' בסיון התשע"ט 23/6/19 בצהרים בשעה 14:00 בדיוק, במשרד המשפטים  בירושלים (רח' סלאח א-דין 29).

מדוברות משרד המשפטים, נמסר על ידי שקד הדר לפורטל 'כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי הטקס, ייערך במעמד מנהלי היחידות במשרד המשפטים. לצד השר אוחנה, יישאו דברים גם היועץ המשפטי לממשלה, המנהלת הכללית ופרקליט המדינה.

הטקס, ישודר גם בדף הפייסבוק של משרד המשפטים.
דילוג לתוכן