"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

ביקור הנשיא דונלד טראמפ חדשות כאן ישראל

ביקור טראמפ: עניין גדול יותר מביקור אובמה בישראל

ניצן חן, מנהל לשכת העיתונות הממשלתית: "לצד שידורים חיים מכל האירועים שמדינת ישראל תספק לתקשורת ללא תשלום, כל כתב שיבחר להתחבר לאפליקציה הרשמית שלנו, ייהנה, לראשונה - מהאפליקציה המיוחדת שלנו שתאפשר לכתבים "ניידת שידור אישית" אשר יוכלו להעמיד שידור חי באמצעות הסמארטפון האישי שלו ולהפיצו בקלות לשידור הטלוויזיוני, לבלוג, הטוויטר או הפייסבוק ברחבי העולם בלחיצת כפתור".

ביקור נשיא ארצות הברית בישראל מר דונלד טראמפ (22-23.5.17), נראה כבר כעת, כי ההתעניינות בביקור, עולה משמעותית ביחס לביקור הנשיא לשעבר ברק אובמה בישראל במרץ 2013, אז הגיעו 285 עיתונאים וכעת נערכת לשכת העיתונות הממשלתית להגעתם של כ-400 עיתונאים זרים מכל העולם – כך חושפת היום (ראשון, י"ח אייר תשע"ז) הלשכה במסגרת היערכותה המיוחדת לקראת ביקור נשיא ארה"ב מר טראמפ בישראל.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

עד כה דווח, כי מאות עיתונאים מכל רחבי העולם צפויים להגיע לישראל בימים הקרובים במסגרת הסיקור. בין הרשתות המרכזיות שכבר הגישו בקשות לקבלת שירות מלשכת העיתונות הממשלתית (לע"מ); כתבי הבית הלבן של רשתות ה-CNN, פוקס ניוז CBS לצד כתבי הבית הלבן של העיתונות האמריקאית הבכירה ובהם הניו יורק טיימס, וושינגטון פוסט, וול סטריט ג'ורנל ורבים אחרים.

מלשכת העיתונות הממשלתית מסרה הגב' רויטל שמואלוף-כהן לפורטל כאן נעים, כי; למעלה מ-200 בקשות של עיתונאים מרחבי העולם הוגשו עד כה אל לשכת העיתונות הממשלתית (לע"מ) לצורך סיקור הביקור. זאת בנוסף לכ-120 עיתונאים אמריקאים אשר יגיעו במטוס מיוחד בצמוד למטוס הנשיאותי.

הנשיא דונלד טראמפ ורעייתו, ההתעניינות גדולה יותר ביחס לביקור אובמה בישראל | צילום: אבי אוחיון, לע"מ
הנשיא דונלד טראמפ ורעייתו, ההתעניינות גדולה יותר ביחס לביקור אובמה בישראל | צילום: אבי אוחיון, לע"מ

מרכז תקשורת מתקדם, ימוקם במלון ממילא בבבירת ישראל ירושלים. כבר כעת, נראה, כי ההתעניינות בביקור עולה משמעותית ביחס לביקור הנשיא לשעבר ברק אובמה בישראל במרץ 2013, אז הגיעו 285 עיתונאים וכעת נערכת להגעתם של כ-400 עיתונאים זרים מכל העולם.

הביקור, יכלול מעבר ל-טקס קבלת הפנים הרשמי בנמל תעופה על שם בן גוריון, גם ביקור באתר יד ושם, הכותל המערבי וכנסיית הקבר ופגישות מדיניות עם ראש הממשלה ונשיא המדינה.

בארוחת הערב המיוחדת במעונו הרשמי של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה, ישתתפו גם רעיית הנשיא, הגב' מלניה טראמפ, מזכיר המדינה רקס טילרסון, מזכיר ההגנה ג'יימס מאטיס, בתו איוונקה טראמפ, עוזרת מיוחדת לנשיא, ובעלה היועץ הבכיר ג'ארד קושנר.

גולת הכותרת של הביקור, יהיה נאומו של הנשיא דונלד טראמפ על פסגת מצדה, ולצורך כך, נערכה לשכת העיתונות הממשלתית למבצע לוגיסטי מורכב, הכולל העלאה עשרות טונות של ציוד תקשורת באמצעות רכבל, לצד מבצע אבטחתי ותקשורתי יוצא דופן בניצוחו של מטה ההסברה הלאומי של מדינת ישראל.

ניצן חן, מנהל לשכת העיתונות הממשלתית | צילום: לע"מ
ניצן חן, מנהל לשכת העיתונות הממשלתית | צילום: לע"מ

לע"מ תקים מרכז תקשורת בינלאומי במלון ממילא אשר ייתן מענה ושירות לעיתונאים הזרים והישראלים כאחד, לרבות העמדת עמדות שידור מתקדמות אשר יוקמו על מרפסת המלון אשר צופה אל חומות העיר העתיקה, מסכי פלזמה וחיבור לאינטרנט מהיר ממוקדי הביקור.

כמו כן, תפיק לשכת העיתונות הממשלתית ערכות מידע לכתב הבינלאומי שיגיע לישראל ומשרד החוץ, יציב דוברים בשפות שונות לצורך קיום ראיונות ותדרוכים. כמו כן, יפיק משרד החוץ קמפיין מיוחד ברשתות החברתיות.

ניצן חן, מנהל לשכת העיתונות הממשלתית; "לצד שידורים חיים מכל האירועים שמדינת ישראל תספק לתקשורת ללא תשלום, כל כתב שיבחר להתחבר לאפליקציה הרשמית שלנו, ייהנה, לראשונה – מהאפליקציה המיוחדת שלנו שתאפשר לכתבים "ניידת שידור אישית" אשר יוכלו להעמיד שידור חי באמצעות הסמארטפון האישי שלו ולהפיצו בקלות לשידור הטלוויזיוני, לבלוג, הטוויטר או הפייסבוק ברחבי העולם בלחיצת כפתור".




אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן