קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חינוך

בחינת הבגרות במתמטיקה – שיא כל הזמנים בניגשים ל-5 יחי' לימוד

מחר (ב') - בחינת הבגרות במתמטיקה, כ-200,000 תלמידים צפויים לגשת לבחינת הבגרות ◄ שיא כל הזמנים במספר הניגשים ל-5 יחידות לימוד: 19,200 נבחנים ◄ בחינת הבגרות במתמטיקה, תלווה על ידי כ-15,000 משגיחים ומטה הבחינות ◄ מנכל משרד החינוך, מר אבואב; "כדי לסייע לתלמידים, אנו מבצעים פעולות תומכות, כמו שיעורים פרטיים חינמיים, מרתונים לימודיים, ותמיכה מקצועית מסביב לשעון...".
שמואל אבואב, מנכל משרד החינוך, ברקע: תלמידים בלימוד מָתֵמָטִיקָה | צילום: ויקיפדיה | עיבוד צילום: שולי סונגו
שמואל אבואב

"מהפכת המתמטיקה היא כבר עובדה קיימת. ביישובי הדרום, בצפון, בירושלים ובמרכז. בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית. בכל שכבות האוכלוסייה, ובמקומות שבהם מעולם לא נבחנו בעבר ברמת 5 יחידות לימוד". – כך אומר מנכל משרד החינוך, מר שמואל אבואב, לקראת בחינת הבגרות במתמטיקה ב-3, 4 ו-5 יחידות לימוד.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

"כדי לסייע לתלמידים, אנו מבצעים פעולות תומכות, כמו שיעורים פרטיים חינמיים, מרתונים לימודיים, ותמיכה מקצועית מסביב לשעון. אני רוצה לאחל הצלחה לתלמידי ישראל ולברך את מערכת החינוך על היערכות מקיפה ומוקפדת. בהצלחה!". הוסיף ואמר מנכל משרד החינוך, מר אבואב.

בבחינה מחר (יום שני, ט"ו באייר התשע"ט), שתפתח בשעה 12:00 ותנעל בשעה 19:00, צפויים ליטול חלק כ-200,000 תלמידי כיתות י"א ו-י"ב.

לאורך היום תלווה בחינת הבגרות במתמטיקה, על ידי כ-15,000 משגיחים ומטה הבחינות.

במטה יישב צוות מקצועי שיעמוד לרשות בתי הספר וישיב להם על שאלות ויינתן מענה לבעיות שונות אשר תתעוררנה.

שנת הלימודים הנוכחית, לוותה בתכנית הלאומית לחיזוק לימודי המתמטיקה והיא כללה שורה גדולה של השקעות תקציביות ופעולות להגדלת מספר התלמידים הניגשים ל-5 יחידות.

מינהל דוברות והסברה, של משרד החינוך, מסר באמצעות עמוס שביט לפורטל 'כאן ישראל | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה כי; לקראת שנת הלימודים הבאה, ירחיב משרד החינוך את תכנית חיזוק המתמטיקה גם לחטיבות הביניים.

 משרד החינוך, נערך כדי לסייע לתלמידים;

  • "לילה לבן" – 2,500 תלמידים קיבלו שיעורים פרטיים ברשת ממורים מובילים למתמטיקה.
  • נפתחו עשרות קבוצות ווטסאפ ל-5 יחידות מתמטיקה: 5,544 תלמידי י"א ו-י"ב.
  • חונכות וירטואלית; 891 חונכים ל-5,250 תלמידים ב-4 ו-5 יחידות לימוד מהפריפריה.
  • מרתונים של למידה מרוכזת ל-5 יחידות לימוד, לכ-1,500 תלמידי י"א ו- י"ב.

תכנית המתמטיקה, כללה השנה;

  • פתיחה מגמות חדשות ל-5 יחידות לימוד, מתמטיקה, בבתי ספר שבהם לא לימדו קודם מתמטיקה ברמה של 5 יחידות לימוד.
  • הקצאת כ-3,000 שעות לימוד לטובת תגבור ולמידה בקבוצות קטנות.
  • חונכות וירטואלית; 5,250 תלמידים נעזרו בחונכות ווירטואלית.
  • שיעורים פרטיים, חינם ברשת; הרישום מעיד על 943 תלמידים ב-3 יחידות, 1298 תלמידים ב-4 יחידות, ו-2,304 תלמידים ב-5 יחידות.
  • הרצאות של מהנדסים; מאות סדנאות והרצאות של מהנדסים מהתעשייה והיי-טק, הגיעו לבתי הספר במטרה ועודדו את התלמידים ללימודים מוגברים במתמטיקה.
  • תיכון וירטואלי; 350 תלמידים, משתתפי התיכון הווירטואלי, ייבחנו ברמת 5 יחידות לימוד.אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן