חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדרה חדשות בריאות מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ קורונה | Covid-19

ביהח הלל יפה אומרים Bye Bye Covid-19 וסוגרים מח’ הקורונה

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה, דר' מיקי דודקביץ, אינו מסתיר את שביעות רצונו; "אני שמח שהגענו לכדי סגירתה של מחלקת הקורונה האחרונה שנותרה פעילה בבית החולים לאור הירידה בתחלואת הקורונה. כפועל יוצא מכך,  נסייע ונתגבר את המחלקות הפנימיות שלנו שכורעות תחת הנטל, ושהיו אלו שספגו בעיקר את המחסור בכוח האדם ש"נשאב" לטובת הטיפול במַגֵּפָה במחלקות הקורונה.
0
0
דר' טטיאנה מיכאלוב והאח אלכס בבט - יום סגירת מחלקת הקורונה- זיהומיות א במרכז הרפואי הלל יפה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דר’ מיכאלוב והאח בבט

ב’מרכז הרפואי הלל יפה’ בעיר חדרה, מודיעים, כי הגיעה העת לומר; “Bye Bye Bye – Covid-19” זאת לאחר התייעצויות רבות בהנהלת בית החולים, בהן התברר שבשבועות האחרונים הלך והתמעט מספר המטופלים ב’מחלקת הקורונה’ היחידה שנותרה פעילה במלואה, מתוך שלוש מחלקות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מדובר במחלקה שהייתה הראשונה להיפתח ב”גל הראשון” של מגיפת הקורונה (Covid-19) זיהומית א’. בימים האחרונים, עמד מספר המטופלים בה על בין 5 מטופלים ל- 7 מטופלים בממוצע בלבד.

ההחלטה על סגירת מחלקת מחלקות זיהומיות א’, התקבלה בהנהלת המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה לאחר התייעצויות רבות, כאשר בשבועות האחרונים הלך והתמעט מספר המטופלים ב’מחלקת הקורונה‘ היחידה שנותרה פעילה במלואה, מתוך 3 מחלקות.

דוברת המרכז הרפואי הלל יפה הגב’ דפנה נבו לפורטל ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי מדובר במחלקה שהייתה הראשונה להיפתח ב”גל הראשון” של המגיפה בימים האחרונים, עמד מספר המטוּפלים בה על בין 5 ל-7 בממוצע בלבד.

יש לציין, כי בית החולים הלל יפה ערוך לקליטת חולי קורונה וחשוּדים לקורונה במתכונת של חדרי בידוד ייעודיים במחלקה פנימית קורונה, באזור נפרד, כנדרש.

דר' מיקי דודקביץ מנהל המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דר’ מיקי דודקביץ

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה-חדרה, דר’ מיקי דודקביץ, אינו מסתיר את שביעות רצונו; “אני שמח שהגענו לכדי סגירתה של מחלקת הקורונה האחרונה שנותרה פעילה בבית החולים לאור הירידה בתחלואת הקורונה.

כפועל יוצא מכך,  נסייע ונתגבר את המחלקות הפנימיות שלנו שכורעות תחת הנטל, ושהיו אלו שספגו בעיקר את המחסור בכוח האדם ש”נשאב” לטובת הטיפול במַגֵּפָה במחלקות הקורונה.

כמובן שבמידת הצורך אנחנו ערוכים לפתוח את המחלקה מחדש; התשתית, הידע, הניסיון והאנשים קיימים. כולי תקווה שלא נדרש לכך וכי ההפוּגה שאנו חשים כעת תימשך.

הצוותים שלנו עברו תקופה לא פשוטה, עם אתגרים רבים ומורכבים שהציבה בפנינו המגיפה וצלחו להם. תודתי לכל העוסקים במלאכה”. סיכם דר’ דודקביץ.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן